Plotter Kesim Arşivleri - 333 Reklam Ankara Baskes Etiket Folyo Baskı

Plotter Kesim

Plotter kesim, optik okuma,baskes özellikli baskı makinesinde basılan tasarımın, yine baskes özellikli plotterda kesilip çıkarılmasıyla yapılmaktadır.

Plotter kesim baskes özellikli plotterda veya kesim sonrası baskes cihazında yapılmaktadır.

Dijital baskı Ankara avantajları ile göz dolduran bu tekniği kullanarak hızlı ve güvenli baskılar yaratmaktadır. Kişisel bir bilgisayar ile kişisel bir yazıcıdan aldığınız dokümanlar ne kadar kolay olursa bu işlem de gelişmiş yazıcılar tarafından yapıldığından o kadar uygun olmaktadır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar kullanılmakta ve küçük boyutlardan dev boyutlara kadar baskı yapılabilmektedir. En büyük avantajlarından biri kâğıt, kumaş, folyo gibi pek çok materyale baskı yapma olanağını vermesidir. Böylece sadece kitapçıklar, broşürler ve afişler gibi baskılarla dar bir alanda çalışılma olgusunu kapatmaktadır. Kumaş üzerine yapılan baskılarla renkli tişörtler elde etmek mümkündür. Yastık ve yorgan kılıflarına baskı yapılarak renkli dünyaların yolu açılabilmektedir. Folyo üzerine yapılan baskı sayesinde tabelalar, reklam totemleri, vitrin camları, araçlar renklendirilebilmektedir. Her çeşit dijital ortamda yaratılan olgular gelişmiş yazıcılar sayesinde materyale aktarılmakta ve ilgili materyal kullanım alanına kolayca uygulanabilmektedir.

Bir diğer avantajı ise hızlı olmasıdır. Baskı kalıpları gerektirmemesi hızının en büyük faktörlerinden biridir. Kalıpla yapılan ofset baskılarda kalıplar ayarlanmalı, yerleştirilmeli, bazı baskıların ardından manuel olarak değiştirilmelidir. Bu işlemler oldukça uzun sürmekte siparişlerin gecikme olasılığı doğmaktadır. Dijital baskı ise elektronik ortamda taşınıp aracısız bir şekilde gelişmiş mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile yapıldığından tüm bu işlemleri ortadan kaldırmaktadır. Bu durum oldukça hızlı ve kaliteli baskıların yapılmasını sağlamaktadır. Dijital baskı Ankara gerektiğinde ofset baskıyı da kullanabilmekte, siparişin durumuna göre, siparişçinin tercihine bırakmaktadır. Ofset baskı acil olmayan ve fazla baskı yapılacak işlemlerde kullanılabilmektedir. Adet sayısı arttıkça ofset baskı da maliyet azalmakta ancak dijital baskı da değişmemektedir. Müşterinin vereceği sipariş durumu burada en önemli faktördür denilebilir.

10 Haziran 2020
Plotter,Kesim,Baskes,Latex,Lateks

Plotter Kesim

Plotter Kesim, kağıt,kanvas,branda gibi malzemelerin baskes özellikli ve optik okuyuculu plotter yazıcıyla basılıp, dekube edilmesi işlemidir. Plotter kesim özellikli yazıcımız çevre dostu solventsiz baskı mürekkepleri kullanarak […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com