Rezopal Etiket İmalatı Arşivleri - 333 Reklam Ankara Etiketçi

Rezopal Etiket

Rezopal etiket, 2 katmanlı plastikten oluşan etiket türüdür. Üst katmana lazer kazıma yapılarak baskıya alt katmandaki malzemenin rengi verilmektedir.

Herhangi bir dijital baskı ya da kimyasal boyama işlemi gerektirmeyen rezopal etiket elektrik panosunun kullanım talimatı, sembollerin yazılması, metro, tramvay, tren gibi demir yolları araçlarının kullanım direktifleriyle iç mekan etiketlemede yaygın olarak kullanılmaktadır.

Lazer markalama imkanıyla seri üretim avantajına dayanarak gerçekleştirilmesi son derece mümkün olmaktadır. Kalitesinden kesinlikle ödün vermeyen yaklaşım ışığında etiketleme seçenekleri içerisinde gerçekten de önde gelmeye devam ettiğinin mutlaka altını çizmemiz gerekiyor.

Seri üretim avantajı çerçevesinde her zaman müşterilerin beklentisini karşılayan firmamız hızlı teslimat avantajına dayanarak size en uygun koşullarda etiketleme hizmeti sunuyor. Kaliteden ödün vermeyen ayrıcalıkla her zaman müşterinin beklentisini fazlaca karşılayan özelliğiyle etiketleme türleri içerisinde yer aldığını vurgulamak gerekmektedir.

Rezopal Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Ürün etiketleme sürecinde popüler olarak kullanılan rezopal etiket parmak izi geçirmezlik özelliğiyle iç mekanların pek çok yerinde tercih edilmektedir.

  • demir yolları ulaşım araçlarının kullanım talimatında (metro, tramvay ve saire)
  • elektrik şalteri kullanma talimatında
  • endüstriyel iş makinesi yönergelerinde
  • yazılı bildirimlerin etiketlenmesinde
  • sembol etiketleme işlemlerinde

sıkça tercih edilen ürün etiketleri arasında yer almayı sürdürüyor. Profesyonelce yer verilen ürün etiketleri sayesinde her zaman müşterinin beklentisini karşılayacak nitelikte tamamıyla yenilikçi anlayıştan ödün vermeden hareket edilmektedir.

Müşteri odaklı çalışma anlayışına dayanarak her zaman yenilikçi her zaman seri üretim hızlı teslimat güvencesiyle rezopal etiket ürün etiketlemede yaygın olarak tercih edilen seçenekleri bir arada tutmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen anlayış çizgisinde gerçekten de yaygın olarak tercih edilen özellik ışığında son derece dikkate değer özelliğiyle yer aldığının mutlak surette üzerinde durmamızda yarar vardır.

18 Nisan 2018
Rezopal,Etiket,Ankara

Rezopal Etiket

Rezopal etiket, 2 farklı renkte katmandan oluşan etiketlerdir.Üst katmana lazer kazıma yapılarak alt katmandaki malzemenin rengi verilir. Rezopal etiket ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com