Opak Etiket Arşivleri - 333 Reklam Ankara Etiketçi Firma

Opak Etiket

Opak etiket beyaz renklerde üretilen dış koşullara dayanıklı folyo etiket türüdür. Güneş ışığında solmaz ve ısıya dayanıklıdır. Bas-kes makinesiyle ve plotter yazıcıyla kesilebilir.

Opak etiketler plotter adı verilen makineler üzerinden üretilmektedir, etiketin kesimi ve şekillendirmesi bu makine üzerinde yapılmaktadır. Firmaların istediği boyutlarda, ende ve tasarımda ki desenler bu makine üzerinden yapılabilmektedir. Opak etiketler bu makineler üzerinden firmaların istediği gibi şekillendirilebilir, renk tonları ayarlanabilir veya firmaların istediği fonlar uygulanabilir. Şirket içi dekorasyon için, restoran veya kafe dekorasyonu için opak etiketlerin kullanımında bulunabilirsiniz. Bunun dışında firma türüne göre özel tasarım opak etikette tasarlanabilir. Opak etiketin diğer adı ise folyo dijital baskı etikettir. Bu teknikle üretilen etikette ise firmaların istediği yazı türleri, arka plan fonları ve kesim çeşitleri dijital baskı üzerinden yapılmaktadır.

Opak Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Dijital baskı üzerinden yapılacak olan opak etiketler her dizayn ve tasarımda yapılabilmektedir. Firmamız markalara ve firmalara uygun fiyatlı, opak etiket tasarımı yapabilir. Bu etiketler PVC maddesinin bir alt türünden yapılmaktadır, bu etiket türlerinin belirli bir noktası sadece yapışkanlı olmaktadır ve opak etiketin sektörünün dışına çıkararak her yerde kullanımını uygun hale getirmektedir. Kişiler yapışkanlı opak etiketleri dış mekanlar, iç mekanlarda, araba giydirme işlemlerinde, mağaza önlerinde tanıtım amaçlı ve benzeri dallarda kullanabilmektedir. Günümüzde ev içerisinde duvar dekoru için veya restoran içerisinde dekor için opak etiketin türevleri kullanılmaktadır, opak etiketin eşya anlamında diğer bir kullanımında eşya üzerine folyo baskıdır. Bu folyo etiket çeşitleri elektronik ürünlerde de kullanılabilmektedir.

Opak Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Etiket kullanımı yasal düzenlemeler ile birlikte oldukça yaygınlaşmıştır. Bununla beraber sektör içerisinde zamanla yeni etiket türleri çıkmaktadır. Etiketler dayanıklık, görsellik ve işlev olarak günümüzde en çok tercih edilen reklam unsurlarından biridir. Firmalar kendi markalarını tanıtmak amaçlı etiket kullanımında sıkça kullanmaktadır. Özellikle sektörde ön plana çıkmak isteyen firmalar, kendilerine uygun etiket tasarımı yaptırarak rakiplerinden bir adım ileriye gitmeye çalışmaktadır.

Opak EtiketOpak etiketlerin kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Başlıca kullanım yerleri; ürün etiketleri, kampanya etiketleri, fiyat etiketleri, asansör etiketleri, vitrin etiketleri, makine etiketleri, uyarı ve ikaz etiketleridir.

9 Haziran 2020
opak,etiket,ankara

Opak Etiket

Opak etiket, beyaz renklerde olup, dış koşullara dayanıklı pvc esaslı bir etikettir. Opak etiketler yırtılma, yağmur ve sudan etkilenme gibi koşullara karşı oldukça dayanıklı etiketlerdir. Ayrıca […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com