Kumlama Etiket Arşivleri - 333 Reklam Ankara Folyo Baskes

Kumlama Etiket

Kumlama Etiket, folyonun üzerine kumlama uygulaması yapılarak üretilen etikettir. Bu etiket türünde mürekkep kullanılmadan baskı gerçekleştirilir. Kumlama tekniği ile yapılan baskı sonucunda,baskılı kısım plotterla kesilip çıkartılmaktadır.

Kumlama Etiketin Avantajları Nelerdir?

Kumlama etiket ürününün en önemli avantajlarından biri de imalat esnasında mürekkep veya boya kullanılmadığı için baskının silinmesinin söz konusu olmamasıdır. Önemli olan üretimde kullanılan orjinal malzemenin zarar görmemesidir. Genellikle metal,ahşap veya kumaş zeminler üzerine uygulanmaktadır.  Kumlama tekniği ile üretimi gerçekleştirilen bu modern etiketler şık ve çekici görünümde oldukları için bilinen tüm markalar bu etiketleri yaygın olarak kullanmaktadırlar.

Folyo etiketler istenilen bir firma logo ya da herhangi istenen bir figürün baskı makineleri ile şekillerinin kesilip yapışkan etiketlerdir.

Bu etiketler her çeşit ve her sektörde karşımıza çıkabilmektedir. Bunlar gıda sektöründen tutun, hırdavat sektörüne kadar aklınıza gelen her alanda aktif olarak kendini göstermektedir. Dijital baskı makinelerinden alınan firma ya da istenilen bir figürün ince detayı ile en iyi şekilde kesimi gerçekleştirilmesine baskes etiket olarak adlandırılmaktadır. Ürünlerimiz baskı kalitesindeki renkler olsun diğer bütün unsurlarda son kalite de baskılar olmaktadır. Firmamız kalite değerine önem vermekte olup her zaman baskıların en iyi şekilde çıkmasını ve uzun süreli kullanım için uygun olmasını hedeflemektedir.  Kalite kontrol işlemlerini titizlikle yapan firmamız her zaman son kullanıcıya sorunsuz ve en iyi baskes türünde etiketleri ulaştırmaktadır. Bu baskes etiketler uzun kullanımın yanında kaliteli yapısı ile kötü şartlarda daha dayanıklı şekilde sorunsuz baskıların kalkmasını engellemektedir.

Basket etiket ürün kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteden önce ürünün nasıl yapıldığı ürün için zaten kalite durumunu gösterecektir. Firmaların üretim süreçlerine göre zaten ürünün kaliteli olup olmadığı anlaşılacaktır.  Baskes etiketin grafik tasarımı bittikten sonra baskı yapılabilmesi için bası makinesine tasarımlar gönderilir. Bu tasarımlar yazıcının tipine göre direk baskes özelliği ile geliyor ya da baskes özelliği ile gelmeden birkaç adımdan sonra baskes özelliğine kavuşmaktadır. Eğer yazıcıda belirtiğimiz gibi yazıcının kendisinin yaptığı baskes özelliği mevcut ise daha iyi sonuçlar elde edilebilmektedir. Eğer baskes özelliği yoksa da durum değişmez. Sadece yazıcıdan sonra birkaç işlem yapılmaktadır.

9 Haziran 2020
kumlama,etiket,ankara,folyo

Kumlama Etiket

Kumlama Etiket, buzlu folyonun üzerine optik okuyuculu plotterda dijital baskı yapılıp,folyonun kesilip çıkarılmasıyla üretilen etikettir. Bu tür etiket imalatında mürekkep kullanılmadan baskı yapılmaktadır. Kumlama Etiketler Nerede […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com