Kompozit Cephe Giydirme Arşivleri - 333 Reklam Ankara

Kompozit Cephe Giydirme

Kompozit cephe giydirme malzemesi polietilen malzemenin ön ve arka yüzüne ince alüminyum levhaların yapıştırılıp preslenmesi ile oluşturulan 4 mm kalınlığında cephe kaplama materyalidir. Kompozit malzemesinin kesilip  işlenmesi kolaydır ve birçok farklı renklerde temin edilebilir. Bu sayede binayı şık ve mimari görünüme kavuşturur. Piyasadan hazır olarak temin  edebileceğiniz bu kompozit paneller,  cepheye montajı hızlı ve kolay bir şekilde yapılarak işçilikten ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Kompozit cephe giydirme sistemleri, hava ve su yalıtımı yüksek malzemelerdir. Bu yüzden mantolamaya yardımcı kullanımı konforlu bir üründür. Bu malzeme hafif olduğu için taşınmada kolaylık sağlamaktadır.

Kompozit malzeme solmaz, yanmaz ve tutuşmaz niteliktedir.  Dış ortam koşularına karşı da oldukça dayanıklı bir malzemedir.

Kompozit Cephe Giydirme Nasıl Yapılır?

Alüminyum kompozit malzeme binanın taşıyıcı çelik karkası üzerine cephesine monte edilmektedir. Sonraki aşamada taşıyıcı karkas ve kompozit panelinin arasına taş yünü malzemesi ve buhar dengeleyici örtü koyularak giydirilen cephenin ısı ve ses yalıtımı gerçekleştirilir. Bina projenize göre reklam atölyemizde özel olarak kompozit paneller üretilmektedir. Bu malzemeler L şeklinde galvaniz braketler ile vidalanarak binanın taşıyıcı çelik karkasına (konstrüksiyon) monte edilmektedir. Sonraki aşamada aradaki boşluklar cephe silikonu ve renkli poliüretan mastik sosis ile kapatılarak cephe sızdırmazlığı sağlanır.

Dünya değişiyor ve her geçen gün sektöre yeni rakipler dahil oluyor. Rakip araştırmaları bir kez yapılan ve sonra bakılmayan bir araştırma yöntemi değildir. Ankara cephe giydirme bunun farkında olarak düzenli olarak rakip araştırmalarını gerçekleştirerek bulunduğunuz sektörü yakından takip eder. Yakından takip edilen rakiplerinizin gerçekleştirdiği çalışmalar, yaptıkları yenilikler ve reklam kampanyaları hakkında bilgi sahibi olarak gelecek hedeflerinizi belirlemeniz konusunda her daim size yardımcı olacaktır.

Ankara cephe giydirme, reklam alanında yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ve reklam dünyasında yeniliklerin kapısını açan hizmet anlayışı kurum ve markaların her zaman yanındadır. Kurum veya markanız için sizin hedefleriniz doğrultusunda en etkili reklam hizmetleriyle rakiplerinizden sıyrılarak hedef kitleniz tarafından bilinirliğinizi arttırmayı amaçlar. Bunun için deneyimli ve işini seven ekibiyle beraber her daim yanınızdadır.

8 Haziran 2020
Kompozit,Cephe,Giydirme,Ankara

Kompozit Cephe Giydirme

Kompozit Cephe Giydirme, 4 mm kalınlığında alüminyum kompozit levha ile istenilen ölçü ve modellerde yapılan alüminyum cephe giydirme uygulamasıdır. Çelik yada alüminyumdan yapılmış iskelet üzerine bina […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com