HEMEN ARA WHATSAPP

Pleksi Kutu Harf Tabela

  • Pleksi Tabela
    Pleksi Tabela ,  teknolojinin de giderek ilerlemesi ile gün geçtikçe daha çok gelişme gösteren bir sektörel ürün haline gelmiştir. Bu…
  • Pleksglass Tabela
    Pleksglas tabelalar cam tabela olarak bilinmektedir. Pleksi olarak bilinen bu malzeme akrilik adı verilen saydam camlardan üretilir. Pleksglas camdan daha…
  • Pleksi Kutu Harf Fiyatları Nelerdir?
    Pleksi Kutu Harf Fiyatları konusunda ihtiyaç duyduğunuz tabela imalatını tecrübeli kadromuz, modern ekipmanlarımızla,uygun fiyatla yapmaktayız. Firmaların ve ürünlerinin en iyi…

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela, imalatı en kolay ve ucuz, bir o kadar da dayanıklı ve uzun ömürlü olan pleksiglas malzemeden üretilen kutu harf tabela ürünüdür. Eskiden firmalar daha çok bakkallarda kullanılan düz tabela modellerini kullanıyorlardı. Bu tabelalar ilkellerdi, kalitesiz bir malzemeden yapılmışlardı ve tasarım konusundan da yoksundular. Bu yüzden de  bir çok firmanın tabelası birbirine benziyordu. Ayrıca görüntü kirliliği de oluşturuyorlardı.

Gelişen teknoloji ile birlikte tabela sektöründe de önemli değişiklikler yapılmıştır. Pleksiglas malzemenin üretilip kullanılması buna sebep olan en önemli etkenlerden biridir. Ayrıca tabelalarda kullanılan malzemelerin işleme kolaylıkları,  lazer kesim ve cnc router gibi yeni nesil teknolojilerin kullanılması sayesinde modern, şık ve göz alıcı tabelalar imal edilebilmektedir.

Pleksi Harf Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Pleksi kutu harf tabela imalatı konusuna geçmeden önce bu tabelada kullanılan pleksiglas malzeme hakkında size bilgi vermek isteriz. Pleksi şeffaf veya renkli, buzlu, fosforlu,simli ve lümen gibi çeşitli şekillerde üretilebilen ana malzemesi plastik olan bir camdır. Klasik camla kıyaslandığında oldukça dayanıklı ve hafiftir. Ayrıca aynı kalınlıktaki camdan daha fazla ışık geçirgenliği vardır ve ısıyı %20 daha iyi iletmektedir.

Pleksi kutu harf tabelanın imalatında ilk aşama keşif ve tabela tasarımıdır. Tabelanın cephe ölçüleri alınır. Güzel ve göz alıcı olarak bilgisayar ortamında tabela tasarımı yapılır. Sonrasında ölçülere göre kutu harf imalatı yapılır. Pleksi kutu harf yapım aşamasında pleksi malzeme cnc router veya lazer kesim cihazı ile kesilir,ısı verilerek malzeme bükülür ve yapıştırılır. İsteğe göre 2d veya 3d olarak hazırlanabilen kutu harf içerisine led aydınlatma döşenerek ışıklı tabela üretilebilmektedir.

333 Reklam Tabelacı olarak üstün teknolojiyi kullanan lazer kesim makinemiz, kaliteli malzemeler ve üstün işçilikle tabela imalatı yapmaktayız. Bütçenize göre uygun kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz tabelaya sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020