HEMEN ARA WHATSAPP

Pleksi Kutu Harf Tabela
333 ReklamİmalatlarımızPleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela ihtiyaçlarınız için 333 Reklam Tabelacı firma olarak modern ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kutu Harf Tabela Hangi Malzemelerden Üretilir ?

Kutu harf tabelalar firmalar tarafından en çok kullanılan ışıklı veya ışıksız tabela ürünleridir. Kullanım ömrü uzun ve sağlam bir yapıya sahiptir. Kutu harf yapımında genellikle pleksi malzeme kullanılmakta olup, alüminyum,krom ve gold materyaller de kullanılabilmektedir.

Pleksi Kutu Harf Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Pleksi tabelalar, müşteri siparişlerine göre ışıklı veya ışıksız olarak istenilen boyutlarda üretilebilmektedir. Reklam tabelaları firmaların bilinebilirlik çalışmasının sağlanması için gereken en önemli reklam ürünüdür. Teknolojinin gelişimiyle pleksi tabelalarda da farklılaşmalar başlamıştır. Örneğin eskiden pleksi ışıklı tabelalarda flüoresan lamba ve o lambanın çalışması için starter denilen düzenek bulunmaktaydı. Starter ve flüoresanın ömürleri kısa olurdu. Ayrıca çok hassas ve kırılgan oldukları için çok çabuk bozulabiliyorlardı. Günümüzdeki ışıklı tabelalarda flüoresan lambalar yerine led lambalar kullanılmaktadır.

Pleksi Tabelada Kullanılan Malzeme Sağlam mıdır ?

Reklam tabelaları arasında sıklıkla kullanılan modellerden bir tanesi ise pleksi kutu harf tabelalar olmaktadır. Pleksi kutu harf tabela imalatında kullanılan pleksglass malzeme, darbelere dayanıklı ve kaliteli yapıda oldukları için sık olarak tercih edilmektedir. Pleksilerin fosforlu, simli, renkli ve şeffaf gibi türleri vardır. Pleksi kutu harfler, özenle kesilip ısıyla yumuşatılıp yuvarlatılarak birbirine yapıştırılmaktadır.

Pleksi Kutu Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Firmaların bilinirlik çalışmaları için çok tercih edilen pleksi kutu harfler, mümkün olduğunda dikkat çekici olarak hazırlanmaktadır.  LED lambalar vasıtasıyla ışıklandırma sağlanarak düzenek monte edilebilmektedir. Işıksız olarak da imal edilebilen pleksi kutu harf tabelalar, şık ve modern tasarımlar ortaya koymaktadır. Tabelanın kalitesi için  tabelada kullanılacak olan aydınlatmada enerji tasarrufu için led lamba ve su geçirmez malzemelerin tercih edilmesi gereklidir. Işıksız tabela seçilirse arka kısmına dekota malzeme konularak tabela kapatılacaktır.

Pleksi kutu harf tabelaların montajında çift taraflı güçlü yapışkan bant veya vidalama yapılıp tabela kullanıma hazır hale getirilebilir.

Işıklı tabela ürünleri periyodik temizlik ve bakım gerektirmektedir. Aksi durumda lamba parlaklığı düşecek ve harfler silik gözükecektir. Bu da tabelanın görüntü kirliliği oluşturmasına, bilinirlik çalışmasını kaybı yanı sıra firmanızın müşteri kötü bir izlenim oluşturmasına sebep olur. Bu yüzden tabelanın periyodik bakımı yıllık olarak yapılmalı ve aksatılmamalıdır..

Pleksi Kutu Harf Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Canlı ve parlak dış yüzeylerinden dolayı özellikle özel şirketler, endüstri tesisleri, ofisler, mağazalar, kafeler, oteller ve restoranlar gibi çok çeşitli alanlarda da değerlendirilmekte olan bu tasarımlar, uygulanacak alanın genişliği, kullanılacak malzemenin cinsi, harf punto büyüklüğü gibi durumlara bağlı olarak her bütçeye uygun fiyat aralıklarında kolaylıkla temin edilebilmektedir.

Comments (6)

  1. Kutu Harf Tabela Fiyatları – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  2. Kutu Harf Tabela Ankara – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  3. Gaziantep Kutu Harf Tabela – Gaziantep Reklam Firması

  4. Muş Kutu Harf Tabela – Muş Vision Reklam

  5. Muş Kutu Harf Tabela - Muş Reklam

  6. Ankara Kutu Harf Tabela » Yücel Reklam - Ankara Tabela - Totem - Araç Giydirme