HEMEN ARA WHATSAPP

Ucuz Tabela
333 ReklamTabelaUcuz Tabela
8 Nisan 2020 Posted by 333reklam Tabela

Ucuz Tabela

Ucuz tabela, kaliteli tabela demek değildir. Ucuz tabela imalatına ihtiyaç duyan firmalar buldukları ilk tabela firmasıyla çalışmak istiyorlar. Fakat ne yazık ki aynı özellikle tabelayı ucuza yapan firmaların sunduğu çözüm geçicidir. Bu firmalar buldukları en ucuz ve kalitesiz malzemeyi kullanırlar ve işçilik kalitesi oldukça düşüktür. Çoğu ucuz tabelacı faturasız çalışmakta oldukları için yaşadığınız mağduriyet yüzünden firmaya veya kişiye dava açmanız imkansız hale gelmektedir.

Ucuz etin yahnisi olmadığı gibi, ucuz tabela ile de reklam olmaz.

Ucuz Tabela Nedir?

Ucuz tabela adından da anlaşılacağı gibi bütçesi düşük olan firmaların ihtiyaç duyduğu tabela hizmetidir. İş yerini yeni açan, satış yapmaya yeni başlamış tabelaların ihtiyaç duyduğu bir tabela çözümü olarak düşünebiliriz.  Bu firmalar, elindeki düşük bütçe ile bilinirliklerini arttırmak istemektedirler. Doğru firmalar ucuz tabelanın imalatında malzeme kalitesizliği ve işçilik kısıtlamasına gitmezler. Sadece tabela özelliğine kısıtlama getirirler.

Ucuz Tabela Neden Tercih Edilir?

Ucuz tabela hususunda bilinen ve prestijli bir firma ile çalışmak, reklam ve tanıtım için harcadıkları bütçe ile doğru orantılı bir hizmet almalarını sağlamaktadır. 333 Reklam olarak ucuz tabelaya ihtiyaç duyan firmaların yanındayız. Kaliteden ödün vermeden hizmet anlayışını benimseyen firmamız istediğiniz düşük bütçeli tabela çözümünü tabela kalitesinden kısmadan size sunacaktır. Ayrıca ödemede her türlü kolaylığı sağlayan firmamız kredi kartına taksit imkanı da sunmaktadır.  333 Reklam,  düşük bütçeli tabela çözümü olarak ışıksız tabela imalatını önermektedir.

Ucuz Tabelanın Avantajları Nelerdir?

Doğru firma ile çalıştığınızda ucuz tabela yaptırmak avantajlıdır. En önemli avantajlarından birisi, kullanılan malzemenin kalitesinden değil, tabelanın özelliğinden kısıtlamaya gidilmesidir. Örneğin, sadece gündüz çalışan, akşamları hizmet vermeyen firmalar için pleksi kutu harf malzemeden üretilmiş ışıksız tabela ekonomik bir çözüm olacaktır. Pleksi kutu harf malzemeden üretilen ışıksız tabelalar, en çok kullanılan tabela ürünlerindendir. Pleksi, düşük maliyetli, dayanıklı ve kolay şekillendirilebilen  malzemedir. Akrilik levha olarak da bilinmektedir. Saydam veya yarı saydam olabilen bu malzemeler istenilen renklerde olabilir. Kesilip işlenmesi de kolaydır. Hafif bir malzemedir. Piyasada 1,5-2,5 mm levhalar halinde bulunur. 90 sıcaklığa kadar dayanabilmektedir. Pleksiglas 750 sıcaklıkta kolaylıkla yumuşayabilir. Isıtarak istenilen şekil verildikten sonra soğudu an verilen form sabit kalmaktadır. Pleksi levhaların camdan daha dayanıklı bir yapısı vardır. Solmaz ve kolaylıkla kırılmaz. Bu yüzden pleksi tabelalar da aynı mukavemeti gösterecektir. Işık geçirgenliği çok iyi olduğu için ışıksız tabela imalatında da kullanımı çok yaygındır. Işıksız olarak üretilen pleksi tabelalara led ışık koyularak, ışıksız tabela haline getirilebilirler. Bu işlem işçilik ve malzeme maliyeti gerektirecektir.

Ucuz Tabelanın Dezavantajları Nelerdir?

Ucuz tabelalar doğru firmaya yaptırılmadıkları takdirde, kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi düşeceği için tabela da uzun ömürlü olmaz. Bu durumda tabela çeşidine göre birçok sorunla karşı karşıya kalmanız mümkündür. Ucuz ışıksız tabela imalatının dezavantajı, tabelanın uzun ömürlü olmayacağı, coğrafi koşullara karşı dayanıksız olacağıdır. İşçilik düzgün yapılmazsa şiddetli rüzgarda tabelanın kırılması veya yerinden sökülmesi kaçınılmazdır.

Ucuz ışıklı tabela imalatı söz konusu olduğunda daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kullanılan kablo, led lamba, trafo kalitesi gibi unsurlar ciddi can ve mal kayıplarına yol açabilmektedir. Hatta kullanılan ucuz transformatörler elektrik kaçağına veya yangın gibi büyük olaylara yol açabilirler. Çünkü ucuz trafolarda maliyeti kısmak için elektrik kazalarına karşı bir tertibat yoktur. Trafonun aşırı ısınıp yanması, voltaj dalgalanması sonucu led lambaları patlatması hatta daha da kötüsü elektrik kablolarının kalitesizliğinden ötürü  kısa devre yapıp yangına yol açması kaçınılmazdır.

Bu gibi vahim sonuçlarla karşılaşmamanız için tabelacı firmanızı doğru seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.