HEMEN ARA WHATSAPP

Şehit Köşeleri

Şehit Köşeleri

Şehit Köşeleri sayesinde vatanımız için can veren mehmetçiklerimizin isimleri akla kazınarak okullarda, diğer özel ,resmi kurumlarda anılacak.

Şehit Köşeleri İmalatı Nasıl Yapılır?

Şehit köşesi afiş olarak birinci sınıf kendinden yapışkanlı folyo vinil malzemeye latex baskı makinesi ile basılmaktadır. İstenilen ebatlarda şehit köşesi imalatı yapabiliriz. Malzeme üzerine yapılan baskı yüksek çözünürlüklü, su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararsız Greenguard Sertifika’lı  mürekkepleri kullanıyoruz.

Ankara reklam bulunduğunuz sektörü ve rakipleri sizin için detaylı olarak araştırarak oluşan tüm sorulara cevap vererek hareket etmektedir. Böylelikle farklı hizmetler ve uygulama yöntemleriyle işletmenizin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olacak çözümler üreterek hedef kitlenize seslenmektedir.

Reklam dünyasında ister geleneksel ister dijital kanallardan yararlanır. Her kanalın kendine göre bir hedef kitlesi, başarı oranı ve tanıtım amacı vardır. Bununla beraber her reklam kanalının da kendine özgü bir tarzı vardır. Bu tarzların dışına çıkarak reklam dünyasında farklılık yaratmak her işletmenin yegane isteğidir. Böylelikle hedef kitlenizde merak uyandırarak daha fazla kişiye ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz. Bu noktada da işin içine Ankara reklam ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ekibi girmektedir.

Şehit Köşesi Ürünleri Nelerdir?

En kaliteli kanvas kumaşına uv baskı ile ürettiğimiz direkli flama ve bayraklar da opsiyon olarak sunulmaktadır.  Ayrıca kanvas tablo şeklinde de şehit köşeleri imalatımız mevcuttur. Dilerseniz, resim çerçevesi şeklinde belirli ölçülerde şehit köşesi takım halinde hazırlayabiliriz.

Hangi sektörde olursanız olun sunduğunuz reklam kampanyaları yaratıcı olduğu zaman başarılı sonuçlar vermektedir. Yaratıcı reklamlar için rakiplerinizde olmayan işletmenizi ön plana çıkarak unsurlara önem verilmelidir. Ankara reklam işletmenizin öne çıkan detaylarıyla yaratıcılığı harmanlayarak hedef kitlenizi etkileyecek yaratıcı reklam çözümleri sunmaktadır. Her mecraya özel planlanan reklamlarıyla farkını ortaya koyan Ankara reklam ile hedef kitlenizin ilgisini çekecek reklamlar gerçekleştirebilirsiniz. İster geleneksel reklam kanallarını yeniden yorumlayarak fark yaratmalarını isteyebilir isterseniz de dijital kanalların eğlenceli dünyasında işletmenizi göstererek reklamlar isteyebilirsiniz. Ankara reklam çalışama ortaklarının istekleri ve hedefleri doğrultusunda hareket ederek reklam kampanyalarını gerçekleştirir. Bu sayede iş ortaları ile kurduğu yakın bağı reklamlarına yansıtarak hareket eder. Ortaklaşa gerçekleştirilen bu süreçten de başarı sonuçlar alarak beraberce ilerler. Ankara reklam her zaman iş ortaklarının ve markalarının yanında olarak aile sıcaklığında bir reklam hizmeti sunmaktadır.

Leave a comment