HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Şehit Köşeleri

Şehit köşeleri, folyo malzeme üzerine dijital baskı yapılarak imalatı yapılan, şehitlerimizin adlarını ilkokullarda ve diğer resmi ve özel kurumlarda yaşatarak hafızalarımıza kazıyan özel ürünlerdendir.

Şehit Köşeleri İmalatı Nasıl Yapılır?

Şehit köşelerinin baskısı folyo baskı, poster baskı,afiş şeklinde, kanvas tablo üzerine uv baskı, fotoğraf baskılı çerçeve imalatı olarak da yapılabilmektedir.

Şehit Köşesi Dijital Baskı

Fotoğraf kalitesinde dijital baskı şehit köşesi  tasarlayan firmamız yılların verdiği tecrübeye dayanarak çalışmasına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Güçlü alt yapısı, uzman çalışan kadrosuyla müşteri siparişlerini ivedilikle üretime alarak en yeni baskı makinesinden geçirilerek poster tasarımına devam ediyor.

Baskıda su bazlı dijital baskı tekniklerini kullanıyoruz. Bu baskı teknikleri içerisinde koruyucu madde içermeyen tamamen doğal katışıksız natürel boya tercih edilir. Kokmaz özelliğiyle insan sağlığına zarar vermez. Tüm bu farklı özellikleri bakımından en çok tercih edilen dijital baskı teknolojisi ürünleri arasındaki yerini koruduğunu muhakkak dile getirmek gerekecektir.

Ahşap, cam, deri, kumaş, kanvas, akrilik, pvc, kağıt ve daha pek çok yüzeye dijital baskı ankara olarak uygulamalarımız büyük bir hızla kaldığı yerden devam ediyor. 7/24 sipariş kabul eden işletmemiz Whatsapp üzerinden tasarlamamızı istediğiniz taslak görseli bize ulaştırmanızı sağlıyor. Dijital baskı modellerinde daima birinci sınıf işçilikle hareket ediyoruz. Bu sayede yüksek kalite anlayışından kesinlikle ödün vermeden daima yüksek standartta çözüm ortaya koyuyor böylece her an size hak ettiğiniz çizgide bir hizmet sağlamış oluyoruz. Tasarım ve imalat için bizden teknik destek alabilirsiniz.

Firma olarak uzman ekip anlayışından hiçbir zaman taviz vermiyoruz. Üstelik seri üretim anlayışıyla siparişleri kısa süre içerisinde sahibine teslim ederek tam vaktinde teslimat anlayışıyla çalışmamızı kararlılıkla devam ettiriyoruz. Öte yandan müşterimizin yüksek kalite anlayışını yine dikkate alarak her zaman hak ettiği doğrultuda en iyi şekilde hizmet sunarak ona ihtiyacımız olan her şeyi zamanında sunmaktayız.

Şehit Köşeleri

Şehit Köşeleri sayesinde vatanımız için can veren mehmetçiklerimizin isimleri akla kazınarak okullarda, diğer özel ,resmi kurumlarda anılacak.

Şehit Köşeleri İmalatı Nasıl Yapılır?

Şehit köşesi afiş olarak birinci sınıf kendinden yapışkanlı folyo vinil malzemeye latex baskı makinesi ile basılmaktadır. İstenilen ebatlarda şehit köşesi imalatı yapabiliriz. Malzeme üzerine yapılan baskı yüksek çözünürlüklü, su bazlı ve kokusuzdur. Sağlığa zararsız Greenguard Sertifika’lı  mürekkepleri kullanıyoruz.

Ankara reklam bulunduğunuz sektörü ve rakipleri sizin için detaylı olarak araştırarak oluşan tüm sorulara cevap vererek hareket etmektedir. Böylelikle farklı hizmetler ve uygulama yöntemleriyle işletmenizin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olacak çözümler üreterek hedef kitlenize seslenmektedir.

Reklam dünyasında ister geleneksel ister dijital kanallardan yararlanır. Her kanalın kendine göre bir hedef kitlesi, başarı oranı ve tanıtım amacı vardır. Bununla beraber her reklam kanalının da kendine özgü bir tarzı vardır. Bu tarzların dışına çıkarak reklam dünyasında farklılık yaratmak her işletmenin yegane isteğidir. Böylelikle hedef kitlenizde merak uyandırarak daha fazla kişiye ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz. Bu noktada da işin içine Ankara reklam ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ekibi girmektedir.

Şehit Köşesi Ürünleri Nelerdir?

En kaliteli kanvas kumaşına uv baskı ile ürettiğimiz direkli flama ve bayraklar da opsiyon olarak sunulmaktadır.  Ayrıca kanvas tablo şeklinde de şehit köşeleri imalatımız mevcuttur. Dilerseniz, resim çerçevesi şeklinde belirli ölçülerde şehit köşesi takım halinde hazırlayabiliriz.

Hangi sektörde olursanız olun sunduğunuz reklam kampanyaları yaratıcı olduğu zaman başarılı sonuçlar vermektedir. Yaratıcı reklamlar için rakiplerinizde olmayan işletmenizi ön plana çıkarak unsurlara önem verilmelidir. Ankara reklam işletmenizin öne çıkan detaylarıyla yaratıcılığı harmanlayarak hedef kitlenizi etkileyecek yaratıcı reklam çözümleri sunmaktadır. Her mecraya özel planlanan reklamlarıyla farkını ortaya koyan Ankara reklam ile hedef kitlenizin ilgisini çekecek reklamlar gerçekleştirebilirsiniz. İster geleneksel reklam kanallarını yeniden yorumlayarak fark yaratmalarını isteyebilir isterseniz de dijital kanalların eğlenceli dünyasında işletmenizi göstererek reklamlar isteyebilirsiniz. Ankara reklam çalışama ortaklarının istekleri ve hedefleri doğrultusunda hareket ederek reklam kampanyalarını gerçekleştirir. Bu sayede iş ortaları ile kurduğu yakın bağı reklamlarına yansıtarak hareket eder. Ortaklaşa gerçekleştirilen bu süreçten de başarı sonuçlar alarak beraberce ilerler. Ankara reklam her zaman iş ortaklarının ve markalarının yanında olarak aile sıcaklığında bir reklam hizmeti sunmaktadır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.