Bina ve Site Totemi Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabelacı

Bina ve Site Totemi

Bina ve Site Totemi, sitelerin girişine dikilen büyük reklam ürünleridir. Bu totemler dikilirken belediyeden izin alınması gerekmektedir. Ayrıca bina ve site totemi için totem vergisi de ödenmektedir.

Bina ve site totemleri belediyeden izin alınmadan yerleştirilemez. İzinsiz dikilen totemler, fark edildiğinde belediye tarafından sökülmekte ve ilgili firmaya para cezası verilmektedir.

Bina ve Site Totemi Nedir?

Totem tabela açık alanlarda veya şehirler arası uzun yollar kullanılan ve uzun boylarda tasarlanan bir reklam tabelası türüdür. Bu reklam tabelaları genelde iş yerleri önüne veya reklamlarını uzun süre yapmak isteyen firmalar için uzun boylarda üretilen kullanışlı ve uzun vadeli bir reklam üründür. Tabelalar cadde kenarlarında kullanılabilmektedir bunun yanı sıra uzaklığına göre boyut ayarı da yapılabilmektedir. Bu tür reklam tasarımları iş yerleri, kurum binaları, alışveriş merkezleri veya büyük markalar için tasarlanmaktadır. Bu büyük ve gösterişli tabelalara sahip olmak isteyen firmalar totem Ankara üzerinden bizimle iletişime geçerek kendilerine yeni bir tarz ve reklam kampanyası yaratabilirler.

Bina ve Site Totem İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmamızla telefonla veya email üzerinden iletişim kurduğunuzda  ilgili birimimiz sizi arayarak ön bilgi verir ve totem dikilecek bina veya sitenizin keşfi için randevu oluştururuz. İlgili tarih ve saatte ekibimiz sizi ziyaret eder ve totemin nereye dikileceği kararlaştırılır ve  ölçü alımı yapılır. Sonraki aşamada grafik tasarımcımız alınan ölçülere göre bilgisayar ortamında totem tasarımını gerçekleştirir. Totem tasarımını onayladığınızda totemin imalat süreci başlar. Alüminyum kompozit malzeme cnc routerda kesilir ve ön tarafına ışıklı pleksi kutu harf gelecek şekilde dekube edilir. Sonraki aşamada dekube edilecek kısma göre pleksi kutu harf cnc routerda veya lazer kesim ile kesilir. İçerisine dekota malzemeye yapıştırılan su geçirmez korumalı led konularak kutu harf kapatılır ve dekube edilen totem kasasına yapıştırılır ve totem kapatılır. Çelik konstrüksiyon  malzemeden totemin ayakları üretilir ve toteme vidalanarak sabitlenir. Sonraki aşamada totem montaja hazırdır.

24 Mayıs 2018
Bina,Totemi

Bina Totemi

Bina Totemi apartmanların, iş merkezlerinin ve sitelerin şık ve modern görünüşlere sahip olmasını sağlayan en önemli malzemelerin başında gelmektedir.  Bina tabelası olarak da isimlendirlebilen bu tasarımlar, […]
26 Mart 2018
Bina,Site,Totemleri

Bina ve Site Totemleri

Bina ve Site Totemleri,  firmaların bilinirliğini arttırmak ve reklamını yapmak için kullanılan çoğunlukla site bahçelerine ve bina girişlerine dikilen, şık ve göz alıcı tasarımlı dev reklam […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com