Bayrak Flama Arşivleri - 333 Reklam Ankara Kanvas Baskı

Bayrak Flama

Bayrak ve flama farklı model ve ebatlarda üretimi gerçekleştirilen kanvas üzerine çeşitli ulusal simgeler ve yazılar basılan  bir üründür. Bu ürünler herhangi bir firma veya resmi  kurumun, bir derneğin, bir partinin veya bir spor kulubünüm sembolü de olabilir. En kaliteli kanvas kumaşlara dijital baskı yapılarak üretilen bu ürünler hem verdiği mesajla hem de resmi görünümüyle saygınlığın sembolüdür. Bayraklar masa bayrağı, gönderli bayrak, makam bayrağı, flama, ipli bayrak, yelken bayrak,kırlangıç bayrağı,çıtalı bayrak gibi çeşitli modellerde üretilebilmektedirler.

Bayrak ve Flamaların Kullanım Alanları Nelerdir?

Bayraklar, belediyeler,okullar,üniversiteler, valilikler,kaymakamlıklar,hastaneler,adliyeler,emniyet müdürlükleri v.b tüm devlet kurumları ve özel firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Bayraklar gönderli veya göndersiz, makam veya masa bayrağı olarak üretilmektedir.

Bayrak Siparişi Nasıl Verilir?

Resmi veya kurumsal firmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bayrak ve flamaları temin edebilirsiniz.

Bayrak ve flamalar, özel tasarım olarak da üretilebilmekte,firmanızın logosu ve mesajınız bayrağa eklenebilmektedir.

Bayrak veya flamalar; doğum günleri, babyshower, düğün ve nişan, şirket kutlaması gibi  önemli etkinliklerde de kullanım yeri bulmuştur. Çizgi film karakteri,spor kulüplerinin armalarının olduğu bayrak ve flamalar, tören ve açılış kutlamalarında kullanılan bayraklar bunlardan birkaçıdır.

Büyük afişler, iletilmek istenen mesajın her zaman görülebileceği bir bayrak ve flama dijital baskı ürünüdür. Bayrak direğinin kenarında, dişli bir karbon fiber tendon, bayrağı esintisiz bir havada bile açık tutmaya yaramaktadır. Şehirler, belediyeler, dernekler, organizasyonlar, aile dernekleri ve bireyler için satış direkleri bayrakları ve flamalar üretmekteyiz. Bayrak  direğinin afiş uzunluğu genellikle bayrak direğinin yüksekliğinin yarısı olmaktadır,.

333 Reklam olarak ihtiyaç duyduğunuz bayrak veya flama modelini istediğiniz gibi tasarlayabiliriz veya mevcut çalışmalarımızdan birini kullanabilirsiniz. Yurt içine kargo gönderimimiz de mevcuttur.

Bayrak ve flamalar yalnız kumaştan değil, plastikten ve kaliteli kağıttan da üretilir. Koruyucu ambalajlarda tarafınıza ulaştırılan bayrak ve flamalara iletişim bilgilerimiz aracılığıyla ulaşarak sahip olabilirsiniz.

11 Ocak 2020
Flama İmalatı

Flama İmalatı

Flama İmalatı ihtiyaçlarınız için kokusuz ve çevre dostu boya kullanan uv baskı makinelerimiz ve tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Flama imalatına ve bayrak imalatına duyulan ihtiyaç ve […]
6 Temmuz 2019
Bayrak,İmalatı

Bayrak İmalatı

Bayrak imalatı firmasının ürettiği bayrak, bir ülkeyi temsil eden ve simgeleyen bez veya kağıttan üretilen değerli bir reklam ve mesajlaşma aracıdır . Ulusal bayrak bir ülkenin […]
26 Mart 2018
Bayrak,Flama,Ankara

Bayrak ve Flama

Bayrak ve flama ihtiyaçlarınız için 333 reklam olarak yüksek kaliteli kanvas kumaşa uv baskı ile uzun ömürlü bayrak flama imalatı yapmaktayız. Flama bayrak olarak da bilinen, […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com