İnşaat Proje Tabelası Arşivleri - 333 Reklam Ankara
İnşaat Proje Tabelası

İnşaat Proje Tabelası

İnşaat proje tabelası yapımı devam eden inşaat süreci, yüklenici firma, ruhsat ve lokasyon ile arsa sahipleri gibi bilgilerin yazılı olduğu alüminyum sac veya demir malzemeden yapılan reklam ürünleridir. Ayaklı veya ayaksız olarak üretimi mevcuttur.

İnşaat yapılan çalışma sahaları oldukça geniş arsa veya bölgelerdir. Klasik reklam tabelası modelleri dışında, inşaat sahasında kullanılması zorunlu olan,iş güvenliği ve yönlendirme tabelası ile de kullanımı mevcuttur. Bu tabelalarda kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve dış koşullara karşı dayanımının sağlanması müşterilerin bu firmayı tercih etmelerinde rol oynayacak ve olumlu müşteri geri bildirimini, firma ile çalışma açısından sürekliliği sağlıyacaktır. Ayrıca gayrimenkul projelerinin yapımı bitimi öncesinde ön yatırım imkanını sağlıyacaktır. Bunun sayesinde gayrimenkula sahip olmak isteyen müşteriler de  erken ödeme indirimi avantajlarından yararlanacaklar. Bir gayrimenkul firması ancak kaliteli, modern ve şık bir tabelaya sahip olarak,  müşterinin gözünde  iyi bir izlenim bırakacak ve müşterinin o firma ile iletişime geçmesini sağlıyabilecektir.  Çünkü emlak dünyasında en önemli 2 şey disiplin ve güven arzusudur.

Bunu yapamayan firmalar müşteri hedef kitlesini arttıramıyacaklar ve markalarını kalitede sürekli hale getiremeyecek ve işletmelerini büyütemeyeceklerdir.

İnşaat Proje Tabelası İmalatı Nasıl Yapılır?

İnşaat Proje Tabelaları istenilen boyutlarda destekli veya desteksiz olarak üretilebilen şantiye girişlerine koyulan dikkat çekici dev reklam panolarıdır.

İnşaat proje tabelaları kompozit panel üzerine baskılı folyonun yapıştırılması ile yapılmaktadır. Ayrıca vinil germe yöntemi ile üretilebildiği gibi demir veya alüminyum tabela iskeleti üzerine doğrudan dijital baskı yapılarak da üretilebilmektedir.

Bu tabelalar 2 ayaklı olarak üretildikleri için bulunulan sahaya montajları da zahmetsiz ve oldukça kolaydır.

333 Reklam olarak müşteri memnuniyetine önem gösteren kurumsal bir firmayız. İnşaat Proje Tabelası ihtiyaçlarınız için bize ulaştığınızda ihtiyaç duyduğunuz tabelayı belirleriz. Deneyimli ekibimiz en kaliteli malzemeleri kullanarak, son teknoloji makinelerimizle tabela imalatını gerçekleştirir. Siz de kaliteli, uzun yıllar dayanabilecek modern ve şık tasarımlı bir inşaat proje tabelasına sahip olursunuz. Bu sayede inşaatı yeni başlayan veya bitmek üzere olan konut projeleriniz için başarılı bir şekilde ön satışlarını yapmaya başlayacaksınız.

27 Mayıs 2018
İnşaat Tabelası,Ankara Tabela,Tabela

İnşaat Tabelası

İnşaat tabelası, şantiye önlerinde inşaat yapan firmaların bilgilerini, inşaat yapım süresi ve ortakları gibi önemli bilgileri içeren özel olarak hazırlanmış tabelalardır. Ayaklı ya da ayaksız olarak […]