HEMEN ARA WHATSAPP

Araç Giydirme
26 Mart 2018 Posted by 333reklam Araç Giydirme İmalatlarımız

Araç Giydirme

Araç giydirme işleminde folyo kullanılmaktadır. Bu folyonun yapısı diğer folyolara göre farklıdır. İnce, esnek ve tutuculuğu yüksek bir üründür. Bu ürüne cast folyo adı verilir. Yapısı sayesinde metal üzerine kusursuz bir şekilde uygulanabilir. Ürün yapısı gereği çok sıcak ve çok soğuk hava sıcaklıklarından etkilenebilir. Bu nedenle uygulamanın da en kaliteli ve verimli bir şekilde yapılabilmesi için uygun şartlar sağlanmalıdır. Havanın iyi olduğu ve bir yağış olmadığı zamanlarda uygulamanın yapılması en uygun zaman olacaktır. Uygulama sırasında kullandığımız ürünlerin kalitesi ve uygulamanın profesyonelliğini sonucu görünce siz de anlayacaksınız.

Araç giydirmenin kusursuz bir şekilde yapılması gerekir. Bu sayede araç reklamınız daha dikkat çekici, firmanız ise daha fazla bilinir olacaktır. Ankara araç giydirmeyle aracınız sizin sürekli yollarda çalışan bir reklam aracısı haline gelecektir. İşlem yaptırmak istediğiniz aracınızı uygulama merkezimize getirebilirsiniz. Bunun için vaktiniz yoksa, uygulama için gerekli araç bilgilerini bize iletebilirsiniz. Siz nerede olursanız olun, uygulama için biz size ulaşacağız. Aracınızın olduğu yerde yapılacak giydirme uygulaması ile kısa sürede istediğiniz araç görünümünü elde edebilirsiniz.

Araç Giydirme Nedir?

Araç giydirme, otomobil, tır, minibüs gibi araçlar üzerine yapışkanlı folyo baskı ile yapılan araç film kaplama işlemidir.  Araç giydirmesi yapılan arabalar bireysel kullanım amaçlı araçlar için de yapılabilir. Aracınızın boyası zarar gördüğünde, güneş yanığı olduğunda araç giydirmeyi tercih edebilirsiniz. Boya ve diğer düzeltme uygulamalarının yanı sıra ekonomik olması bu yöntemi tercih eden müşterilerimizin her geçen gün daha da artmasını sağlamıştır. Araç giydirmede istediğiniz renkte uygulama yaptırabilirsiniz. Hayallerinizdeki rengi ya da modeli tasarım ekibimiz ile paylaşarak, istediğiniz araç görünümünü elde edebilirsiniz. Aracınızın boyasına zarar vermeden yapılan uygulama ile kısa sürede fark yaratabilirsiniz. Araç giydirmeyle fark yaratmak isteyen her sürücü için kaliteli hizmet sağlamayı görev edinmiştir.

 

Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Araç giydirmede süreç, uygulama yapılacak aracın fotoğraflarının çekilmesi ve ölçülerinin alınması ile başlar. Bu süreçte uzman ekibimiz size destek verir. Markanın istekleri ve beğenisi dikkate alınarak, sanal ortamda tasarımlar oluşturulur. Bu evrede yetenekli ve tecrübeli tasarımcılarımız ile tanışabilirsiniz. Kısa süre içinde sizin için en iyi tasarımlar oluştururlar. Tasarım süreci bittikten sonra müşteriye bir sunum yapılır. Bu sunumda tasarım ile araç birleştirilerek, araç giydirmesi işleminin nasıl sonuç vereceği sanal ortamda gösterilmiş olur. Sanal ortamda görülen tasarımın birebir aynısını araca uygulanmaktadır. Müşterilerimiz tasarımı beğenir ve uygun bulursa baskı süreci başlar. Baskılarımız için 2880 Dpi dijital baskı makinesi kullanılmaktadır. Bu sayede kusursuz, kaliteli ve canlı tasarımlar folyo üzerine aktarılmaktadır. Folyolarımız ise 1. kalite hava kanallı cast folyodur. Ankara araç giydirme  işlemlerinde kaliteli ve uygun adresi ile çalışmanın farkını siz de aracınızda görebilirsiniz

Gerçekleştirilecek olan araç giydirme işlemi öncesinde kaplamanın yapılacağı aracın ölçüleri alınır ve ardından da üretime geçilir. Kaplama işleminden önce yapılan grafik tasarım çalışması, oldukça dikkatli şekilde yapılması gereken bir çalışmadır. Çünkü gerçekleştirilecek olan yanlış tasarımın beraberinde yanlış baskı gelir. Yanlış şekilde basılacak olan baskı, aracın üzerinde kendini çok net bir şekilde göstermiş olur. Dolayısıyla tasarım işlemine dikkat etmek, atılması gereken önemli adımların başında geliyor. Folyoya baskı yapılmadan önce mutlaka son görünüme bakılmalıdır. Ardından da sıra baskıya gelir. En kaliteli baskı tekniklerinin kullanılması ile beraber artık alınacak olan çıktının araç tarafından giydirilmesine başlanmış olacaktır.

Araç Giydirmenin Avantajları Nelerdir?

Bir firmanın ya markanın bilinirliğini arttırmak ve müşterilerin tercihi haline getirmek zor bir süreçtir. Bu süreçte reklam şirketlerinden yardım almak ve reklam çektirmek çok fazla paralar gerektiren işlemlerdir. Yeni kurulan bir şirket için bu tür maliyetleri karşılamak çok zordur. Bunun için maliyeti düşük olarak araç giydirmesi yöntemini kullanmak, en mantıklı kararlardan biridir. Araç giydirmesi işlemi sonrasında şirketiniz daha bilinir olacaktır. Reklamlarınız her an kaplama yapılan arabanızın olduğu her yerde ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Araç giydirmenin maliyetsiz reklam yapılmasını sağlaması, bu uygulamaya olan talebin en büyük nedenlerindendir. Toplu halde yaptıracağız araç giydirme uygulamaları ile daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Şehrin her yanına ulaşan araçlarınız ile reklamınız da binlerce kişiye ulaşacaktır. Markanızın renkleri ve logosu gibi bilgiler ışığında tasarlanan araç giydirme modeliniz en kaliteli baskı tekniği ile basılır. Net ve kaliteli baskı ile araçlarınız üzerinden müşterilerinize mesajlarınızı iletebilirsiniz. Trafikte geçirilen zaman ve bekleyişin çok olduğu büyük kentlerde, yanındaki arabanın yazısını okuyacak ve mesajını algılayacak müşteri potansiyeli çok fazladır. Bu müşteri potansiyelini değerlendirmek isteyen markalar için araç kaplama hizmeti veriyoruz. Baskı tekniklerinin gelişmesi ve dijital baskının hayatımıza girmesi ile araç giydirme uygulamalarının başarısı daha da arttı. Araç giydirmek için kullandığımız son teknoloji baskı makineleri ile en kaliteli tasarımları araçlarınız için hazırlıyoruz.

Ankara’da Araç Giydirmesi Yapan Firmalar

Ankara araç giydirmede, reklam uygulamalarının tarihi oldukça eskidir. Çünkü reklam sayesinde firmalar kendilerini ve yaptıkları çalışmaları oldukça etkili şekilde tanıtmış olurlar. Fakat reklam denildiği zaman pek çok kişinin aklına gelen şeyler belli olmaktadır. Bundan dolayı da farklı reklam çalışmaları söz konusu olduğu zaman firmalar bu konuya ön yargı ile bakabiliyorlar. Halbuki var olan gelişmelerin dikkatli bir şekilde incelenmesi sonrasında yapılacak olan reklam çalışmaları sayesinde firmalar hangi sektörde olurlarsa olsunlar fark etmez, çevrelerine karşı kendilerini en iyi şekilde tanıtma olanağına erişmiş oluyorlar. Ankara araç giydirme çalışmaları ise ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana firmaların öncelikli olarak araştırma yaptıkları konuların başında gelmekte.

Şirket ya da firmaya ait olması fark etmez, herhangi bir aracın üzerine yapılacak olan reklam uygulaması, araç giydirme Ankara olarak tanımlanmaktadır. Genel olarak bu çalışma cast folyo olarak da bilinen yapışkanlı PVC aracılığı ile yapılır. Folyonun kalınlığının 0.05 mm olmasındaki en büyük etken ise araç giydirme çalışması yapılırken araçta bulunan kanal oyuklarına rahat bir şekilde, esnetilerek yapıştırılmasının sağlanmasıdır. Pek çok kişi için folyonun araca yapıştırılması çok basit bir işlemmiş gibi görülebilir. Lakin her bir detayın üzerinde durulmamasından sonra ne yazık ki ortaya istenilenden çok daha farklı bir görüntü ortaya çıkabilir. Bunun oluşmasını engellemek adına ise mutlaka deneyimli kişiler ile iletişime geçilerek araç giydirme çalışmalarının yapılması sağlanmalıdır.

Araç Giydirme İşleminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu aşamada Ankara araç giydirme çalışmaları esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri; kapı araları, farlar, çıtalar, kollar gibi demse yani dekupe işleminin gerçekleştirileceği noktalarına hiçbir şekilde logo, yazı ya da resmin gelmemesi olmalıdır. Böyle olunca reklam tam anlamıyla istenildiği gibi ortaya çıkmamış olur. Basımın hazırlanmasından sonra temizlenmiş olan araç yüzeyine çok dikkatli şekilde yapıştırılması gerekmektedir. Dikkatli şekilde yapıştırılmaya başlanması esnasında araç ile folyo arasında hiçbir şekilde hava kalmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü kabarcık oluşması sonrasında ortaya çıkacak olan görüntü hiçbir şekilde istenilenleri kişilere ulaştıramayacaktır. Dikkatlice aracın kaplanmasından sonra artık araç nereye giderse gitsin fark etmez, gerekli olan tanıtım işlemleri tamamlanmış olur.

Araç Giydirme Ürünlerimiz

 

 

Comments (58)

 1. Araç Giydirme Ankara | 333 Reklam Ajansı Ankara

 2. Araç Reklamı Kaplama – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 3. Araç Logo Giydirme Ankara – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 4. Ankara Araç Reklam Giydirme – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 5. Ankara Araç Reklam Kaplama – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 6. Ankara Araç Giydirme Fiyatları – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 7. Ankara Ticari Araç Uygulama – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 8. Araç Giydirme İşlemi Nedir ? – Ankara Araç Giydirme

 9. Ankara’da Araç Giydirmesi Yapan Firmalar – Ankara Araç Giydirme

 10. Ankara Araç Giydirme Firmaları – Ankara Araç Giydirme

 11. Ankara Araç Giydirme Fiyatları – Ankara Araç Giydirme

 12. Ankara Araç Giydirme – Ankara Araç Giydirme

 13. Araç Giydirme Nasıl Sökülür? – Ankara Araç Giydirme

 14. Araç Giydirme Fiyatları – Ankara Araç Giydirme

 15. Araç Giydirme Ankara – Ankara Araç Giydirme

 16. Araç Giydirme Firması – Ankara Araç Giydirme

 17. Ankara Ostim Araç Giydirme – Ankara Araç Giydirme

 18. Ankara Araç Giydirme Firmaları – Ankara Araç Giydirme

 19. Araç Reklam Kaplama Giydirme Ankara – Ankara Araç Giydirme

 20. Ankara Araç Reklam Kaplama Giydirme – Ankara Araç Giydirme

 21. Ankara Araç Reklam Giydirme – Ankara Araç Giydirme

 22. Araç Logo Giydirme Ankara – Ankara Araç Giydirme

 23. Araç Reklam Giydirme Ankara Fiyatları – Ankara Araç Giydirme

 24. Araç Logo Giydirme Ankara – Ankara Araç Giydirme

 25. Ankara Ticari Araç Uygulama – Ankara Araç Giydirme

 26. Ankara Araç Reklam Kaplama – Ankara Araç Giydirme

 27. Araç Reklamı Kaplama – Ankara Araç Giydirme

 28. Ankara Araç Giydiren Firmalar – Ankara Araç Giydirme

 29. Ankara Tır Giydirme Firması - Ankara Araç Giydirme

 30. Ankara Kamyon Giydirme Firması - Ankara Araç Giydirme

 31. Ankara Tır Giydirme Firması – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 32. Ankara Kamyon Giydirme Firması – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 33. Ankara Tır Giydirme Nerede Yapılır – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 34. Araç Giydirme Firması – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 35. Ticari Araç Giydirme – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

 36. Ankara Kamyon Giydirme Firması – Ankara Araç Giydirme

 37. Ankara Tır Giydirme Firması – Ankara Araç Giydirme

 38. Araç Giydirme Ankara » Yücel Reklam - Ankara Tabela - Totem - Araç Giydirme

 39. Araç Reklam Giydirme Fiyatları Ankara » Yücel Reklam - Ankara Tabela - Totem - Araç Giydirme

 40. Araç Giydirme Nedir? - Ankara Araç Giydirme Ticari Araç Giydirme Ostim

 41. Ankara Kamyon Giydirme Firması - Ankara Araç Giydirme

 42. Ankara Araç Giydiren Firmalar - Ankara Araç Giydirme

 43. Ankara Araç Reklam Kaplama - Ankara Araç Giydirme

 44. Araç Logo Giydirme Ankara - Ankara Araç Giydirme

 45. Araç Reklam Giydirme Ankara Fiyatları - Ankara Araç Giydirme

 46. Ankara Araç Reklam Giydirme - Ankara Araç Giydirme

 47. Araç Reklam Kaplama Giydirme Ankara - Ankara Araç Giydirme

 48. Ankara Araç Giydirme Firmaları - Ankara Araç Giydirme

 49. Ankara Ostim Araç Giydirme - Ankara Araç Giydirme

 50. Araç Giydirme Reklamı - Ankara Araç Giydirme Otobüs Kamyon Giydirme

 51. Araç Giydirme Firması - Ankara Araç Giydirme Otobüs Giydirme Reklamı

 52. Araç Giydirme Fiyatları - Ankara Araç Giydirme Otobüs Kamyon Giydirme

 53. Araç Kaplama Fiyatları - Ankara Araç Giydirme Otobüs Giydirme Fiyatları

 54. Araç Kaplama Araca Zarar Verir Mi? - Ankara Araç Giydirme

 55. Araç Giydirme Nasıl Sökülür? - Ankara Araç Giydirme

 56. Ankara Araç Giydirme Firması - Ankara Araç Giydirme

 57. Ankara Araç Giydirme - Otobüs Giydirme Kamyon Giydirme Minibüs Logo

 58. Ankara Araç Giydirme Fiyatları - Ankara Araç Giydirme