HEMEN ARA WHATSAPP

Araç Magneti
6 Aralık 2018 Posted by 333reklam Araç Giydirme Araç Magneti

Araç Magneti

Araç Magneti, araçlar için vazgeçilmez sticker uygulamalarını, son teknoloji yüksek kalitede baskı veren çevre dostu su bazlı ve kokusuz mürekkep kullanan uv baskı makineleri ile magnet imalatını yapmaktayız.

Araç Magneti Nedir?

Tanıtım ve reklam faaliyetlerinin tarihi oldukça eskidir. Firmalar da hangi sektör içerisinde yer almakta olurlarsa olsunlar  kendilerini müşterilerine  en iyi şekilde tanıtmak adına birbirinden farklı reklam çalışmaları içerisinden seçimlerini yapmayı hedefliyorlar. Fakat yaptıkları seçimler çoğu zaman arzu ettikleri sonuçları onlara tam anlamıyla vermiyor. Dolayısıyla firmalar da en etkili çözümleri nasıl elde edeceklerini bilemiyorlar. Araç magneti ile beraber artık firmalar gittikleri her yerde reklamlarını yapma olanağına erişiyorlar.

Geçmiş dönemlere bakıldığı zaman araç magneti çalışmaları yalnızca büyük firmalar tarafından hazırlanıp sunuluyordu. Ancak şimdilerde bu alanda birbirinden farklı tarzda çalışmalar yapmakta olan isimlerin artış göstermeye başlaması ile beraber isteyen her firma kendini tanıtmak adına araç magnetlerinden yararlanabiliyorlar. Genel itibari ile araç magnetleri araçların metal bölgelerine mıknatıslar yardımı ile yapışan tanıtım ürünleridir. Mıknatısları oldukça güçlü olduğu için de araç ne kadar hızlı giderse gitsin fark etmez, magnetler araçların yapıştırıldığı yerden sökülmeyecektir. Üretilmeye başladığı ilk dönemlerde araç magnetleri yalnızca klasik boyut ve şekillerde hazırlanabiliyordu. Dolayısıyla firmalar da var olan sınırlar dahilinde yalnızca bilindik boyutlarda araç magnetleri hazırlatabiliyorlardı.

Araç Magnet Baskısı Nasıl Yapılır?

İlerleyen zamanla beraber artık araç magneti üretimi konusunda birbirinden farklı tarzlarda magnetler hazırlanmaya başladı. Var olan bu artış ile beraber ise artık firmalar gerek kendi gerekse farklı araçlarda kullanılabilmesi adına diledikleri tarzdaki magnetleri hazırlatabiliyorlar. Araç magneti hazırlanmadan önce mutlaka üzerinde durulması gereken detayların başında, ne tarzda bir magnet hazırlatmak istediklerine net olarak karar vermek olmalıdır. Aşırı büyük ya da aşırı küçük boyutlardaki magnetler istekleri yerine getirme konusunda farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Üzerinde yazılmakta olan bilgilerin ve firmanın logosunun net bir şekilde görülebildiği tarzdaki araç magnetleri, tanıtım çalışmalarının eksiksiz şekilde yapılabilmesine imkan tanımaktadır.

Hazırlanacak olan araç magneti için boyut çalışmaları yapıldıktan sonra ise sıra araçta kullanılacak uv baskı ile yapılan magnetin üzerinde yer alacak olan bilgilerin net olarak belirlenmesine gelecektir. logonun yanı sıra firmanın sloganı ve iletişim bilgileri ile alakalı bilgilerin yer alması gerekmektedir. Dikkat çekici fakat gözleri yormayacak renkler seçildiği zaman aracın üzerinde yer alan magnet direkt olarak dikkatleri çekmeyi başaracaktır. Hazırlanacak olan bu magnetler sayesinde firmalar sadece kendi araçlarında değil aynı zamanda diledikleri her türlü araçta bu tanıtım araçlarını kullanacaklardır. Böylece araçlar nereye giderlerse gitsinler fark etmez firmalar ile alakalı bilgiler net olarak karşı tarafa iletmiş olacaklar. Bu durumda da artık firmaların tanıtım faaliyetlerini en etkili şekilde ypmaya başlayacaklar.