HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Araç Yazıları

333 ReklamAraç GiydirmeAraç Yazıları
6 Nisan 2019 Posted by 333reklam Araç Giydirme

Araç yazıları, ticari araçların,tır ve minibüslerin arka camlarına yapıştırılan folyo baskıyla üretilen mıknatıslı,yapışkanlı reklam ürünüdür. Pek çok araç sahibi bunu kamyon arkası yazısı olarak bilmektedir. Daha çok kamyonlarda denk geliriz böyle yazılara. Çoğunluk olarak zekice yazılmış, edebiyatı ters takla attırmış yazılardan ibaret olurlar.

Araç Yazıları Nedir?

Çiçek Abbas filminin aşık atışmasından da tanıdığımız araç yazıları, genellikle sevdiğine yazılmış edebiyat akımında vurucu sözlerden ibarettir.  İstediğiniz renkte şeffaf harf sticker, araç yazısı sticker imalatı yapmaktayız.    Reklam yapmanın birçok farklı yolu vardır. Bu yollar arasında gerçekten başarılı sonuçlar elde edilebilecek yöntemi belirlemek bazen zorlayıcı olabilir. Televizyon, dergi, gazete, el ilanı gibi yöntemler arasında hedef kitleye en fazla ulaşacak olan reklamı belirlerken kanalları arasında kalınmaktadır. Son yıllarda sıklıkla kullanılan reklam trendleri arasında yerini alan araç yazıları ekonomik bir reklam seçeneği sunması ve daha fazla kitleye ulaşarak bilinirliği arttırmaya olan etkisiyle firmalar tarafından sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Trafikte seyir halinde olan potansiyel müşterilerinize her an ulaşarak reklamınızı gerçekleştirebileceğiniz bu yöntem ile fark yaran bir reklam yöntemi uygulayabilirsiniz.

Ankara araç giydirme sayesinde aracınızda her an firmanızın reklamını taşıyarak trafikte seyir halindeyken marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Reklam yayınladıkça ödem yapmak yerine bir kere araç giydirme yaparak uzun süreli kullanabilir ve reklamınızı yapabilirsiniz. Bu durumda firmalara ekonomik olarak kolaylık sağlayacağı için sıklıkla tercih edilen bir yöntem olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Araç Giydirme Nerede Kullanılır?

Araç giydirme; firmaya veya markanın reklamını içeren görselin araba, otobüs, tren, metrobüs gibi ulaşım araçları üzerine yapılan reklam giydirmesi ürünüdür. Her araca uygulanabilen bu yöntem ile trafikte dahi hedef kitlenize ulaşarak reklamınızı gerçekleştirebilirsiniz. Renk ve ilgi çekici olan Ankara araç giydirme insanlar tarafından dikkatleri üzerine toplayacaktır. Bu durumda zaman içerisinde aracın insanlar tarafından tanınmasına dolayısıyla marka bilinirliğinizin artmasına yol açacaktır. Araç giydirme işlemleri profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Cast Folyo olarak adlandırılan özel PVC malzeme ile kaplanarak gerçekleştirilir. Çok ince olmayan materyalden yapılarak araç üzerinde bulunan girinti çıkıntı gibi detaylar da esnetilerek hoş bir görüntü olacak şekilde uygulanması sağlanır.

Araç giydirme işlemleri sadece logodan oluşabileceği gibi komple araç giydirme işlemleri de yapılmaktadır. Özel tasarım programlarında hazırlanan görseller özel makinelerinde basılarak araç giydirme için hazırlanır. Ardından profesyonel Ankara araç giydirme ekibi tarafından titizlikle araca uygulanır. Bu işlem için aracın modeli, ölçüleri oldukça önemlidir. Önceden alınan ölçülere özel baskılar gerçekleştirilir. Özellikle bütün kaplama yapılacağı zaman aracın her ayrıntısı hesaba katılarak büyük bir titizlikle çalışır. İstenilen detaylar titizlikle uygulanarak araç giydirme işlemi tamamlanır.

Son yıllarda oldukça sıklıkla karşılaşılan araç giydirme işlemleri yaptırılırken özenli seçimler yapılmalıdır. Güvenilir olmayan yerlerde yapılan işlemlerde kalitesiz baskı, kullanım ömrü kısa olan giydirmeler, yanlış giydirme gibi çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Ankara araç giydirme aracınızın ölçülerine uygun giydirme örneğin photoshop üzerinden çalışarak onayına sunar. Onaylanan belgeden sonra profesyonel ve işinde deneyimli ekibiyle araç giydirme işlemini gerçekleştirir. Bununla beraber araç giydirmede kapı kolları, stop lambaları, kanallar gibi ince ayrıntılara özellikle dikkat edilerek çalışılır. Estetik bir görüntü oluşturarak kaplama işlemi tamamlanır.

Araç Giydirme Firması

Reklam dünyasında kitleleri etkileyecek, her an zihinlerine firmanızın gelmesini sağlayacak etkili yöntemler bulmak oldukça zordur. Genellikle bulunan yöntemler kısa süreli ve tek başına yeterli olmaz. Genel düşünce bu şekilde ilerlerken aslında işini bilen kişiler tek bir yöntemle uzun süreli reklam uygulaması yapmaktadır. Araç giydirme bu uygulamadır. Araç giyme yapılarak firmanın reklamını uzun süre yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ankara araç sticker ve araç giydirme konusunda verdiği profesyonel hizmetle uzun süreli reklam arayanların ilgisini üzerine çekmektedir.

Araç giydirme yapmanın birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. İsterseniz bir aracı tamamen logonuzun renklerinde kaplatarak bir köşesine logonuzu ekleyebilir, isterseniz arka kısmına logonuz ve sloganınız ile bir kaplama yaptırabilirsiniz. Bu örnekler daha çoğaltılabilir. Esas olan nokta ise araç giydirme ile birden farklı şekilde firmanızın reklamını uzun süreli yapabiliyor oluşunuzdur. Trafikte seyir halindeyken hiçbir ücret ödemeden ve zaman kaybetmeden reklamınızı yaparak daha fazla insana ulaşma imkanı elde etmek kulağa oldukça hoş gelmektedir. Ankara araç giydirme bu noktada her ihtiyaca yönelik verdiği araç giydirme hizmetiyle bu ihtiyaca cevap verecek çözümler sunmaktadır.

Firmanızla bütünleşen bir araç her zaman ilgi çekici olacaktır. Trafikte yorgun düşen insanların özellikle ilgisini renkli kaplamalı araçlar çekmektedir. Tamamen kaplı araçlar ile trafikte araç kullanan kişilerin dahi ilgisini kolaylıkla çekeceğiniz bir reklam yöntemi ile bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Bunun için uygulama yapacağınız aracı ve nasıl bir uygulama yapmak istediğinizi Ankara araç giydirme ile paylaşarak reklam işlemine hemen başlayabilirsiniz.

Araç Giydirme İşçiliği

Araç giydirme işlemi reklam sektöründe oldukça ilgi çekicidir. Çok başarılı sonuçları olduğu gibi araç giydirme işleminde hüsranla sonuçlananlar da vardır. Bundan dolayı araç giydirme yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren Ankara araç giydirme gibi profesyonel hizmet veren yerlerden yardım almanız gerekmektedir. Belirli adımları olan araç giydirme titizlik isteyen bir konudur. Her adımından haberdar olarak araç giydirme işlemi gerçekleştirmek istediğiniz zaman aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara araç giydirme işlemine başlamadan önce öncelikle araç iyice temizlenmelidir. Araç toz, çamur ya da diğer kalıntılardan tamamen arındırılarak işleme başlanması gerekir. Temiz olmayan araçlarda giydirme işlemi başarılı olmayacağı için tazyikli su ve rüzgar gibi etkenlerde açılarak kaplama çıkabilecektir. Araç giydirme işleminde kullanılan malzemenin kalitesi kadar yapılan işçilik te oldukça önemlidir. Kaplama işlemi yapılırken folyo fazla esnetilirse giydirme işleminin ömrü kısalacaktır. Fazla esnetmeden arkalardan başlayarak giydirme işlemi gerçekleştirilmelidir. Ardından yapılan giydirme işleminde aracın girinti ve çıkıntıları düzeltilerek işleme devam edilir. Araç giydirme işleminde yapılacak son uygulama ise fön ve keçe uygulanarak kaplanan folyonun arabanın üzerine sağlam bir şekilde yerleşmesini sağlamaktır. Böylelikle folyonun kullanım ömrü uzayacağı gibi su rüzgar gibi etkenlerden korunacaktır. İnce işçilik isteyen araç kaplama işlemi tüm bu adımlardan sonra tamamlanmış olacaktır.

 

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.