Dış Mekan Yönlendirme Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabela

Dış Mekan Yönlendirme

Dış mekan yönlendirme, hastane, bakanlık gibi birden fazla ek binaya sahip binalarda, park ve bahçelerde  gideceğiniz yer konusunda size yol gösteren yönlendirme tabelalarıdır. Dış mekanda kullanılmak üzere coğrafi şartlara dayanıklı malzemelerden üretilen bu yönlendirme tabelaları otoparklarda, lunaparklarda, özel park, çay bahçesi gibi bina arazisi içinde  yol güzergahlarını belirlemek  için kullanılmaktadır.

Dış Mekan Yönlendirme Tabelaları Nerelerde Kullanılır?

Dış mekan yönlendirme, üniversite kampüs binaları arasında kampüs için  giriş çıkış işlemleri konusunda araç ve yaya güzergahını sağlamaktadır. Ayrıca üniversitelerin bahçelerinde bulunan krokilerle istediğiniz yere araçla veya yürüyerek kaybolmadan gidebilirsiniz.

Birden fazla binadan oluşan alışveriş merkezleri, sanayi hanları, iş merkezleri, fabrikalar,   özel kurumlarda bu tabela yaygın olarak kullanılmaktadır.

Dış ortamlarda kullanılan yönlendirme tabelalarındaki amaç göz mesafesidir. İstenilen yerin kolayca bulunmasını ve oraya kaybolmadan veya uzun mesafeden değil kısa mesafeden (kestirmeden) gitmeyi sağlamak içindirler. Kolay görülebilir (daha çok merkezi) bir yere konulurlar ve uzak mesafeden de rahatça okunacak şekilde tasarımları yapılır.

Dış Mekan Yönlendirme Tabelasının İmalatı Nasıl Yapılır?

Bu yönlendirme tabelaları ile en çok karşılaştığımız yerlerden biri de otel ve tatil köyleridir. Dış mekan yönlendirmesi, dış mekan koşullarına dayanıklı olacak şekilde alüminyum kompozit, paslanmaz krom, çelik, sac  gibi  malzemelerden üretilir. Sonrasında bu malzemeler korozyona karşı elektrostatik boyalar ile  boyanmakta ve malzeme üzerine yapılan dijital baskılar kaliteli ve uzun ömürlü baskı deneyimi sağlayan modern dijital baskı makineleri ile yapılmaktadır. Ayrıca ahşap malzeme üzerine lazer kazıma, ve el işçiliği yöntemi ile de özel tabela imalat yapılması mümkündür. Mermer zemin üzerine lazer kazıma, gravür oyma yöntemleri ile dekoratif kişiye özel yönlendirme tabelası üretimimiz mümkündür.

Dış mekanda kullanılan yönlendirme tabelası bilinen firma tarafından imalatı yapıldığında hem şık tasarımlı olacak, hem mevsim şartlarına dayanıklı olacak ve uzun yıllar kullanılabilecek bir üründür. Bu yüzden bu ürünü güvenilir reklamcı firmaya yaptırmanız çok büyük önem taşımaktadır.

5 Haziran 2020
Dış,Mekan,Yönlendirme,Tabelaları

Dış Mekan Yönlendirme

Dış mekan yönlendirme tabelası, hastane, üniversite gibi birden fazla binaya sahip özel,resmi kurumlarda istenilen yeri kolayca bulmayı sağlamaktadır. Bu yönlendirme tabelaları, istenilen binayı rahat bir şekilde […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com