Cephe Tabelası Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabelacı Firma

Cephe tabelası, binaların üst veya yan cephelerinde kullanılan ışıklı veya ışıksız olarak pleksi,kompozit vb malzemeden üretilen bir tabela ürünüdür.

Cephe tabelaları ışıklı veya ışıksız olarak 2 grupta toplanırlar:

Işıksız Cephe Tabelası

Işıksız tabelalar şirketlerin sıklıkla tercih ettiği reklam ve tanıtım aracıdır özellikle uygun bütçeyle tabela tasarımı talep eden kişiler Ankara tabela üzerinden ışıksız tabela siparişinde bulunabilirler. Bir çok küçük veya orta ölçekli işletmeler standart olarak ışıksız tabela kullanımında bulunmaktadır. Işıklı tabelalara göre daha sadece olan bu tabelalar oldukça sağlam ve kaliteli olarak üretilmektedir. Yapım aşamasında kullanılan malzemeler ve boyalar kesinlikle paslanma, akma ve benzeri herhangi bir mağduriyet durumu yaşatmaz. Işıksız tabelalar, ışıklı tabelalardan tek farkı içerisinde herhangi bir aydınlatma bulunmamasıdır bununla beraber geceleri kişilerin görmesi için özel bir ışıklandırması yoktur. Işıksız tabelalar geceleri zor seçilmektedir, bunun haricinde firmaların istedikleri boyut, görsel ve şekiller ışıksız tabelalar üzerinden yansıtılmaktadır.

Işıklı Cephe Tabelası Nedir?

Işıklı tabelalar bir çok farklı aydınlatma ile ışıklandırılma işlemi yapılabilir. Işıklı tabelalar içerisine led, neon veya floresan gibi aydınlatma ekipmanları kullanılabilir. Işıklı tabelalar gece ve gündüz markanızın reklamını net bir şekilde yansıtarak uzun sürede iyi bir reklam yapmanızı sağlayabilir. Ankara tabela üzerinden ışıklı tabela siparişinde bulunabilir, uygun fiyatlı tabela tasarımını rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Aydınlatma sayesinde renkleri ve görseli daha net şekilde yansıtan ışıklı tabela özellikle büyük işletmelerin ve markaların sıkça tercih ettiği bir tabela türüdür. Her alanda rahatlıkla ışıklı tabelalar kolayca bulunabilir.

Alüminyum Cephe Tabelaları

Alüminyum tabelalar çeşitlilik ve görsellik açısından en çok tercih edilen tabela türleri arasındadır. Uzun vadeli kullanımı sayesinde, dayanıklığı ve kalitesi ile birlikte firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Alüminyum tabelalar üzerine bir çok farklı desen, tasarım veya model eklenebilir. Uygun fiyatı ve kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanılabilen alüminyum tabelalar için Ankara tabela üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum tabelalar üzerine uygulanan işlemler ise şu şekilde olmaktadır;

  • Işıklı alüminyum tabela.
  • Arkadan düz pleksiglas yapıştırmalı tabela.
  • Kabartma pleksiglas kutu harf tabela.
  • Krom kutu harf tabela.
  • Işıksız alüminyum tabela.
  • Folyo kesim harf tabela.

Pleksi kutu harf tabelalar günümüzde en çok tercih edilen uygun fiyatlı tabelalar arasındadır. Uygun fiyatı sayesinde firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Pleksiglas tabela ışıklı veya ışıksız olarak iki farklı şekilde tasarlanabilir bununla beraber malzeme üzerine dijital baskı veya folyo kesim yazı eklenebilir. Pleksi tabelalar dışında en çok talep edilen diğer bir tabela türü ise dekupe oyma tabeladır, bu tabela türleri belirli ortam ve koşullar altında üretilebilir cnc makinesi ile standartına uygun olarak kesilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında kompozite ışıkları ile birlikte aydınlanması gerekmektedir, bunlar oluşturularak harf kesip arkasına pleksi koyabiliriz Ankara tabela üzerinden dilediğiniz tabela çeşidini sipariş edebilirsiniz.

25 Mayıs 2018
Bina,Üstü,Tabela,Nasıl,Yaptırılır

Bina Üstü Tabela Nasıl Yaptırılır?

Bina Üstü Tabela Nasıl Yaptırılır konusunda işinde uzman firmamız 333 Reklam son teknoloji ekipmanlarıyla ve deneyimli kadrosuyla tabela imalatı için hizmetinizdedir. Bina üstü tabela levhaları diğer […]
ERROR 500 : API KEY INVALID