Leksan Etiket Arşivleri - 333 Reklam Ankara Metal Etiketçi

Leksan Etiket

Leksan etiket, 0,15 – 1,5 mm kalınlıklarda olan lazerle kesilebilen leksan malzemeden üretilir. Isı dayanımlıdır. Leksan etiket imalatında baskı pvc ile yapıştırıcı arasına yapılır. Bu sayede baskı silinmez ve sararmaz. Dış koşullara karşı da oldukça dayanıklıdır.  Bu sayede de uzun ömürlü bir baskı elde edilir. Baskı serigrafi tekniğiyle de gerçekleştirilebilmektedir.

Bu etiket tipi istenilen yerlere gofre (kabartma) uygulayarak buton kullanımı sağlanmaktadır.

Leksan etiketler elektronik ve elektrikli makinelerin kumanda ve kontrol panolarında kullanılmaktadır.

Ürün etiketleri bakımından daima müşteri memnuniyeti esasına dayanarak hizmet veren firmamız 24 saat 7 gün yenilikçi yaklaşıma dayanarak metal etiket ankara imalatını sürdürüyor. Kesintisiz olarak çalışmasına aralıksız devam ederek hızlı teslimat garantisi ve de kurumlar için en uygun çözümleriyle yer almaktadır.

Uygun ürün etiketleme sürecine dayanarak kaliteden ödün verilmeden yüksek kalite anlayışında ve birinci sınıf işçilikte imalatı devam eden ürün etiketlerine yer verildiğini muhakkak dile getirmemiz gerekir. Kaliteden taviz verilmeden yüksek kalite standartlarında son derece öne çıkan yaklaşımla ürün etiketlemesine yer verildiğinin her açıdan altını çizmek gerekir.

Müşterilerimizin beklentilerine her zaman yanıt veren anlayış doğrultusunda hareket eden firmamız kaliteden ödün vermeden çalışmasına kaldığı yerden devam ediyor. Kalite standartlarını daima en üst seviyede tutarak birinci sınıf işçilik garantisinden ayrılmadan kesintisiz hizmet verilmektedir.

Metal etiketler ürünlerin cinsini, üretim yerini ve üretim tarihini, seri numarasını belirten en dayanıklı dijital baskı ürün etiketleri arasında yer alır. Daima müşteri memnuniyeti anlayışına dayanarak yer verilen yüksek kalite anlayışında birinci sınıf üretime dayanarak etkin çözümler sunulmaktadır.

Profesyonel çalışmamızla dijital baskı teknolojisindeki en son yenilikleri yakından takip ederek size dört dörtlük hizmet veriyoruz. Müşterimizin beklentilerine yanıt vererek onlara hak ettiği ölçüde kusursuzca hizmet gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz.

9 Haziran 2020
opak,etiket,ankara

Opak Etiket

Opak etiket, beyaz renklerde olup, dış koşullara dayanıklı pvc esaslı bir etikettir. Opak etiketler yırtılma, yağmur ve sudan etkilenme gibi koşullara karşı oldukça dayanıklı etiketlerdir. Ayrıca […]
22 Haziran 2018
Ankara,Pvc,Etiket

Ankara PVC Etiket

Ankara PVC Etiket ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji baskı makinelerimiz ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ankara PVC Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur? Etiketlerin kullanım […]
18 Nisan 2018
Pvc,Etiket,Ankara

Pvc Etiket

Pvc etiket, polivinil klorür diye adlandırılan pvc malzemeden üretilmiş, 100 dereceye kadar yüksek sıcaklıklara dayanıklı, renkli veya şeffaf üretilebilen canlı görüntüye sahip etiketlerdir. Başlıca elektrik malzemeleri, […]
18 Nisan 2018
Ankara Leksan Etiket

Leksan Etiket

Leksan etiket, polikarbonat malzemeden üretimi yapılan ve bu yüzden diğer etiketlerle karşılaştırıldığında daha dayanıklı olabilen bir etiket türüdür. Leksan etiketlerin kullanımlarında kolaylık ve zarif bir görünüme […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com