HEMEN ARA WHATSAPP

Baskı Ürünleri

  • Taş Magnet
    Taş Magnet Baskı ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak  kaliteli silinmez uzun yıllar dayanan, çevreci uv baskı teknolojisi ile taş baskı…
  • Yaka İsimliği Ankara
    Yaka İsimliği Ankara firmalarının yaptığı isimliğe  sahip olmak isteyen firmaların günümüzde pek çok farklı konunun üzerinde durmayı tercih ediyorlar. Çünkü…
  • Fotoblok Baskı Ankara
    Fotoblok Baskı Ankara imalatçı 333 Reklam olarak, fotoblok dijital baskı imalatını son teknoloji makinelerimiz ve deneyimli kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Fotoblok Baskı Ankara…

Baskı Ürünleri

Baskı ürünleri ihtiyaçlarınız yaka isimliği, taş magnet, fotoblok ürünlerini yüksek kaliteli malzeme,ve son teknoloji yüksek kalite baskı ile sunmaktayız.

Geleneksel bask teknikleri zaman kaybına neden olmasının yanında yüksek maliyete neden olmaktadır. Oysa dijital baskı ankara hizmetleri uv, solvent ve latex su bazlı makine teknolojisinden yararlanarak daha canlı fotoğraf karesi gerçekçiliğinde tasarımlar gerçekleştirmektedir. Üstelik kokusuz olması nedeniyle insan sağlığına da kesinlikle zarar vermez. Güneş’in ultraviyole ışınlarına karşı baskıya alınmış resim ve fotoğrafların korunmasını sağlayarak fotoğraf gerçekliğinde son derece başarılı çözümler sunulur.

Dijital baskı çözümleri ahşap, branda, kağıt, kumaş, kanvas, akrilik, pvc gibi dijital baskı ankara olarak farklı yüzeye uygulanmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyulan baskı tasarımın tam da istenilen ebat ve biçimde baskıya alınması mümkün olur. Yüksek kalitede tasarım anlayışından hiçbir şekilde ödün verilmeden gerçekleştirilmesinden ötürü son derece başarılı çözümleri sunduğunun da mutlaka altını çizmemiz gerekir. Böylelikle sağlığı tehdit etmeyen son derece natürel dijital baskı ankara çalışmasıyla başarılı çözümlere yer verileceğinin altını çizmek gerekir.

Solvent baskı, latex baskı veya uv baskı makineleriyle dijital baskı teknolojisinde daima son teknoloji baskı ürünleri kullanılır. Bu gelişmelerin ardından herhangi bir problemle karşılaşılmadan yenilikçi tasarımlar sizlerle buluşturulur. Böylece hem insan sağlığına zarar vermeyen eşsiz tasarımlar ortaya çıkarılır hem de klasik baskı anlayışının dışında zaman israfını önleyen yaklaşımla hareket edilir.

Kişiye özel tasarlanmış duvar kağıdı modelleri iç mekan dekorasyonu açısından öne çıkmaktadır. Kanvas özel pamuksu yüzeye yağlı boya çalışması, portre çalışması ya da evinizin içini açacak doğa manzarası tasarımlarıyla son teknoloji kullanılarak dijital baskı ankara çözümleri geliştirilmiştir.

Kişiselleştirilmiş baskı tasarımları arasında yine üç boyutlu (3D) tasarım anlayışıyla da hareket edildiğinin mutlaka altını çizmemiz gerekmektedir. Yenilikçi anlayıştan kesinlikle taviz vermeden hareket ederek su bazlı, kokusuz ve insan sağlığını risk altına alacak katkı maddeleri barındırmadan yenilikçi yaklaşımla özel çözümler sizlerle buluşturulur.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020