Pvc Etiket Arşivleri - 333 Reklam Ankara Leksan Etiket

Pvc Etiket

Pvc etiket, tersten baskı tekniğiyle üretilen,çeşitli renklerde yapılabilen 100 dereceye kadar ısıya dayanıklı, parlak görünümlü, dayanıklı etiket ürünüdür.

Günümüzde en çok tercih edilen etiket türlerinden biri pvc etikettir. Bu etiket türü farklı kalınlıklarda tasarlanmaktadır en dikkat çekici özelliği ise iki veya üç plastik içerisine sıkıştırılarak üretilmesidir. P.v.c. etiketler, soğuk havadan veya dış havanın olumsuz koşullarından etkilenmemektedir. Isıya veya aşırı soğuğa karşı dayanıklı olan bu etiket türü markasını ön plana çıkarmak isteyen ve marka bilinirliğini arttırmak isteyen firmaların en çok tercih ettiği etiket türlerinden biridir. Yüksek ısı olan ortamlar için leksan etiket kullanımını önermekteyiz. P.v.c. etiketin tasarımını isteyen kişiler Ankara etiketçi firma ile irtibata geçerek düşük maliyetli etiket tasarımı siparişinde bulunabilirler.

Pvc etiketler uygun maliyetli tasarlanabilen ve estetik olarak oldukça şık görünen etiket türleri arasındadır. Firmaların diğer bir tercih ettiği etiket türü ise leksan etiket türüdür, bu etiket türü 2 katmanlı bir yüzeye sahiptir. Bunun sayesinde etiket yüzüne gelebilecek herhangi bir darbe etiketi etkilememektedir. Çizilmez yüzü sayesinde bu etiket türü firmalar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Pvc etiketler giyotin ve  lazer makineler üzerinde hızlıca işleme girebilmektedir. Bu etiket türü genellikle asansör etiketi, elektrik ve elektronik kontrol panolarında, tercih edilmektedir. Leksan etiketler her tür renkten imal edilebilmektedir, bu etiket türüne en iyi şekilde sahip olmak isteyen kişiler Ankara etiketçi firma ile iletişime geçerek etiket hakkında daha detaylı bilgi alabilirler.

Markalar logolarını, ürün bilgilerini  veya markanın ana fikrini rahatça bu etiket türü üzerinden tüketiciye yansıtabilirler. Pvc etiketler dikkatli ve iyi tasarlanması gereken etiket türleri arasındadır. Sektörde en uygun fiyata bu etiket türünü tasarlayan ankara etiketçi firma 333 reklam kişilere uygun fiyatlarda, uzun vadeli etiket tasarımı vaat etmektedir.

22 Haziran 2018
Ankara,Pvc,Etiket

Ankara PVC Etiket

Ankara PVC Etiket ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji baskı makinelerimiz ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ankara PVC Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur? Etiketlerin kullanım […]
18 Nisan 2018
Pvc,Etiket,Ankara

Pvc Etiket

Pvc etiket, polivinil klorür diye adlandırılan pvc malzemeden üretilmiş, 100 dereceye kadar yüksek sıcaklıklara dayanıklı, renkli veya şeffaf üretilebilen canlı görüntüye sahip etiketlerdir. Başlıca elektrik malzemeleri, […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com