HEMEN ARA WHATSAPP

Pvc Etiket

  • Pvc Etiket
    Pvc etiket, polivinil klorür diye adlandırılan pvc malzemeden üretilmiş, 100 dereceye kadar yüksek sıcaklıklara dayanıklı, renkli veya şeffaf üretilebilen canlı…
  • Ankara PVC Etiket
    Ankara PVC Etiket ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji baskı makinelerimiz ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ankara PVC Etiket Firması Size…
  • Ankara Leksan Asansör Etiketleri
    Ankara Leksan Asansör Etiketleri 333 Reklam firması olarak, son teknoloji uv baskı tekniği ile solmayan, uzun ömürlü, kaliteli leksan etiket…

Pvc Etiket

Pvc etiket, tersten baskı tekniğiyle üretilen,çeşitli renklerde yapılabilen 100 dereceye kadar ısıya dayanıklı, parlak görünümlü, dayanıklı etiket ürünüdür.

Günümüzde en çok tercih edilen etiket türlerinden biri pvc etikettir. Bu etiket türü farklı kalınlıklarda tasarlanmaktadır en dikkat çekici özelliği ise iki veya üç plastik içerisine sıkıştırılarak üretilmesidir. P.v.c. etiketler, soğuk havadan veya dış havanın olumsuz koşullarından etkilenmemektedir. Isıya veya aşırı soğuğa karşı dayanıklı olan bu etiket türü markasını ön plana çıkarmak isteyen ve marka bilinirliğini arttırmak isteyen firmaların en çok tercih ettiği etiket türlerinden biridir. Yüksek ısı olan ortamlar için leksan etiket kullanımını önermekteyiz. P.v.c. etiketin tasarımını isteyen kişiler Ankara etiketçi firma ile irtibata geçerek düşük maliyetli etiket tasarımı siparişinde bulunabilirler.

Pvc etiketler uygun maliyetli tasarlanabilen ve estetik olarak oldukça şık görünen etiket türleri arasındadır. Firmaların diğer bir tercih ettiği etiket türü ise leksan etiket türüdür, bu etiket türü 2 katmanlı bir yüzeye sahiptir. Bunun sayesinde etiket yüzüne gelebilecek herhangi bir darbe etiketi etkilememektedir. Çizilmez yüzü sayesinde bu etiket türü firmalar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Pvc etiketler giyotin ve  lazer makineler üzerinde hızlıca işleme girebilmektedir. Bu etiket türü genellikle asansör etiketi, elektrik ve elektronik kontrol panolarında, tercih edilmektedir. Leksan etiketler her tür renkten imal edilebilmektedir, bu etiket türüne en iyi şekilde sahip olmak isteyen kişiler Ankara etiketçi firma ile iletişime geçerek etiket hakkında daha detaylı bilgi alabilirler.

Markalar logolarını, ürün bilgilerini  veya markanın ana fikrini rahatça bu etiket türü üzerinden tüketiciye yansıtabilirler. Pvc etiketler dikkatli ve iyi tasarlanması gereken etiket türleri arasındadır. Sektörde en uygun fiyata bu etiket türünü tasarlayan ankara etiketçi firma 333 reklam kişilere uygun fiyatlarda, uzun vadeli etiket tasarımı vaat etmektedir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020