Anıt Totem Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabelacı Firması

Anıt Totem

Anıt Totem ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli totem imalatında yanınızdayız.

Anıt Totemler pleksi, polikarbon, vinil ve alüminyum malzemesinden üretilmektedir. Totem tabelalar genelde iş yerlerinin girişine, park önlerine konulan ürünlerdir. İş yerinin bahçe veya büyük bir girişi olması durumunda montaj o tarafa yapılması gerekmektedir. Bununla beraber totem tabelalar otoyol kenarına veya şehirler arası yollara da monte edilmektedir. Totem tabelalar ışıksız veya ışıklı olabilmektedir, totem Ankara sizin için en şık ve özel tasarımlı totem tabelaları üretmektedir. Işıklı olan totem tabelalar florasan veya led aydınlatma ile çalışmaktadır. Dış mekandaki tabelalar genel olarak güneş enerjisi ile kendi enerjilerini üretebilmektedir. Totem tabelaların diğer bir türü ise kabartma kutu harf tabela türleridir, bu tabela türleri genellikle tasarım aşaması sırasında kalın çelik borular ile hazırlanmaktadır ve devamında üzerine kutu kaset yerleştirilmektedir. Bu tür tabelalarda sık olarak kullanılmaktadır, bir totem tabela sipariş edeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken en büyük noktan tabelanın doğru yere yerleşmesi ve görünmesi olması gerekmektedir.

Anıt Totemler, bir kere üretilen reklam ürünleridir. Bu totemler dikilirken belediyeden izin alınması gerekmektedir. Ayrıca totem vergisi uygulamasına tabidirler. Totem yapacak firmanızı iyi seçmeniz, olumsuz durumlarla karşılaşmamanız ve kaliteli bir reklam deneyimi yaşamanız için önemlidir. Totemler son derece dikkat çekici dev reklam ürünleridir. Tasarımı iyi yapıldığında firmanız iyi müşteri çekecek ve hedef kitleniz olumlu şekilde artacaktır.

Anıt Totem Nerede Kullanılır?

Anıt Totemler parkların,bahçelerin,müzelerin girişlerine dikilen dev boyutlarda hazırlanan ışıklı veya ışıksız reklam tabelalarıdır. Ayrıca otomobil firmaları,galeriler ve büyük alışveriş merkezlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Fast-food restoranları, dinlenme tesisleri,plaza girişleri, hiper teknoloji mağazaları, büyük giyim mağazaları ve diğer outlet mağazalarda ve site girişlerinde de anıt totemler kullanılmaktadır.

26 Mayıs 2020
Anıt,Totem

Anıt Totem

Anıt Totem, alışveriş merkezleri, müzeler,tarihi parklar ve tarihi hamamlar için vazgeçilmez dev pilon türünde gömülü reklam tabelasıdır. Totem tabela açık alanlarda veya şehirler arası uzun yollar […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com