HEMEN ARA WHATSAPP

Anıt Totem
26 Mayıs 2020 Posted by 333reklam Anıt Totem Totem No Comments

Anıt Totem

Anıt Totem, alışveriş merkezleri, müzeler,tarihi parklar ve tarihi hamamlar için vazgeçilmez dev pilon türünde gömülü reklam tabelasıdır.

Totem tabela açık alanlarda veya şehirler arası uzun yollar kullanılan ve uzun boylarda tasarlanan bir reklam tabelası türüdür. Bu reklam tabelaları genelde iş yerleri önüne veya reklamlarını uzun süre yapmak isteyen firmalar için uzun boylarda üretilen kullanışlı ve uzun vadeli bir reklam üründür. Tabelalar cadde kenarlarında kullanılabilmektedir bunun yanı sıra uzaklığına göre boyut ayarı da yapılabilmektedir. Bu tür reklam tasarımları iş yerleri, kurum binaları, alışveriş merkezleri veya büyük markalar için tasarlanmaktadır. Bu büyük ve gösterişli tabelalara sahip olmak isteyen firmalar totem Ankara üzerinden bizimle iletişime geçerek kendilerine yeni bir tarz ve reklam kampanyası yaratabilirler.

Anıt Totem İmalatı Nasıl Yapılmaktadır?

Totem tabela ankara firmamız yıllardır üstün tasarım hizmeti ile birlikte markanızı öne çıkarabilecek en şık totem tabela tasarımlarını yapmaktadır. Kendimizden emin duruşumuz ve sektörde ki bilinirliğimiz sayesinde yıllardır tercih edilen, en güvenilir markalardan biri olmayı başardık. Geniş ürün portföyümüz sayesinde kişilere bir çok farklı alternatif tabela seçeneği sunabilmekteyiz, müşteri memnuniyetine son derece önem veren totem Ankara tabela üzerinden sizlerde uzun vadeli kullanım için tabela siparişlerinizi verebilirsiniz. Totem tabela tasarımı ve montajında tecrübe ve yeterlilik oldukça önemlidir. Uzman hizmet kadromuz ile birlikte siz değerli müşterilerimize her boyutta ve genişlikte totem tabela üretiminde bulunabiliriz. Tabela imalatı sırasında dikkat edilmesi gereken bütün ayrıntıları çok iyi bilmekteyiz bununla beraber tabelanın konulacağı yerin durumu ve iklim şartlarına göre tasarım ve üretimlerimizi yapmaktayız. Tabela yapım aşamasında tabelanın boyutuna göre özel hesaplamalar yaparak, tabelanın ana malzeme seçme işlemini yapmaktayız. Totem Ankara üzerinden alacağınız bütün tabelalar uzun yıllar boyunca yağmur, güneş ve benzeri şartlar altında etkilenmeden sağlamlığını ve dayanıklığını koruyabilmektedir. Ürettiğimiz tabelaların işlevliği ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önem taşımaktadır. Piyasaya göre ekonomik fiyatlarımız, kalitemiz ve yapım hızımız sayesinde totem Ankara sizler için eşsiz bir tabela deneyimi yaratabilmektedir. Yapılan tabelalar hızlı bir şekilde üretilerek, zamanından önce teslim edilmektedir.

Leave a comment