HEMEN ARA WHATSAPP

Alın Tabelası

Alın Tabelası

Alın tabelası, firmaların ve resmi kurumların kullandıkları dükkan üstü veya mağaza üstü tabelası olarak da bilinen reklam aracıdır. Genelde elektrik,doğalgaz,su dağıtım firmaları, vergi daireleri, belediyeler,valilikler, emniyet müdürlükleri,bakanlıklar gibi resmi dairelerde bu tabelalarla sıklıkla karşılaşırız. Bunun dışında birçok özel firmalarda bu tabelaları görmemiz mümkündür. Alın tabelası adından da anlaşıldığı üzere dükkan veya mağazaların giriş, üst  veya yan cephelerine yerleştirilen  giriş tabelası olarak da bilinen bir reklam ürünüdür.

Alın Tabelasının İmalatı Nasıl Yapılır?

Alın tabelası ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilmektedir. Kişiler daha ilgi çekici ve akılda kalıcı tasarımlar için ışıklı tabela tercihinde bulunabilir. Işıklı totem tabelalar alüminyum, pleksi, polikarbon veya vinil malzemelerinden üretilebilmektedir. İş yerlerinde genel olarak bu tarz tabelalar iş yeri girişinin ön kısmına takılmaktadır. Büyük bahçeye veya boş araziye totem tabela taktırmak isteyen kişiler ise sipariş boyutlarını kullanım alanına göre seçebilir.

Ankara Totem  İmalatı firmamız kişilere dükkan veya mağaza önlerinde, resmi kurum giriş ve yan cephelerinde  tabela kullanımlarını sağlamak adına kaliteli tabela imalatı hizmetinde bulunabilmektedir. Totem tabelalarının montajı oldukça kolay ve sağlamdır. Bina giriş ve yanlarında da kullanılabilen tabelalar genelde karanlıkta da fark edilmeleri için ışıklı olarak tercih edilebilmektedir.

Kişiler dilerlerse dış mekan için tasarlattıkları totem tabelaları iç mekanlarda kullanılmak üzere de tercih edebilirler. İsteğe bağlı olarak güneş enerjili totem tabela imalatımız da mevcuttur. Bunun dışında ışıklı totem tabelalarda florasan veya led aydınlatma ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Led aydınlatma birçok avantaja sahip olduğu için led totem tabelaları tercih etmekteyiz. Bu tür tabelalarının üretim aşamasında yüksek ve geniş çelik borular kullanılmaktadır. Totem tabela tasarımında en önemli nokta ise tabelanın boyutu, genişliği ve rahat görünmesidir.

Alın Tabelası  Nerelerde Kullanılır?

Alın Tabelasının başlıca kullanıldığı yerler otomobil mağazaları, teknoloji mağazaları,  inşaat ofisleri, oteller, büyük mağazaların içindeki fast food firmaları, elektrik- elektronik dükkanları veya mağazaları, site güvenliği olan binaların girişleri, müzeler,hava limanları ve otobüs veya otogar işletmelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Alın tabelası dış ortamda kullanıldığı için sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmelidir. Alın tabelası da sonuçta firma bilinirliğini sağlamak için kullanılacağından güvendiğiniz tabelacı firmasına tabela yaptırmalısınız. Aksi takdirde tabela işlevini yerine getiremez ve görüntü kirliliği oluşturur. Ayrıca maddi zararlar ve firmanızın prestijinin zarar görmesi de kaçınılmazdır.

Leave a comment