HEMEN ARA WHATSAPP

Benzinlik Totemi

Benzinlik Totemi

Benzinlik totemi imalatında kaliteli malzeme,yaratıcı tasarım,üstün işçilikle harikalar yaratıyoruz. Benzinlik totemi düzgün bir şekilde yapıldığında akaryakıt firmanız kolayca fark edilecek,dayanıklı ve uzun ömürlü bir totem ürününe sahip olacaksınız. Totemler, büyük alışveriş merkezleri, hipermarketler, otomobil üreticileri, akaryakıt istasyonları, giyim mağazaları, teknostore mağazalar, büyük iş merkezlerinde firma bilinirliği,tanıtım ve yönlendirme çalışmaları için kullanılmaktadır. Totemlerin amaçları tabela gibi firma bilinirliğini sağlamaktır. Fakat totemler  yayalar veya sürücüler tarafından reklamınızın veya markanızın en uzaktan bile fark edilip akıllara kazınılması amacını taşımaktadırlar. Kimi totemler ise yönlendirme amaçlı olarak dikilmektedir.

Totemler açık hava reklamcılığı için vazgeçilmez ürünlerdir. Açık hava reklam tabelaları müşterisine hitap edecek bir şekilde tasarlanmakla beraber hedef kitlesine en iyi ulaşacak şekilde dizayn edilmektedir. Totemler günümüzde bir çok farklı amaçla kullanılabilmektedir. Lakin burada ki en büyük nokta mesajı ve reklamı en iyi yaratacak tabela tasarımını oluşturmaktır. Günümüzde kişiler yanlış bilgilendirme ve yönlendirme dolayısı ile klasik yol kenarı panoları tercih edebilmektedir bu tarz panolar istenilen verimliliği alma konusunda oldukça yetersiz reklam araçlarıdır.

Benzinlik totemi yaptıracak olan kişiler ise uzun vadede daha büyük bir başarı elde etmektedir. Bu tarz tabelalar kişilerin ilgisini daha çok çekmekle beraber profesyonel grafik tasarımcılarımız sayesinde eşsiz görünüme kavuşmaktadır. Benzinik totemleri istenilen her yere sorunsuz bir şekilde monte edilebilir veya oraya adaptasyonu sağlanabilmektedir. Özel tasarım olan totem Ankara tabelaları firmanızı öne çıkarmak adına size yardım edebilecek en iyi açık hava reklam unsurudur. Sizde markanızı öne çıkarmak ve arzu ettiğiniz dikkat çekme kampanyasını yaratmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzinlik Totemi İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmamızla iletişim kurduğunuzda size randevu tarihi verilir ve ekibimiz anlaşılan tarih ve saatte firmanızı ziyaret eder. Totem alanı keşfedilir. Totemin nereye koyulacağı ve totem ölçüleri netleştirilir. Grafik tasarımcımız bilgisayar ortamında totem tasarımını gerçekleştirir. Tasarıma onay vermeniz sonrasında totem imalat süreci başlar. Benzinlik totemi imalatında vinil germe tabela,kabartma tabela, alüminyum&pleksi kutu harf tabela imalatındaki yöntemler ile gerçekleştirilmektedir.  Dış kasa için alüminyum kompozit malzeme cnc router da kesilerek dekube edilir. Vinil germe yönteminde vinil malzemeye djital baskı yapılır ve vinil malzeme alüminyum kompozit kasaya 4 taraftan sıkıca gerilir ve aparatla sabitlenir. Totemde ışıklandırma istendiğinde içine ışıklandırma sistemi yerleştirilir.

Leave a comment