HEMEN ARA WHATSAPP

Vinil Germe Totem
333 ReklamTotemVinil Germe Totem

Vinil Germe Totem

Vinil Germe Totem, benzin istasyonları, fast food restoranlar için ışıklı,ışıksız olarak imalatı yapılan dikkat çekici,ucuz reklam çözümüdür. Totemler, günümüzde kullanımı yaygınlaşan dev boyutta reklam panolarıdır. Totemlerin tasarımı özenli yapılırsa firmanızın bilinebilirlik çalışmasını yerine getirecek ve müşteri hedef kitleniz olumlu yönde artacaktır.

Totemler çok uzaktan fark edilebilecek şekilde tasarlanmalı ve uygun yere konumlandırılmalıdır. Totem imalatında kullanılan malzeme sağlam olmalı ve olumsuz hava şartları da düşünülerek buna göre totem imalatı yapılmalıdır. Çünkü totemler üretimi bir kez yapılan, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretildikleri için bakıma çok az ihtiyaç duyan reklam ürünleridir. Totem imalatından önce totem tasarımı da dikkat çekici ve şık yapılmalıdır. Totem tasarımında firmanın kurumsal kimliği dışına asla çıkılmamalıdır. Kullanılacak renkler gözü yormayacak ama dikkat çekici fonlarda seçilmelidir. Font seçimi ve punto seçimi de totemin herkes tarafından rahatlıkla okunması için çok önemlidir. Bu yüzden  ankara totem imalatı yapacak firmalar detaylı bir şekilde araştırılmalı, müşteri yorumlarına dikkat edilmeli ve birden fazla firma karşılaştırılarak güven duyacağınız firma ile çalışılmalıdır. Totem firmasının aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermesi önemlidir.  Bu hususlara dikkat edildiği takdirde totemler müşterileriniz tarafından kolaylıkla fark edilecek ve markanızı akıllara kazıyacaklardır.

 

Vinil Germe Totem İmalatı Nasıl Yapılır?

Vinil germe totem imalatı için bizimle iletişim kurduğunuzda gerekli ön bilgilendirmeyi yaparız ve sizinle randevulaşırız. Ekibimiz sizinle irtibata geçer ve totem dikilecek alanın uygun olup olmadığı belirlenir. Totem dikilmeden önce belediyeden gerekli iznin alınıp totem vergisinin ödenmesi gerekmektedir. İzin alınmadan totem dikilmesi yasal değildir ve bu suçtur, bu yüzden idari para cezası ile karşılaşabilir veya hukuki uyuşmazlıklar sebebiyle mahkemede yargılanabilirsiniz.

Vinil Germe Totemler, vinil adı verilen branda malzeme üzerine dijital baskı yapılarak, alüminyum kompozit malzemeden üretilen şaseye 4 bir yandan gerilerek alüminyum aparatlar veya zımba ile sabitlenmesi ile üretilmektedirler. Işıklı Vinil Germe Totem imalatında ise şase içerisine gerekli ışıklandırma tertibatı yerleştirilmektedir. Şaseye vinil gerildikten sonra totem kapatılır ve çelik konstrüksiyon malzeme kesilerek ayakları vida ile sabitlenir.

Vinil Germe Totemler Nerelerde Kullanılır?

Vinil germe totemler kolay ve tek parça üretildikleri için birçok firma için tercih sebebidirler. Kullanılan malzemenin kolay temini, az işçilik gerektirmesi ve kolay üretilmeleri sebebiyle maliyetleri ucuzdur. Vinil Germe Totemler, belediye binaları önlerinde, hastane girişlerinde, akaryakıt istasyonu girişlerinde, alışveriş merkezleri ve teknoloji mağazaları önlerinde,fast-food restoranları girişlerinde yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Leave a comment