HEMEN ARA WHATSAPP

Engelli Çağrı Butonları

333 ReklamEngelli Çağrı ButonlarıEngelli Çağrı Butonları

Engelli çağrı butonları wcye veya banyoya yakın yerde ipli butonu bulunan,kablosuz haberleşen cihazdır. Engelli vatandaşlarımızın engelli tuvaletinde wcde veya banyoda düşme gibi sorun yaşadıklarında görevliye alarm vermesi için kullanılmaktadır.

 

Engelli Çağrı Butonları Nasıl Çalışır?

Acil durumda ip çekilince sistem alarm verir. Alarm sadece sistemden resetlenebilir. Bu sayede engelli vatandaşımızın klozetten düştüğü anda, bulunduğu adres, sisteme de iletilerek görevli bilgilendirilmiş olacaktır. Bay ve bayan engelli tuvaletlerine göre, sistem ışıklı uyarı lambası rengi değişmektedir. Engelli tuvaletinde bulunan engelli çağrı butonuna bağlı 150 cm ip bulunmaktadır. Ürün üzerinde acil durumda ipi çekiniz yazısı braille alfabe baskısı ile işlenmiştir. Sistem ayrıca yapılan tüm çağrıları loglayarak kayıt altında tutabilmektedir.

Dış Mekan Çağrı Zili direği ürünümüz ile engellilerin girip çıkamayacağı durumlarda, zili çalarak görevli kişi engelli vatandaşımıza yardım ve hizmet etmesi konusunda bildirilmektedir. Üzerinde acil çağrı butonu yazısı latin alfabe ve braille alfabe baskısı ile yazmaktadır.

Engelli çağrı butonları, hastane, özel eğitim merkezleri, belediyeler, valilikler ve kaymakamlıklar gibi tüm resmi kurumlarda ve özel firmalar tarafından bay/bayan engelli wclerinde ve engelli giriş çıkış kapılarında  görevliyi bilgilendirmek ve alarm vermek için kullanılmaktadır.

Reklam dünyasında ister geleneksel ister dijital kanallardan yararlanılır. Her kanalın kendine göre bir hedef kitlesi, başarı oranı ve tanıtım amacı vardır. Bununla beraber her reklam kanalının da kendine özgü bir tarzı vardır. Bu tarzların dışına çıkarak reklam dünyasında farklılık yaratmak her işletmenin yegane isteğidir. Böylelikle hedef kitlenizde merak uyandırarak daha fazla kişiye ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz. Bu noktada da işin içine Ankara reklam ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ekibi girmektedir.

Hangi sektörde olursanız olun sunduğunuz reklam kampanyaları yaratıcı olduğu zaman başarılı sonuçlar vermektedir. Yaratıcı reklamlar için rakiplerinizde olmayan işletmenizi ön plana çıkarak unsurlara önem verilmelidir. Ankara reklam işletmenizin öne çıkan detaylarıyla yaratıcılığı harmanlayarak hedef kitlenizi etkileyecek yaratıcı reklam çözümleri sunmaktadır. Her mecraya özel planlanan reklamlarıyla farkını ortaya koyan Ankara reklam ile hedef kitlenizin ilgisini çekecek reklamlar gerçekleştirebilirsiniz. İster geleneksel reklam kanallarını yeniden yorumlayarak fark yaratmalarını isteyebilir isterseniz de dijital kanalların eğlenceli dünyasında işletmenizi göstererek reklamlar isteyebilirsiniz. Ankara reklam çalışama ortaklarının istekleri ve hedefleri doğrultusunda hareket ederek reklam kampanyalarını gerçekleştirir. Bu sayede iş ortaları ile kurduğu yakın bağı reklamlarına yansıtarak hareket eder. Ortaklaşa gerçekleştirilen bu süreçten de başarı sonuçlar alarak beraberce ilerler. Ankara reklam her zaman iş ortaklarının ve markalarının yanında olarak aile sıcaklığında bir reklam hizmeti sunmaktadır.

Leave a comment

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020