HEMEN ARA WHATSAPP

Kabartma Haritalar

Kabartma Haritalar

Kabartma Haritalar, görme engelli vatandaşların bulundukları iç veya dış mekanlarda gitmek istedikleri yerleri kolaylıkla yardım almadan bulabilmelerini sağlamaktadır. Görme engelli vatandaşlarımız için özel üretimle braille alfabe baskı ürünleri ile görme engelli insanların gündelik hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Braille kabartma haritalar ile resmi kurumlarda ve özel işletmelerde görme engelli bireylerin engelsiz bir yaşam sürdürebilmelerine yardımcı olmaktayız. Kabartma haritalarda zıt renkler kullanılarak az gören bireylerin de haritayı rahatlıkla kullanabilmeleri sağlanılır. Kabartma haritalar ayaklı veya asılabilen türde üretilebilmektedir. Kabartma haritalar açısı ayarlanabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede tekerlekli sandalye kullanan yürüme engelli vatandaşlarımız da ürünü rahatlıkla kullanabileceklerdir.

Kabartma Haritalar Nerelerde Kullanılır?

Kabartma haritaların en sık kullanıldığı yerler  engelliler için özel okullar,yurtlar,devlet hastaneleri, özel hastaneler, otobüs durakları, metro istasyonları,otogarlar, müzeler, sağlık ocakları ve görüntüleme merkezleri, valilikler,bakanlıklar ve belediyeler gibi resmi kurumlardır. Kabartma haritalarda latin alfabesi, braille alfabesi ve piktogram gibi evrensel işaretleme dili kullanılarak yabancı kişilerin de ürünü kolayca algılayabilmesi amaçlanmıştır.

Kabartma haritalar üretiminde uv baskı tekniği kullanılmaktadır Uv baskı tekniğinde su bazlı çevreci boyalar kullanılmakta ve baskı esnasında yüzeye uv ışını verilerek basılan zeminde boya ışıkla kurutularak kürlenmekte ve uzun ömürlü bir baskı elde edilmektedir. Ayrıca baskı güneş ışığından,nemden,çizilmeden etkilenmemekte ve baskı kolaylıkla yıpranmamaktadır. Uv baskıda kullanılan mürekkep veya boyalar solvent içermediği için baskı sağlığa zararsız ve kokusuz olmaktadır.

Reklam oldukça önemli bir konudur. İyi gerçekleşmeyen bir reklam kampanyası işletmenizin veya markanızın bütün irtibarını tek seferde silebileceği gibi binlerce kişiye aynı anda ulaşarak hızla büyüme kat etmenizi de sağlayabilir. Bundan dolayı reklam kampanyaları üzerinde uzun süre düşünülerek, beyin fırtınası yapılarak, yenilikçi yönler işin içine dahil edilerek gerçekleştirilen bir sanattır. İyi icra edilmeyen bir sanatta başarısızlığa mahkumdur. Bundan dolayı Ankara reklam işini severek yapmanın yanında iş ortaklarını aileden görerek en iyi hizmeti sunmayı görev edinerek hareket etmektedir. Uzun araştırmalarla rakiplerinizin görmediği noktaların üzerinde durarak sektörde fark yaratmanızı sağlayacak reklamlarla her zaman yanınızda olmayı amaçlamaktadır.

Leave a comment