Asansör Yönlendirmesi Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabela

Asansör Yönlendirmesi

Asansör yönlendirmesi levhaları hastane,okullar,bankalar,diğer özel resmi dairelerde asansörlerin kat yerleşim planını içeren asansör isimliği levhalarıdır.

Yaptırmış olduğunuz asansör isimliği sizlere kat yönlendirme konusunda yararlı olacaktır. Aynı zamanda görsel hafızanız sayesinde unuttuğunuz durumlarda hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Asansör isimlikleri bilmediğiniz bir ortama girdiğinizde karışıklıkların önlenmesine neden olacak ve aradığınız bir kişi ya da yeri kolaylıkla bulmanızı sağlayacaktır. Sürekli olarak görevli olan birilerine sormaktansa kendi işinizi kendiniz halletmeniz olağan bir durum olacaktır. Kapı isimlikleri kim olduğunuzu ve yerinizi belirlemede bir numaralı etkendir. Sizlerde yaşamış olduğunuz ve hayatınızı kolaylaştıracağına inandığınız her yerde kapı isimliği kullanabilir karışıklıkları giderebilirsiniz. Aksi halde zorluklarla karşılaşmanız büyük bir olasılık olacaktır.

Asansör Yönlendirmesi Levhası Nerelerde Kullanılır?

Asansör yönlendirmesi levhaları genellikle insanların yaşamlarını sürdürdüğü üniversite kampüsleri,hastaneler,belediyeler,valilikler,kaymakamlıklar, hastaneler gibi tüm özel ve resmi dairelerde bulunmaktadır. Ayrıca yüksek güvenlikli site asansörlerinde de kapı isimliği niteliği taşıyan asansör isimlikleri kullanılmaktadır. Çünkü yaşamlarını büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Herhangi bir iş yerinde asansördeki kat yerleşim planına göre istediğiniz departmanın hangi katta olduğunu kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda büyük iş hanındaysanız, kolaylıkla istediğiniz firmanın yerini bulabilirsiniz. Kaybolma riskiniz azalır. Yeni geldiğiniz ve kaybolma riski taşıdığınız, asansörde aradığınız firmayı bulamadığınız anlarda işinizi kolaylaştırarak sizi yönlendirir. Resmi dairelere gittiğinizde de aynı şekilde kat yerini bilmediğiniz bölümleri üzerinde gördüğünüz asansör isimliği doğru kata geldiğinizi simgeler. Tüm bu işleri kolaylaştırmanın yanında görsel açıdan güzellik kattığına inanan bireylerin zevk içinde yaptırmaları normaldir. Son derece kaliteli şekillerde talebe uygun olarak hazırlanmaktadır.

Asansör Yönlendirmesi Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Asansör yönlendirme levhası ve asansör isimlik levhaları metal,pirinç,alüminyum veya krom plakaların cnc routerda kesilip üzerine lazer kazıma yöntemi,asit indirme yöntemi,gravür baskı ve uv baskı yöntemi ile baskı yapılması sonucu üretilmektedirler.

1 Haziran 2020
asansor,yonlendirmesi,isimliği,kat,planı

Asansör Yönlendirme Levhaları

Asansör yönlendirme, asansörlerin bulunduğu kattaki bölümleri,kişileri gösteren pirinç,krom, pleksiden üretilen asansör isimlik levhalarıdır. Asansör yönlendirmesi levhaları isimliği insanların hem hayatını kolaylaştırmakta hem de görsel güzelliği artırmaktadır. […]