Kumlu Folyo Uygulamaları Arşivleri - 333 Reklam Ankara Cam Giydirme

Kumlu Folyo Uygulamaları

Kumlu folyo uygulamaları, özel üretim kumlu cam folyo malzeme üzerine latex baskı ile yapılan iç mekan ve dış mekan buzlu cam uygulama ürünüdür.

Bu malzeme folyoya buzlu  cam görüntüsü vermekte olup, cama özel işlemden geçirilmiş bir nitelik ve desenli bir şık görünüm kazandırmaktadır. Cam folyoların ham maddesi su bazlı bir malzemedir ve bu nedenle yapısında sağlığa zararlı maddeleri barındırmaz. Dış ortam koşullarından ve nemden etkilenmemektedir. Kolay kolay çizilmez ve temizliği kolaydır.

Kumlu folyo uygulamaları çeşitli renklerde yapılmalarına rağmen en çok gri renk tercih edilmektedir. Cam bölmelere yapıldığında içerisini flu yaparak içeriyi  gizlemekte ve dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Kumlu folyo özellikle logonuzla kullanıldığında modern,zarif,estetik ve şık bir tasarım oluşturmaktadır. Kumlu folyolar ortalama %90 ışık alarak dik gelen ve göz alan ışınları filtrelemektedir.

Kumlu folyo uygulamaları, normal kumlu olarak üretilen camlara göre zahmetsiz ve ekonomik bir çözümdür. Buzlu cam yaptırmak istediğinizde tadilattan dolayı ortalık batacak ve ayrıca cebinizden bayağı bir masraf çıkacaktır. Kumlu Folyo uygulaması ile camı hiç sökmeden üzerine folyo kaplaması yapabileceksiniz.

Folyo uygulaması sonrasında 1 hafta süre ile camda silme ve yıkama yapmamanızı önermekteyiz. Çizilmeyen dayanıklı bir üründür. Folyo uygulanan yüzeye ve kullanılan malzemenin kalitesine göre kullanım ömrü değişkenlik göstermektedir.

Kumlu folyo cam çatladığında camın dağılmasını önlemektedir.

Kumlu Folyo Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Folyo uygulanacak iç veya dış cephenin ölçüleri alınır. Alınan ölçülere göre grafikerimiz bilgisayar ortamında grafik tasarımı gerçekleştirir. Sonraki aşamada rulo halinde bulunan folyonun ucu latex baskı makinesinin yatağına yerleştirilir. Yapılan tasarım baskı makinesine gönderilir.

İç mekana içerinden uygulanan kumlu folyolar tersten baskı yöntemi ile ile basılmaktadır. İç mekana dışardan yapıştırılan folyolarda ise böyle bir zorunluluk yoktur.

Dış mekana içerinden uygulanan kumlu folyolar da tersten baskı yöntemi ile ile basılmakta olup yine dış mekana dışardan yapıştırılan folyolarda tersten baskı gerekmemektedir.

21 Mayıs 2018
Cam,Buzlu,Buzlama,Folyo,Uygulama,Kumlama,Ankara

Cam Kumlama Folyo Uygulama

Cam Kumlama Folyo Uygulama ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji folyo baskı makineleri ve deneyimli kadrosuyla hizmetinizdeyiz Son dönemlere bakıldığı zaman cam kumlama folyo uygulaması […]
28 Nisan 2018
Cam,Görsel,Uygulamaları

Cam Görsel Uygulamaları

Cam Görsel Uygulamaları ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji folyo baskı makinelerimiz ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Reklam faaliyetleri hangi sektör içerisinde yer alınırsa alınsın […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com