Metalize Etiket Arşivleri - 333 Reklam Ankara Folyo Baskes

Metalize Etiket

Metalize etiket, baskı tarafı metalize gri renk veya yaldızlı boya ile kaplı parlak veya mat özellikteki, neme,tahribe dayanıklı folyo etiket ürünüdür. Metalize etiketin her 2 tarafı da gri renktedir. Bu etiket demirbaş numaralandırmasında da sık kullanıldığı için diğer adı da demirbaş etiketidir.

Metalize Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Metalize etiketler metalik görünümlü folyodan üretilmektedir. Bunun yanında birçok üretim alanı da vardır. Baskes tarzında etiket üretimi yapılırken iç mekanda dekor olarak, araçların dışarında yazı yada logo olarak, okullarda belli kural ve uyarılar için, mobilyalarda kısacası akılınıza etiketin kullanıldığı her yerde karşınıza çıkabilir ve özel olarak istediğiniz tasarımda ve çözünürlükte etiket firmamızdan sipariş edebilirsiniz. Tabi ki de günümüzde her bir maddenin de bir fiyatı olmaktadır.

Folyonun üzerine baskı yapılan bu etiket türünde de belli bir ücretlendirme yapılmaktadır. Firmamız fiyat politikası olarak en iyi şekilde hizmet vermektedir. Firmamızda gün geçtikçe birçok projede baskes etiket yapılmaktadır. Bunun sebebi firmamızda işlemler gerçekleştirilirken özenle ve herhangi bir sorun teşkil etmeden üretilen baskes etiketlerin siz değerli müşterilerimize kolaylıkla ulaştırmaktayız. Sezilere de firmamızla iletişime geçerek kolaylıkla ve son kalitede istediğiniz etiketleri oluşturabilirsiniz.

Bu tür baskes tarzında üretilen etiketler oldukça kullanılan ve firmaların tercih ettiği bir etiket türüdür. Hem kolaylıkla kullanılması hem de üretimi hızlı olan bu etiketler ile istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Hem firma olarak hem de özel olarak üretebilir ve bunu ister ürünleriniz de isterseniz de özel olarak kullanmak istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz. Grafiksel olarak hem göze hoş gelmekte hem de üretim maliyeti ve süresi olarak son kullanıcının hoşuna giden sonuçlar vermektedir. Artık gelişen teknoloji ile istenilen her türlü ürüne istenilen baskıyı yapabilmekteyiz. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde istediğiniz ürünü istediğiniz tasarımla rahat ve güvenli bir şekilde baskes etiket baskısını gerçekleştirebileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Metalize Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Metalize etiketler demirbaş etiketlemek için kullanılmalarına rağmen, parfümeri,elektronik ve konfeksiyon ürünleri etiketlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Trafo ve adaptörlerde, beyaz eşyalar, elektronik ve elektrikli eşyaların arka kısımlarında, elektrikli sanayi makinalarında yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

9 Haziran 2020
metalize,etiket,folyo,bas,kes

Metalize Etiket

Metalize Etiket, üst tarafı yaldızlı boya veya metalik gri renk ile boyalı folyo etiketlerdir. Parlak veya mat olmak üzere 2 çeşittir, nem almaz ve yırtılmaya karşı […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com