Damla Etiket Arşivleri - 333 Reklam Ankara Bas Kes Etiketçi

Damla Etiket

Damla etiket, büyüteç etkisiyle etiket tasarımını büyük gösteren, renklere derinlik ve canlılık katabilen 3 boyutlu görünüme sahip bir etiket türüdür. Damla etiketlere domeks etiket de denilmektedir. Damla etiketler çekici ve şık tasarımlı olup geniş kullanım alanına sahiplerdir. Uv dayanımı yüksek oldukları için güneşte solmaya karşı dirençlidirler. Damla etiket üzerindeki ürün veya reklamı çekici ve kolay görünür hale getirmektedir. Damla etiketlerin en çok kullanıldığı yer hepimizin kullandığı anahtarlıklardır.

Damla etiketler, bas-kes olarak üretilen etiket üzerine Poliol ve Isocyanate adlı malzemelerin karıştırılıp damlatılmasıyla elde edilmektedir. Bu damla etiket makinesiyle üretilmektedir. Etiket makinesinin enjektörüne karıştırılan bu 2 malzeme dökülerek, basınçlı şekilde püskürtülerek  baskes etikete tatbik edilir. Kuruduktan sonra malzeme kullanıma hazırdır.

Epoksiden üretilen damla etiketler de olmasına rağmen epoksi etiketler uzun ömürlü olmadıkları için kolayca çatlayıp dağılabilirler.

Dijital baskı etiketleme sürecinde baskes etiket çalışmalarının sıklıkla kullanıldığını kesinlikle bildirmemiz gerekiyor. Bıçak, kalıp ya da benzeri alet kullanmaya gerek kalmadan zamandan yüksek oranda tasarruf etmemizi sağlayan etiketleme türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Profesyonelce hazırlanan etiket türü çalışması olduğundan dolayı folyo metalize yapışkanlar için kolayca uygulanabilmektedir.

  • indirimli ürün kampanyalarında
  • vitrinde ürün teşhirlerinde
  • reklam amaçlı mobil araçlarda
  • doğum günü ve parti organizasyonlarında

ve daha birçok alanda baskes etiketleme yaygın olarak tercih edilir. Baskes folyo makinesi kullanılarak hızlı bir şekilde oluşturulduğundan dolayı zamandan yüksek oranda tasarruf sağlanmakla kalmayacak aynı zamanda maliyeti de en aza indirecektir.

Damla Etiketin Avantajları Nelerdir?

Maliyetin tamamıyla en aza indirilmesi sayesinde damla etiketler yaygın olarak tercih edilmektedir. Kurumsal çözümler için ürünlerin etiketlenmesinde diğerlerine nazaran daha fazla tercih edildiğini kesin olarak dikkate almak gerekiyor. Bunun yanı sıra beklentileri tümden karşılayacak cinsten oluşumlara dayanarak önde gelen nitelikleri bir arada tuttuğunu da gerçekten de ortaya koymamız gerekir.

Baskı kalıp, bıçak ve benzeri alet araç gereçler olmasına gerek kalmadan folyo etiketler arasında yaygın tercih edilen dijital baskı çalışmasını meydana getiriyor. Profesyonel etiketleme çalışmasını içerdiğinden herkesin en çok tercih edeceği önde gelen kurumsal dijital baskı çözümleri arasında yer almayı sürdürüyor.

9 Haziran 2020
Damla,Etiket,Ankara,Bas,Kes

Damla Etiket

Damla etiket, baskes etikete damla etiket makinesinde poliol,isocyanate bileşiğinin sıcak enjeksiyonla tatbikiyle yapılan 3 boyutlu etikettir. Zamandan tasarruf sağlayacak baskes etiket çalışması sayesinde %100 oranında tasarruf […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com