HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Damla Etiket

Damla etiket, baskes etikete damla etiket makinesinde poliol,isocyanate bileşiğinin sıcak enjeksiyonla tatbikiyle yapılan 3 boyutlu etikettir.

Zamandan tasarruf sağlayacak baskes etiket çalışması sayesinde %100 oranında tasarruf imkanına yer veriliyor. Kaliteden ödün verilmeyen yaklaşım doğrultusunda her anlamda müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak beklentileri ele alan çözümlere yer verilmektedir.

Üstelik kalitesinden taviz vermeyen yaklaşıma bağlı kalınarak maliyette olduğu gibi birim zamandan da yüksek oranda tasarrufu kesin kılar. Bu da herhangi bir şekilde zaman israfı yaşanmadan seri imalat gerçekleştirmek adına önemli bir gelişmeyi meydana getirir.

Dijital baskı çözümlerinde en fazla tercih edilen yöntem olması bakımından gerçekten de fazlaca tercih edilecek sıra dışı seçenekleri bir arada sunduğunu mutlak surette dile getirmemiz gerekiyor.

Damla Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Bas-kes makinesinde baskısı yapılan folyo etiket yapışkan kısmı sıyrılmadan makineyle birlikte verilen cama düzgünce koyulur.  Damla etiket makinesinde basınç ayarlanır.  Poliol ve isocyanate adlı polimerler talimatlardaki ölçeklere göre ayrı plastik bardaklara doldurulur. Daha sonra bu polimerler ayrı bardağa yavaşça hava kabarcığı yapmadan dökülür ve tahta çubukla karıştırılır. Kaptaki dalgalar kesilene kadar karıştırılmaya devam edilir. Enjektörün iğnesi kapağı takılı vaziyette makineye takılır ve karışım enjektöre yavaşça dökülür. Enjektör hortuma bağlanır ve makinenin pedaline basılarak karışım şırıngayla bas-kes etiket üzerine damlacık şeklinde tatbik edilerek malzemenin baskese taşmadan yapışması sağlanır. Makine üzerindeki düğmelerden püskürtme şiddeti belirlenir. Uygulama esnasında şırınganın dik tutulması önemlidir. Uygulama sonrasında 30 dk beklenerek malzemenin baskes etiket üzerinde donması beklenir. Birkaç saat sonrasında damla etiketler kullanıma hazırdır.

Damla etiketler, rozet,anahtarlık,magnet,asansör etiketi,ürün etiketi,elektronik etiket,araç direksiyon göbeği, jant kapağı ortası logo, tuş takımı,elektronik ve elektrikli ev aletlerin marka etiketi,kozmetik ürünlerinin kapak etiketi olarak kullanılmaktadır.

Damla Etiketler Niçin Tercih Edilir?

Folyo yüzeye istenilen ebatlarda ürün etiketlemesi seçenekleri arasında damla etiket en çok tercih edilmektedir. Zamandan ve maliyetten %100 oranında tasarruf sağlanarak kampanyadaki ürünlerin etiketlenmesinde, vitrindeki ürünlerin teşhir edilmesinde, anahtarlık,rozet ve reklam tabelası üzerinin etiketlenmesi gibi bütün süreçlerde gerçekten de yaygın olarak tercih edilmektedir.

Kurumsal özellikler içermesi bakımından dijital baskı ihtiyaçlarının fazlaca karşılanması çerçevesinde önde gelen etkin çözümleri bir arada sunduğunu kesinlikle dikkate almak gerekiyor.

Dijital baskı teknikleri kullanılarak gerçekleştirilen en ekonomik etiketleme türü olduğundan son zamanlarda trendler arasında yer almayı başardı. Kalıp gerektirmeyen ve alet edevat gerektirmeden yeni nesil dijital baskı makinesi kullanılarak istenilen ebatlarda tasarımı mümkün oluyor. Kaliteden kesinlikle ödün verilmeden tamamen yenilikçi anlayış çerçevesinde üretime büyük bir hızla yer verildiğinin gerçekten de üzerinde durmamız gerekmektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hareket eden firmamız baskes etiket tasarımında her zaman yanınızda yer almaya devam ediyor. Profesyonel ekip anlayışı çizgisinden kesinlikle ayrılmadan yenilikçi yaklaşım öngörüp dünden bugüne değin sunduğu imkanlarla hareket ediyor.

Whatsapp hızlı teslimat anlayışı çizgisinde size sunulan seri üretim ve hızlı teslimat güvencesiyle gerçekten de pek çok olanaklardan yararlanma olanağına yer verilmektedir. Müşterimizin beklentisini tamamıyla karşılayacak yetkinlikte çalışmalara yer verilerek ayrıcalıklı çözüm yollarına yer verildiğinin üzerinde kesinlikle durmamız gerekiyor.

Dijital baskı teknikleri konusunda yılların verdiği deneyimi, ileri düzey teknolojiyle her zaman buluşturan firmamız kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeden size özel imkanları sunuyor. Bu sayede dünden bugüne değin yürüttüğü özelliklere dayanarak sektörünün en güvenilir firması olma yolunda adım adım ilerlemektedir.

7/24 sektörüne yön veren anlayış çizgisinden ödün vermeden tüm müşterilerimize hızlı teslimat anlayışı doğrultusunda aralıksız çözüm sunuyoruz. Eğer sizler de sektörün öne çıkan yenilikçi yaklaşımına dayanarak kesintisiz olanakta son derece kusursuz hizmet elde edebilirsiniz.

Leave a comment

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.