HEMEN ARA WHATSAPP

Pleksi Etiket

333 ReklamEtiketPleksi Etiket
10 Haziran 2020 Posted by 333reklam Etiket Pleksi Etiket , No Comments

Pleksi etiket, pleksi lazer kesimi ile üretilmektedir. Aynalı isimlik,anahtarlık,pleksi ayna etiket,süsleme nesneleri gibi hediyelik eşyalar, asansör yük kapasitesi, sayaç etiketi gibi pleksi özel imalat üretimimiz mevcuttur. Pleksi etiketler, pleksi lazer kazıma, pleksi malzeme üzerine uv baskı makinesinde tersten dijital baskı ile üretilmektedirler.

Pleksi Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Pleksi, renkli veya renksiz çeşitlerde üretilen pvc bileşiğinden üretilen plastik bir malzemedir. Rahatlıkla kesilip,delinebilen bu malzeme hafif olduğu için de taşınması kolaydır. Piyasadan levhalar halinde temin edilebilir. Fason kesime ve lazer kesime elverişli olan bu malzemeler kalınlklarına göre 70-110 derece arası sıcaklıklarda yumuşama özelliğine sahiptir. Cam gibi kırılgan olmayıp, camdan kat ve kat dayanıklıdır. Ayrıca ışık geçirgenliği mükemmeldir. Isı gerçirgenliği de cama kıyasla daha azdır. Pleksi ısı ile bükülerek istenen forma getirilebilir  soğuduğunda ise verilen form sabit kalır.  Pleksi malzemelerin uygulama alanı geniş olmasına rağmen en çok reklam sektöründe kullanılmaktadır.

Pleksi malzemenin kullanılacağı yere göre baskı ve imalat teknikleri değişebilmektedir. Asansör etiketi veya asansör levhası üretimi, lazer ile kesilen pleksi malzeme üzerine tersten baskı tekniğiyle uv baskı makinesinde dijital baskı yapılarak gerçekleştirilmektedir. İstenirse arkasına çift taraflı bant da yapıştırılabilir.

Pleksi isimlik imalatında ise lazer kazıma kullanılmaktadır. Pleksi malzeme için kesim bilgileri lazer kesim cihazına yüklenir. Lazer kesim cihazı istenilen ölçüde adım adım kazıma işlemini gerçekleştirir. Sonraki aşamada pleksiyi dekube eder (pleksi malzemeyi kesip çıkarır). Burda pleksi lazer kazıma ile elde edilen baskı rengi pleksi levhanın rengine göre çıkmaktadır.

Pleksi Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Reklam sektöründe pleksi etiket, pleksi kutu harf, pleksi yönlendirme tabelası, pleksi kapı isimliği, pleksi masa isimliği, pleksi ayna,asansör etiketi gibi pleksi özel imalatları da yapılmaktadır. Pleksi etiketlerle ayrıca kişiye özel imalatlar; doğum günü kutlamaları, mevlit, nikah şekeri, pleksi aynalı isimlik, kapı süsü, kitap ayıracı yapılabilmektedir.

Gelişen teknoloji ve reklamın bir araya gelmesiyle hayatımıza giren dijital reklam kanalları son yılların en büyük trendleri arasında. İnternet ile beraber reklam dünyası kendini dijital dünyaya taşımak üzere diyebiliriz. Hal böyle olunca Ankara reklam trendlerin peşinden giderek alanında uzman çalışma ekibiyle dijital reklam trendlerini yanında yer almaktadır. Hedef kitleye ulaşma konusunda etkili bir yöntem olan sosyal medya, arama motoru reklamları, internet reklamları, YouTube reklamları gibi yeni reklam trendleriyle çalışma ortaklarına yeniliklere davet etmektedir.

Yeni reklam trendleri ile artık daha özgür ve yaratıcı reklamlar ile karşılaşmak mümkün. Yaratıcı reklamlar ile hedef kitleye ulaşmak ise Ankara reklam sayesinde daha kolay. Trendlere uyum sağlayarak yaratıcı reklam seçenekleri sunarak daha fazla potansiyel müşteriye erişerek marka bilinirliliğinizi arttırmayı amaçlayan reklam çözümleri sunmaktadır. Bu reklam seçenekleriyle her an her yerde hedef kitlenize ulaşabileceğiniz gibi rakiplerinizin bir adım önüne geçerek gelecek stratejilerinizi de oluşturabilirsiniz. Doğru bir ekip tarafından yapılan reklam çalışmaları kurum ya da markaya başarı sonuçlar kazandıracağı gibi etkileyici içerikler oluşturarak rakiplerinin önüne geçerek bulundukları sektörde etkileyici başarılar kazanmalarına da yardımcı olacaktır.

Reklam iyisi yapıldığında başarı kötüsü yapıldığındaysa çöküş getiren bir etki yaratmaktadır. Bundan dolayı reklam oluşturmak istediğinizde işinde deneyimli ekibiyle çalışan Ankara reklam geniş hizmet ağıyla yardımınıza koşmaktadır. Her zaman kurum ya da firmanızın hedeflerini göz önünde bulundurarak hareket ederek doğru hedef kitleye doğru kanallara seslenmenizi sağlayacak reklam hizmetleri vermektedir.

Leave a comment

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020