HEMEN ARA WHATSAPP

Prestij Totem

Prestij Totem ihtiyacınız için reklamda kalite, yaratıcılık ve şıklığı size bir arada sunuyoruz. Prestije önem veren tüm firmaların yanındayız. Totemler, firmaların markalarını geliştirmek ve reklamlarını en uzaktaki mesafeden bile müşterilere göstermek ve mesajlarını duyurarak bilinirliklerini arttırmak amacıyla çoğunlukla insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu otobanlar, cadde girişleri, büyük iş merkezleri veya akaryakıt firması önlerine kurulan açık  hava reklamı ürünleridir.

Totemler istenilen boyutta üretilebilir. Totem kullanmadan önce bilinmesi gereken en önemli şey her alana totem dikilmeyeceğidir. Bunun için totem dikilmeye karar verilen yerin uygun olup olmadığı belediye ile görüşülerek netleştirilmelidir. Totem kullanımı için totem vergisinin de yatırılması da gerekmektedir.

Prestij Totem Niçin Kullanılır?

Firmaların hızlı bir şekilde büyümesi için ulaşabileceği maksimum müşteriye ulaşması gerekmektedir. Reklamcılık kavramı da bu amaçla ortaya çıkmış ve günümüzde inanılmaz bir seviyeye ulaşmıştır. Markanın reklamının başarılı bir şekilde yapılabileceği birkaç farklı yol bulunur. Prestij totem kullanımı da bu yöntemlerden bir tanesidir.

Prestij totemler yerden belirli bir yüksekliğe ulaşan ve çok işlek noktalarda kullanılan bir açık hava reklam ürünüdür. Totemler çok uzaktan dahi fark edilebilecek bir yüksekliğe ulaşmaktadır. Genelde tek bir ayak üzerinde bu yüksekliğe ulaşım söz konusu olur. Totemin üst kısmındaki ebat büyüdükçe ikinci bir ayağa ihtiyaç duyulabilmektedir. Firmalar için çok sayıda avantaj sağlamaktadır.

Prestij Totemin Özellikleri Nelerdir?

Prestij totemler her zaman belirli bir yüksekliğe ulaşan reklam ürünleridir. Kilometrelerce öteden fark edilmesi önemlidir. Özellikler markaların kendilerine has bir logosu bulunuyorsa bu logo kullanılarak tasarlanan totemler çok uzaktan firmanın reklamını yapmayı başarırlar.

Totemlerin üzerinde yer alan yazıların okunaklı olması şarttır. Aksi halde insanlar totemlere baksalar da hangi firmanın reklamı olduğunu anlayamazlar. Totemlerdeki renk seçimlerine de dikkat edilmektedir. Gündüz ve geceleri rahatlıkla fark edilebilecek olan renkler seçilir.

Tercih edilecek prestij totem son derece dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Herhangi bir güvenlik ihlali oluşturması kabul edilemez. Bu sebeple de kendisine özel olarak üretilen düzenek ile kullanılan reklam araçlarından bir tanesidir.

Prestij Totemin Avantajları Nelerdir?

Prestij totemler şehrin en işlen noktalarında kullanılabilirken işletmenin girişinde de kullanılabilmektedir. Herhangi bir bölgedeki insan sayısı ne kadar fazla olursa olsun prestij totemlerin görülmesi oldukça kolaydır. Yerden oldukça yüksekte olduğu için insanlar tarafından rahatlıkla görülür ve dikkat çeker.

Totemlerde reklamı bulunan markanın prestijinde de ciddi bir artış meydana gelir. Özellikle şehrin en önemli noktalarında kendilerine ait bir totemi bulunan firmalar bu özelliği ile müşterilerin güvenini kazanacaktır.

Hem yaz hem de kış aylarında prestij totem ile müşterilerin dikkatinin çekilmesi mümkün olacaktır. Özel olarak hazırlanan totemler son derece dayanıklıdır. Yağmur sularından etkilenmedikleri için 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ederler.

Prestij Totem İmalatı Nasıl Yapılır?

Totemler imalatı bir kez yapılan ürünler oldukları için, totem yapımında kullanılacak malzeme kaliteli olmalıdır. Totem tasarımı markanın kurumsal kimliğinin dışına çıkılmamalı. Totemin herkes tarafından okunması için totem tasarımında kullanılacak font ve renk fonlarının okunabilir ve dikkat çekici olması, gözü yormaması gerekmektedir.

Totem tabela imalatını vinil germe, kabartma karf, kutu harf yöntemiyle yapmaktayız.

Kutu harf yöntemi ile imalatta alüminyum kompozit malzeme  cncde kesilip, dekube ediler. Ve diğer köşe malzemeler kesilip kaynak yapılarak totemin dış kasası oluşturulur. Renkli pleksi malzeme lazer kesim ile dekube edilerek, kutu harf köşeleri için de parça kesilir ve yapıştırılır. Hazırlanan kutu harfde aydınlatma isteniyorsa dekota malzeme harf şeklinde kesilerek korumalı ledler aydınlatma hesabına göre dekotaya yapıştırılır. Sonraki aşamada kutu harf içerisine bu ledler döşenir ve kutu harf dekube edilen kompozit malzemenin ön kısmına yapıştırılır veya vidalanır. Totem ayakları için çelik profil malzeme kesilerek, kaynak yapılır ve vida ile toteme sabitlenir.

Ankara Tabelacı firmamız totem tabela iskeletine dayanıklılık özelliğini arttıracak malzemeler uygulayarak, totem tabelayı uzun vadede kullanıma hazırlamaktadır. Totem tabelalar görünüş olarak son derece ilgi çekici ve gösterişli tabelalardır. Boyut itibari ile de herkesin oldukça ilgisini çeken ve uzaktan dahi fark edilebilirler.

Firmalar özellikle tanınırlığını artırmak amacı ile bu tabela türlerini kullanabilirler. Firmaların marka bilinirliğinin artması ile birlikte de tüketicinin firmaya karşı ilgisi büyümeye başlamaktadır. Özellikle şehirden uzak olan alanlarda veya cadde kenarlarında güzel bir tasarım ile oluşmuş iyi renklerle yapılmış totem tabelalar kişilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Bazı işletmelere totem tabelaların fiyatları pahalı gelebilmektedir ancak uzun vadede uygun fiyata reklam yapmak isteyen markalar totem Ankara üzerinden uygun fiyata, tabela talebinde bulunabilirler. İyi dizayn edilmiş bir totem tabela iş yerinin görkemini ve kalitesini ön plana koymaktadır.

Leave a comment

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020