HEMEN ARA WHATSAPP

Engelli Erişim Kiosk
333 ReklamEngelli Erişim KioskEngelli Erişim Kiosk

Engelli Erişim Kiosk

Engelli Erişim Kiosk, binaların ana girişine monte edilen ve binanın veya bulunduğu mevcut katın mimari krokisini bir dokunmatik panzel üzerinde gösteren özel yapım bir engelsiz yaşam üründür. Latin Alfabesi, Braille alfabesi, piktogram ,hissedilebilir yüzey yolları,duvarlar,kapılar vb. tüm yerleri kabartma işaretlemeler ile gösteren, üzerinde kablosuz asistan çağrı butonu, sesli karşılama özelliği bulunan görme engelliler için özel olarak üretilmiş ama tüm ziyaretçilerin kullanımına da olanak sağlayan elektronik,akıllı yardımcı sesli haritalardır.

Engelli erişim kiosk yüzeyinde bulunan kabartma Latin harfler ve braille alfabesi ile yazılmış yazılar görme engelli vatandaşlarımızın bu haritaları rahatça dokunarak okumasına yardımcı olmaktadır. Sesli tanıtım özelliği sayesinde ziyaretçilere harita tanıtımı ve kurum hakkında yardımcı bilgiler verebilmektedir.

Görme Engelliler için Braille Kabartma Haritalarının diğer bir özelliği ise açılı bir şekilde yerleştirilebilmeleridir. Haritaların açılı konumu ( 30-45 Derece arası ) ile tekerlekli sandalye kullanan vatandaşlarımızın da bu haritalardan istifade etmesine olanak sağlamaktadır.

Görme Engelliler için Braille ve Latin Kabartmalı Kiosk sistemi üzerinde bulunan kablosuz çağrı cihazı sayesinde ziyaretçiler karşılama ve yönlendirme işlemleri için bu haritaları kolayca kullanabilmektedir.

Engelli Erişim Kiosk Nerelerde Kullanılır?

Engelli erişim kioskları insan trafiğinin fazla olduğu devlet kurumları ve resmi kurumlarda, otobüs durakları, metro ve tren istasyonlarında kullanılabilmektedir.

Ayrıca özel hastaneler,devlet hastaneleri,sağlık ocakları,müzeler,tarihi parklar,üniversite eğitim kurumlarında da kullanıma uygundurlar.

Kurum ya da markaların daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak için çıktıkları yolculuktur reklam. Bir etkileme sanatıdır. Bu etkileme sanatında başarıya ulaşmak için izlenmesi gereken adımlar bulunmaktadır. İzlenen her adım birbirinin tamamlayıcısıdır. Bundan dolayı reklam işlemlerinizi gerçekleştiren yerlerden tutarlık beklemek gerekmektedir. Ankara reklam, tüm reklam sürecinde firmanın hedefleri doğrultusunda Pazar araştırması, kimlik tasarımı, hikaye oluşturma, hedef kitle belirleme, mesaj oluşturma, hedef kitleye nasıl seslenileceği ve sonuçları gibi detaylarda titizlikle çalışmaktadır. Asıl amacı tutarlı ve düzenli çalışma olan Ankara reklam beraberinde yaratıcılığı da etkileyerek reklam dünyasına yeni bir soluk getirmektedir.

Engelli Erişim Kiosk ürünü suyla temasa dayanıklıdır. Kolaylıkla siliinp temizlenebilir bir yapıdadır. Islak bezle silinmesi şartıyla kolay kolay deforme olmaz, kabartma haritadaki braille alfabe baskısı kolay kolay solmaz. Ayrıca güneş ışığı,soğuğa ve ısıya karşı dirençlidir.

Leave a comment