Prestij Totem Arşivleri - 333 Reklam

Prestij Totem

Prestij Totem, giyim ve spor mağazaları,teknomarketler,otomobil mağazaları,plaza ve büyük iş merkezleri vb. saygın firmaların kullandıkları reklam ürünüdür.

Totem Ankara firmamız kişilerin isteğine göre her boyutta ve tasarımda totem tabela tasarlamaktadır. Firmanızı daha belirgin bir hale getirmek için günümüzde en çok kullanılan açık hava reklam ürünü olan totem tabelayı kullanabilirsiniz. Totem tabelalar genelde insanların uzaktan dahi kolaylıkla görebileceği bölgelere yerleştirilmektedir. Özellikle cadde üzerine, işlek sokaklara veya şehirler arası yollara montajı yapılan totem tabelalar firmaların kendi bilinirliğini arttırması için sıkça tercih ettiği bir reklam türüdür. Totem tabelaların boyutları uzaklığına göre ayarlanabilmektedir. Bu tarz reklam görselleri iş yerleri, alışveriş merkezleri veya kurum binaları tarafından sıkça tercih edilmektedir. Totem Ankara üzerinden gösterişli ve özel tasarım totem tabela siparişinde bulunabilir, markanızı diğer markalardan bir adım daha öne çıkarabilirsiniz.

Totem tabela kullanımında olacak olan firmaların yer seçimi konusuna oldukça dikkat etmesi gerekmektedir, özellikle herkes tarafından uzun vadede görülebilecek bir yer seçimi yapmak kurumların reklamlarını daha kaliteli ve anlamlı hayata geçirmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra totem tabela montajı için yeri göre uzunluğu, genişliği veya küçüklüğünün iyi belirlenmesi gerekmektedir. Yapılacak olan tabelanın, yerleştirilecek olan yere göre ölçülerinin alınması büyük bir önem taşımaktadır. Montaj sırasında totem tabelalarının dibine beton dökülmektedir, bunun sebebi ise soğuk hava veya aşırı rüzgar fırtınasına karşı tabelanın düşmemesi veya herhangi bir çevreye hasarının dokunmasını önlemektedir. Totem Ankara, totem tabelalarını dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretmektedir.

Prestij Totem İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmamıza telefon,whatsapp,mail veya iletişim formu kanallarımız aracılığıyla ulaşıp bize isteklerinizi bildirdiğinizde size konuyla ilgili ön bilgilendirme yaparız. Ve sizin için randevu oluştururuz. Belirtilen saat ve tarihte işletmenizi veya yerinizi ziyaret eder ve keşfederiz. Belediye ile görüşülüp prestij totem kurulmasında herhangi bir sakınca olmadığı takdirde gerekli totem vergisini yatırırsınız biz de totem kurulacak yer için ölçüleri alırız. Prestij totem tasarımı grafikerimiz tarafından çizilir ve imalat yöntemine göre totem üretimi gerçekleştirilir. Totem imalatı yöntemleri vinil germe,kutu harf, kabartma harf şeklinde olabilir.

25 Temmuz 2020
pretij,totem,ankara

Prestij Totem

Prestij Totem ihtiyacınız için reklamda kalite, yaratıcılık ve şıklığı size bir arada sunuyoruz. Prestije önem veren tüm firmaların yanındayız. Totemler, firmaların markalarını geliştirmek ve reklamlarını en […]