Alın Tabelası ve Alın Panoları Arşivleri - 333 Reklam
Alın Tabelası ve Alın Panoları

Alın Tabelası ve Alın Panoları

Alın tabelası dükkan tabelası veya mağaza üstü giriş tabelası olarak da bilinen ön veya yan cepheye takılarak kullanılan ışıklı ışıksız tabela ürünüdür.

Alın panoları ile en çok karşılaşılan yer teknoloji mağazalarının giriş kısmıdır. Alın panosunun kullanıldığı resmi kurum olan Ptt şubelerinde bu tabelanın kullanıldığını görmeniz mümkündür.

Alın Tabelası ve Alın Panoları Nerelerde Kullanılır?

Alın panosu tabelası avm içindeki fast-food firmaları, otomotiv mağazası, başkanlık,valilik,belediye gibi resmi kurumlarda, su,doğalgaz,elektrik dağıtım şirketi girişlerinde, inşaat firmalarında, büyük otellerde ve otel içi  lüks restoran firmaları girişlerinde,dinlenme tesisi girişlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.  Ayrıca güvenlikli bina ve site girişlerinde de alın tabelasına rastlamanız mümkündür.

Alın Tabelası İmalatı Nasıl Yapılır?

Alın tabelası imalatı ışıklı veya ışıksız olarak 2 şekilde yapılmaktadır. Firmamızla iletişim kurduğunuzda size ön bilgilendirme yapılarak randevu tarihi ve saati verilir. Belirtilen sürede ekibimiz keşif ve ölçü için firma veya binanızı ziyaret eder. Gerekli ölçüler alınır ve alın tabelası tasarımı bilgisayar ortamında yapılır. Sonraki aşamada tabelanın imalat aşamasına geçilir.

Hesaplanan ölçülere göre, alın tabelası dış kasası için cnc router da alüminyum kompozit levha kesilir. Kutu harf yerleştirilecek kısıma ise cncde dekube yapılır. Seçilen renkteki pleksi malzeme lazer kesim ile kesilir ve kutu harfin kenar kısımları için önceden alınan ölçüdeki kalınlığa göre ayrı bir malzeme kesilip yapıştırılır ve kutu harf ön imalatı yapılmış olur. Alın tabelasında ışıklandırma isteniyorsa dekota malzemeden kesilen harf şeklindeki levhaya su geçirmez korumalı ledler aydınlatma hesabına göre ledler yerleştirilip silikonla yapıştırılır. Kutu harfin arkası dekota ile kapatılır. İmalatı tamamlanan pleksi kutu harf dekube edilen kompozit levhaya vida ile monte edilir ve tabelanın arkası kapatılarak test edilir. Test aşaması tamamlandıktan sonra tabelanın cepheye montajı gerçekleştirilir ve elektrik bağlantıları yapılır.

Ankara Alın Tabelası Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Türkiye üzerinde sayısız reklam ve tasarım tabelalar üretimimiz bulunmaktadır, bununla beraber yıllardır müşteri memnuniyetini sağlayan totem tabela firmamız kişilere güvenilir ve uzun vadede kullanabilecekleri bir totem tabela vaat etmektedir. Kaliteli malzeme seçimimiz, yetenekli tasarım ekibimiz ve son derece ilgili müşteri hizmetlerimiz ile birlikte firmamız siz değerli markalara ve kuruluşlara hizmet vermekten gurur duyar. Tecrübeli uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde yıllardır her ebatta ve boyutta tabela üretimi yapmaktayız. Müşterilerimiz isteklerini iyi analiz ederek onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya özen göstermekteyiz. Tasarladığımız tabelalarda ürün seçimizi ve malzeme seçimizi oldukça dikkatli ve son kalite ürünlerden yapmaktayız. Ankara totem tabela olarak tasarladığımız tabelalarda herhangi bir bozukluk, yıpranma veya hava koşullarında olumsuz etkilenme yaşanmamaktadır.

Tasarladığımız tabelaları konulacağı yere bakarak hazırlamaktayız ve bununla beraber ince detaylar sonucunda tabelanın yerine ve kullanımına karar vermekteyiz. Totem Ankara tasarladığı tabelaların uzun vadede kullanılması için oldukça titiz çalışmaktadır bununla beraber fırtına, rüzgar veya olumsuz hava şartları hiç bir koşulda tabelalarımızı etkilememektedir. Tasarladığımız tabelaları hızlı bir şekilde üreterek, montajını gerçekleştirmekteyiz. Sizde kaliteli totem tabelalar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

31 Mayıs 2020
Alın,Tabelası,Ankara,Dükkan,Mağaza,Üstü,Tabela

Alın Tabelası

Alın tabelası, firmaların ve resmi kurumların kullandıkları dükkan üstü veya mağaza üstü tabelası olarak da bilinen reklam aracıdır. Genelde elektrik,doğalgaz,su dağıtım firmaları, vergi daireleri, belediyeler,valilikler, emniyet […]
26 Mart 2018
Alın Panoları,Ankara

Alın Panoları

Alın Panoları, dükkanların üst ve yan cephelerine konumlandırılan mağaza üstü tabela olarak da bilinen mini ışıklı ışıksız tabela ürünüdür. Tanıtım ve reklam çalışmaları firmaların en fazla […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com