İç Mekan Baskı Arşivleri - 333 Reklam Ankara Dijital Baskı

İç Mekan Baskı

İç mekan baskı ile poster,afiş,duvar kağıdı ürünlerini ev,mağaza,iş yeri,fuar,alışveriş merkezlerinde kullanım için latex baskı teknolojisiyle yapıyoruz.

Hediyelikler, tabelalar, afişler, kartvizitler derken elektronik çağında yardımıyla dijital ortamlar elimiz ayağımız haline geldi. Binlerce fotoğraf çekebilir, istediğimizi silebilir, yüzlerce program yardımıyla düzeltebilir duruma geldik. Reklam için artık yüksek maliyetler geride kaldı ve tabelacılık artık basit bir işlem haline geldi. Tüm bunlar gelişmiş yazıcılar sayesinde pek çok materyale baskı yapma olanağı ile oluştu. Dijital baskı Ankara elektronik ortamlarda ön izleme ile oluşturulan yüksek kalitede görsel ve reklamları, uygun ortamlarda, profesyonel bir şekilde, hızlı ve güvenli baskılayarak sizlere sunmaktadır. Davetiyelerden hediyeliklere, tabelalardan camlara pek çok alanda kullanılmaya başlanan dijital baskı teknolojisini en iyi şekilde kullanarak dünyamızı renklendirmek için çalışmaktadır.

İç Mekan Dijital Baskı Nedir?

Elektronik ortamlarda oluşturulan görsellerin, fotoğrafların, yazıların mürekkep püskürtmeli gelişmiş yazıcılar sayesinde kâğıt, folyo, kumaş gibi pek çok materyale hızlı bir şekilde aktarılmasına dijital baskı denmektedir. Dijital baskı Ankara tarafından sunulan hızlı, güvenli ve sağlıklı bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Görsel veya yazının piksel kalitesi baskı kalitesini arttırmaktadır. Piksel olarak ne kadar güçlü bir görsel olursa baskı kalitesi de o derece iyi olacaktır. Piksel görselde bulunan yakınlaştıkça görülen noktalara denmektedir. Düşük piksellerde nokta sayısı az olacağından görüntü boyutu belli bir büyütmeden sonra noktalar görünmeye başlayacak ve görüntü bozulacaktır. Yüksek pikselli görsellerde resimde bulunan nokta sayısı fazla olacağından daha fazla büyütme olanakları mevcuttur. Yani baskısı yapılacak görselin pikseli ne kadar büyükse baskı kalitesi o kadar büyük olur

İç Mekan Baskının Avantajları Nelerdir?

Dijital baskı Ankara avantajları ile göz dolduran bu tekniği kullanarak hızlı ve güvenli baskılar yaratmaktadır. Kişisel bir bilgisayar ile kişisel bir yazıcıdan aldığınız dokümanlar ne kadar kolay olursa bu işlem de gelişmiş yazıcılar tarafından yapıldığından o kadar uygun olmaktadır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar kullanılmakta ve küçük boyutlardan dev boyutlara kadar baskı yapılabilmektedir. En büyük avantajlarından biri kâğıt, kumaş, folyo gibi pek çok materyale baskı yapma olanağını vermesidir. Böylece sadece kitapçıklar, broşürler ve afişler gibi baskılarla dar bir alanda çalışılma olgusunu kapatmaktadır. Kumaş üzerine yapılan baskılarla renkli tişörtler elde etmek mümkündür. Yastık ve yorgan kılıflarına baskı yapılarak renkli dünyaların yolu açılabilmektedir. Folyo üzerine yapılan baskı sayesinde tabelalar, reklam totemleri, vitrin camları, araçlar renklendirilebilmektedir. Her çeşit dijital ortamda yaratılan olgular gelişmiş yazıcılar sayesinde materyale aktarılmakta ve ilgili materyal kullanım alanına kolayca uygulanabilmektedir.

Bir diğer avantajı ise hızlı olmasıdır. Baskı kalıpları gerektirmemesi hızının en büyük faktörlerinden biridir. Kalıpla yapılan ofset baskılarda kalıplar ayarlanmalı, yerleştirilmeli, bazı baskıların ardından manuel olarak değiştirilmelidir. Bu işlemler oldukça uzun sürmekte siparişlerin gecikme olasılığı doğmaktadır. Dijital baskı ise elektronik ortamda taşınıp aracısız bir şekilde gelişmiş mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile yapıldığından tüm bu işlemleri ortadan kaldırmaktadır. Bu durum oldukça hızlı ve kaliteli baskıların yapılmasını sağlamaktadır. Dijital baskı Ankara gerektiğinde ofset baskıyı da kullanabilmekte, siparişin durumuna göre, siparişçinin tercihine bırakmaktadır. Ofset baskı acil olmayan ve fazla baskı yapılacak işlemlerde kullanılabilmektedir. Adet sayısı arttıkça ofset baskı da maliyet azalmakta ancak dijital baskı da değişmemektedir. Müşterinin vereceği sipariş durumu burada en önemli faktördür denilebilir.

Dijital Baskı Kullanım Yerleri Nelerdir?

Dijital baskı denilince akla genel olarak işyerleri ve süslü vitrinler gelmektedir. Oysaki birçok alan dijital baskının esiri haline gelmiştir ve gelmeye devam etmektedir. Dijital baskı Ankara folyo sayesinde camları, vitrinleri, araçları süslemeyi başarmaktadır. Delikli folyolara yapılan dijital baskılar sayesinde camlarda içerden dışarının göründüğü ancak dışarıdan içerinin görünmediği ortamlar yaratılmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde yapılan baskılar sayesinde kısa süreli ve uzun süreli kampanya ve görsellere uygun işlemler yapılabilmektedir. Yine aynı şekilde iş yeri tabelaları yapılabilmekte bunlara ışık sağlanabilmektedir. Yapılacak baskıların tamamı elektronik ortamda yaratıldığından baskı sonrası sürprizlerle karşılaşma olanağı yoktur. Yapılacak baskının ön izlemesi baskı öncesi görülebilir durumdadır. Baskılar gelişmiş yazıcılar tarafından mürekkep püskürtme yöntemi ile yapıldığından küçük boyutlardan dev boyutlara kadar baskı yapma olanağı mevcuttur. Kullanılacak alana göre mürekkebe ek koruyucu maddeler eklenebilmektedir. Örneğin dış camlarda kullanılan folyo baskılarda UV korumalı baskılar yapılmaktadır. Böylece güneş ışınlarına karşı ek koruma sağlanarak erken solmalar engellenmekte ve yıllarca dayanabilecek, ilk günkü görüntüsünü koruyan baskılar yapılmaktadır.

Dijital baskı Ankara işyerleri dışında araç kaplama ve giydirme işlemlerinde de dijital baskıdan faydalanmaktadır. Araçlara uygun folyolar üzerine dilediğiniz baskı yapılmakta ve araçlarınıza giydirilmektedir. Renkli araçlar için, kamyon sözleri için dijital baskıdan yararlanılmaktadır.

Kartvizitler, davetiyeler ve hediyeliklerde dijital baskıdan nasibini almaktadır. Hızlı ve güvenli baskılar için kullanılmakta, işlemlerin kısa süre içinde çözümlenmesi sağlanmaktadır. Harf ve yazı karakterleri bilgisayarlar üzerinde baskı öncesi görüntülenebilmekte, örnek bir baskı yapılabilmektedir. Böylece seri baskı sonrası sürprizlerle karşılaşılmamakta ücretin karşılığı alınmaktadır. Ayrıca hediyelik sektörü de dijital baskıdan faydalanmaktadır. Kupalar, anahtarlıklar, tişörtler, kalemler dijital baskı Ankara tarafından yapılmaktadır. Ayrıca elektronik ortamlarda çekilen fotoğraflarınız istediğiniz boyutlarda fotoğraf kâğıtlarına aktarılabilmektedir.

İç Mekan Baskı Ürünleri Nelerdir?

Başlıca iç mekan baskı ürünleri poster baskı,folyo baskı,afiş baskı,kanvas baskı,fotoğraf baskı,duvar kağıdı baskı,branda baskı,oneway vision baskı,fotoğraf baskıdır.

7 Nisan 2019
İç,Mekan,Baskı

İç Mekan Baskı

İç Mekan baskı ihtiyaçlarınız için çevre dostu latex baskı, uv baskı makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Solventsiz ve kokusuz baskı çözümleri sunan 333 Reklam ekonomik ve kaliteli baskıyı […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com