HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

İç Mekan Baskı

İç Mekan Baskı

İç mekan baskı ile poster,afiş,duvar kağıdı ürünlerini ev,mağaza,iş yeri,fuar,alışveriş merkezlerinde kullanım için latex baskı teknolojisiyle yapıyoruz.

Hediyelikler, tabelalar, afişler, kartvizitler derken elektronik çağında yardımıyla dijital ortamlar elimiz ayağımız haline geldi. Binlerce fotoğraf çekebilir, istediğimizi silebilir, yüzlerce program yardımıyla düzeltebilir duruma geldik. Reklam için artık yüksek maliyetler geride kaldı ve tabelacılık artık basit bir işlem haline geldi. Tüm bunlar gelişmiş yazıcılar sayesinde pek çok materyale baskı yapma olanağı ile oluştu. Dijital baskı Ankara elektronik ortamlarda ön izleme ile oluşturulan yüksek kalitede görsel ve reklamları, uygun ortamlarda, profesyonel bir şekilde, hızlı ve güvenli baskılayarak sizlere sunmaktadır. Davetiyelerden hediyeliklere, tabelalardan camlara pek çok alanda kullanılmaya başlanan dijital baskı teknolojisini en iyi şekilde kullanarak dünyamızı renklendirmek için çalışmaktadır.

İç Mekan Dijital Baskı Nedir?

Elektronik ortamlarda oluşturulan görsellerin, fotoğrafların, yazıların mürekkep püskürtmeli gelişmiş yazıcılar sayesinde kâğıt, folyo, kumaş gibi pek çok materyale hızlı bir şekilde aktarılmasına dijital baskı denmektedir. Dijital baskı Ankara tarafından sunulan hızlı, güvenli ve sağlıklı bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Görsel veya yazının piksel kalitesi baskı kalitesini arttırmaktadır. Piksel olarak ne kadar güçlü bir görsel olursa baskı kalitesi de o derece iyi olacaktır. Piksel görselde bulunan yakınlaştıkça görülen noktalara denmektedir. Düşük piksellerde nokta sayısı az olacağından görüntü boyutu belli bir büyütmeden sonra noktalar görünmeye başlayacak ve görüntü bozulacaktır. Yüksek pikselli görsellerde resimde bulunan nokta sayısı fazla olacağından daha fazla büyütme olanakları mevcuttur. Yani baskısı yapılacak görselin pikseli ne kadar büyükse baskı kalitesi o kadar büyük olur

İç Mekan Baskının Avantajları Nelerdir?

Dijital baskı Ankara avantajları ile göz dolduran bu tekniği kullanarak hızlı ve güvenli baskılar yaratmaktadır. Kişisel bir bilgisayar ile kişisel bir yazıcıdan aldığınız dokümanlar ne kadar kolay olursa bu işlem de gelişmiş yazıcılar tarafından yapıldığından o kadar uygun olmaktadır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar kullanılmakta ve küçük boyutlardan dev boyutlara kadar baskı yapılabilmektedir. En büyük avantajlarından biri kâğıt, kumaş, folyo gibi pek çok materyale baskı yapma olanağını vermesidir. Böylece sadece kitapçıklar, broşürler ve afişler gibi baskılarla dar bir alanda çalışılma olgusunu kapatmaktadır. Kumaş üzerine yapılan baskılarla renkli tişörtler elde etmek mümkündür. Yastık ve yorgan kılıflarına baskı yapılarak renkli dünyaların yolu açılabilmektedir. Folyo üzerine yapılan baskı sayesinde tabelalar, reklam totemleri, vitrin camları, araçlar renklendirilebilmektedir. Her çeşit dijital ortamda yaratılan olgular gelişmiş yazıcılar sayesinde materyale aktarılmakta ve ilgili materyal kullanım alanına kolayca uygulanabilmektedir.

Bir diğer avantajı ise hızlı olmasıdır. Baskı kalıpları gerektirmemesi hızının en büyük faktörlerinden biridir. Kalıpla yapılan ofset baskılarda kalıplar ayarlanmalı, yerleştirilmeli, bazı baskıların ardından manuel olarak değiştirilmelidir. Bu işlemler oldukça uzun sürmekte siparişlerin gecikme olasılığı doğmaktadır. Dijital baskı ise elektronik ortamda taşınıp aracısız bir şekilde gelişmiş mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile yapıldığından tüm bu işlemleri ortadan kaldırmaktadır. Bu durum oldukça hızlı ve kaliteli baskıların yapılmasını sağlamaktadır. Dijital baskı Ankara gerektiğinde ofset baskıyı da kullanabilmekte, siparişin durumuna göre, siparişçinin tercihine bırakmaktadır. Ofset baskı acil olmayan ve fazla baskı yapılacak işlemlerde kullanılabilmektedir. Adet sayısı arttıkça ofset baskı da maliyet azalmakta ancak dijital baskı da değişmemektedir. Müşterinin vereceği sipariş durumu burada en önemli faktördür denilebilir.

Dijital Baskı Kullanım Yerleri Nelerdir?

Dijital baskı denilince akla genel olarak işyerleri ve süslü vitrinler gelmektedir. Oysaki birçok alan dijital baskının esiri haline gelmiştir ve gelmeye devam etmektedir. Dijital baskı Ankara folyo sayesinde camları, vitrinleri, araçları süslemeyi başarmaktadır. Delikli folyolara yapılan dijital baskılar sayesinde camlarda içerden dışarının göründüğü ancak dışarıdan içerinin görünmediği ortamlar yaratılmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde yapılan baskılar sayesinde kısa süreli ve uzun süreli kampanya ve görsellere uygun işlemler yapılabilmektedir. Yine aynı şekilde iş yeri tabelaları yapılabilmekte bunlara ışık sağlanabilmektedir. Yapılacak baskıların tamamı elektronik ortamda yaratıldığından baskı sonrası sürprizlerle karşılaşma olanağı yoktur. Yapılacak baskının ön izlemesi baskı öncesi görülebilir durumdadır. Baskılar gelişmiş yazıcılar tarafından mürekkep püskürtme yöntemi ile yapıldığından küçük boyutlardan dev boyutlara kadar baskı yapma olanağı mevcuttur. Kullanılacak alana göre mürekkebe ek koruyucu maddeler eklenebilmektedir. Örneğin dış camlarda kullanılan folyo baskılarda UV korumalı baskılar yapılmaktadır. Böylece güneş ışınlarına karşı ek koruma sağlanarak erken solmalar engellenmekte ve yıllarca dayanabilecek, ilk günkü görüntüsünü koruyan baskılar yapılmaktadır.

Dijital baskı Ankara işyerleri dışında araç kaplama ve giydirme işlemlerinde de dijital baskıdan faydalanmaktadır. Araçlara uygun folyolar üzerine dilediğiniz baskı yapılmakta ve araçlarınıza giydirilmektedir. Renkli araçlar için, kamyon sözleri için dijital baskıdan yararlanılmaktadır.

Kartvizitler, davetiyeler ve hediyeliklerde dijital baskıdan nasibini almaktadır. Hızlı ve güvenli baskılar için kullanılmakta, işlemlerin kısa süre içinde çözümlenmesi sağlanmaktadır. Harf ve yazı karakterleri bilgisayarlar üzerinde baskı öncesi görüntülenebilmekte, örnek bir baskı yapılabilmektedir. Böylece seri baskı sonrası sürprizlerle karşılaşılmamakta ücretin karşılığı alınmaktadır. Ayrıca hediyelik sektörü de dijital baskıdan faydalanmaktadır. Kupalar, anahtarlıklar, tişörtler, kalemler dijital baskı Ankara tarafından yapılmaktadır. Ayrıca elektronik ortamlarda çekilen fotoğraflarınız istediğiniz boyutlarda fotoğraf kâğıtlarına aktarılabilmektedir.

İç Mekan Baskı Ürünleri Nelerdir?

Başlıca iç mekan baskı ürünleri poster baskı,folyo baskı,afiş baskı,kanvas baskı,fotoğraf baskı,duvar kağıdı baskı,branda baskı,oneway vision baskı,fotoğraf baskıdır.

İç Mekan Baskı

İç Mekan baskı ihtiyaçlarınız için çevre dostu latex baskı, uv baskı makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Solventsiz ve kokusuz baskı çözümleri sunan 333 Reklam ekonomik ve kaliteli baskıyı birleştiriyor. İç mekan baskıları evlerinizde,ofisinizde kullanabileceğiniz baskı ürünüdür. Afiş,poster, fotoğraf baskı gibi ihtiyaçlarınız için bizi seçebilirsiniz.

İç Mekan Baskı Nedir?

İç mekan baskılar kapalı alan kullanımları için tercih edilen bir baskı çeşididir.  Yapılan baskılar yakından görülebileceği için baskının ve tasarımın kaliteli olması gerekmekte. Bu dijital baskılarda baskının kaliteli olmasının yanında hazırlanan görsel çalışmasının da kaliteli olması şarttır. Bu nedenle yapılacak çalışmalarda öncelikle tasarım ekibimizden destek almanız sizlere daha iyi hizmet edebilmemizi sağlayacak. İç mekan dijital baskı özellikleri ile dış mekan dijital baskı özellikleri birbirlerinden farklıdır.

İç Mekan Dijital Baskıların Avantajları Nelerdir?

Dijital baskı konusundaki teknolojik gelişmeler, baskı ihtiyacı olan birçok firmanın işini kolaylaştırmakla birlikte fiyat avantajı sağlayarak yaratıcı birçok uygulamayı mümkün kılan çözümleri getirmiştir. Baskı deyince akla sadece büyük ebatlı baskılar gelse de tüm basılı malzemeler bu baskı tekniği ile üretilebilmektedir: Broşür, kartvizit, etiket, kitap, dosya, klasör, defter, ajanda, takvim gibi. Baskının en önemli avantajı basılan her bir ürün içeriğinin bir diğerinden farklı olabilmesidir. Baskı üzerinde farklı bir isim, bilgi, fotoğraf ya da grafik gibi kişiye özel olan her türlü değişken içeriği basmak mümkündür. Matbaacılar bu tür baskılara “değişken data baskısı” demektedirler.

İç Mekan Dijital Baskılar Neden Tercih Edilir?

İç Mekan Dijital baskıların en tercih edilmesinin nedenlerini düşük maliyet, yüksek hız ve tasarım özgürlüğü olmasıdır. Uzun süreli dayanıklılık sağlayan solvent bazlı boya kullanılan İç mekan baskılarıyla tanıtım ve reklam amaçlı kullanılan ürünler hazırlanmaktadır. Bu baskılar pek çok baskı tekniğini hız ve kalite açısından geride bırakmış ve aynı zamanda baskı işleminde boyut sınırlandırmasını da ortadan kaldırmıştır.

İç Mekan Dijital Baskılar Nerelerde Kullanılır?

Mağaza, fuar ve avm gibi yerde iç mekan baskılar sıklıkla kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlüğe sahip kaliteli dijital baskı çeşitlerinden biridir. İç mekan baskı çeşitleri güneşe ve hava koşullarına dayanıklı değildir. Bunun yerine uv baskı önermekteyiz. Bu baskıların çözünürlüğü diğer baskı çeşitlerine göre daha yüksektir. Bu sebepten dolayı etkileyici bir görüntü sağlar. Bir ürün veya resim içerisindeki detayları daha net görmek isterseniz iç mekan dijital baskısını kullanabilirsiniz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.