Yarım Araç Giydirme Arşivleri - 333 Reklam Ankara Folyo Kaplama

Yarım Araç Giydirme

Yarım araç giydirme uygulaması ile aracın tamamı değil sadece aracın bir bölümü folyo ile kaplanmaktadır. Bu işlem tam araç giydirmeden ucuz olmaktadır. Araç magnet, sticker baskı da bu uygulamalar içerisine girmektedir.

Yarım Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Yarım araç giydirme ilk aşaması fotoğraf çekimidir. Kaplama yaptırmak istediğiniz aracın her alanının fotoğrafı çekilir. Fotoğrafların kaydırma yapılmadan çekilmesi çok önemlidir. Eğer fotoğraf doğru çekilmezse araca yapıştırılacak üründe hata olur. Araca yapıştırıldığında kaymalar meydana gelir bu da görüntü bozukluğu ve tüm emeğin çöpe gitmesidir. Bu nedenle fotoğraf çekimine önem verilmelidir. Daha sonraki aşama ölçü almadır. Aracın her yerinin detaylı şekilde ölçüleri alınır. En ve boy olarak tüm ölçüler kayıt edilir. Bundan sonraki aşama uygulamadır. Fotoğrafları çekilen araca istenen pvc cast folyo baskının yapıştırılması sağlanır. Baskı genel olarak dijital baskı şeklinde yapılır. Bu baskının tasarımı müşteri ile koordine çalışılır. Tasarımcı istenen ürünü tasarıma geçirir ve sonucu müşteriye gösterir. Müşteri beğenirse Ankara araç giydirme yapılır.

Görselin bilgisayar halinin aynısı araca yansıtılır. Bu şekilde araç kaplama işlemleri tamamlanır. Dijital baskı yapılan araçlarda en az 8 saat bekleme süresi vardır. Bu sürede araç ancak kurur. Araç kuruduktan sonra uygun malzemelerle araç yıkanır ve temizlenir. Ayrıca cast folyonun yapışkanının araca tam olarak yapışması için de dinlenme süresi oldukça önemlidir. Eğer belirlenen sürede dinlenme yapılmazsa yapışkanın kalıcılığı az olur. Uzun süre en ekstrem koşullarda bile dayanıklı kalan araçlar kaliteli folyo yapıldıktan sonra iyi dinlendirilen araçlardır.

Ankara araç giydirme aracınızın mevcut boyasını tüm etkilere karşı korur. Ayrıca kendi reklamınızı kendinizin yapmasını sağlar. Uzun yıllar boyunca gittiğiniz her yerde reklamınızı yanınızda taşırsınız. Böylece reklam yaptırmak için firmalara ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz. Araç giydirme aracınızda marka tanıtımı yapar. Bu tanıtımı hem kendi aracınıza hem de toplu taşıma araçlarına yaptırabilirsiniz.

Dışarıda minibüslerde ve taksilerde gördüğümüz araç kaplamalar belirli bir markayı tanıtır. Bu tanıtımlar araç giydirme ile yapılır. Özellikle sürekli müşteri alan ve birçok semte giren bu araçlarla tanıtımınızı kolayca yapabilirsiniz. Bu araçları her gün binlerce kişi görür ve onlarca kişi ziyaret eder. Siz de bu şekilde bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

26 Mart 2018
Yarım,Araç,Giydirme,Ankara

Yarım Araç Giydirme

Yarım araç giydirme aracın sadece bazı bölümünün folyoyla kaplanması işlemidir. Buna araç magneti, araç sticker kaplanması örnek verilebilir. Araç Reklam Giydirme Ankara Fiyatları konusunda uygun maliyetli […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com