Kat Yerleşim Planı Arşivleri - Ankara Yönlendirme Levhası 333 Reklam

Kat Yerleşim Planı

Kat Yerleşim Planı, okullarda,hastanelerde,sitelerde,mağazalarda,alışveriş merkezlerinde, asansörde katlar arası iniş çıkışı yapılan firma ve bölümlerin kaçıncı katta olduğunu gösteren bir bilgilendirme ve yönlendirme tabelası ürünüdür.

Kat Yerleşim Planı Levhası Nerelerde Kullanılır?

Kat yerleşimi levhaları alışveriş merkezleri, büyük iş hanları,hastaneler, özel ve resmi devlet kurumları ve mağazalar gibi firmalarda yaygın olarak kullanılan yönlendirme tabelalarıdır. Bu yönlendirme tabelası sayesinde özellikle birden fazla bloklara sahip mağazalar ve büyük iş hanlarında, gitmek istediğiniz firma veya departmanın kaçıncı katta hangi blokta olduğunu öğrenmemiz mümkün olacaktır.

Kat Yerleşim Planı Nasıl Yaptırılır?

Asansör yerleşim tabelasını yaptırmak istediğiniz zaman gitmeniz gereken yerlerden birisi reklam şirketleridir. Reklamcılar genellikle sizin istekleriniz doğrultusunda kat yerleşim tasarımını hazırlar ve beğeninize sunulur. Aynı zamanda sizlerin talimatlarına uygun bir şekilde renk, boyut ve kesim ile sizlere farklılık katar. Sonraki aşamada kat yerleşim tabelasını kullanacağınız yere göre farklı malzemelerden kat yerleşim planı levhasının imalatına başlanır. Kat yerleşim planında adet arttıkça fiyat azalmaktadır.

Reklamcıların tasarım konusunda ne kadar gelişmiş teknolojilere ve imkanlara sahip olduğunu hepimiz biliriz. Kapı isimliklerine ister numaralandırma ister yazı yazdırma, isterseniz de logonuzu bastırabilirsiniz. Anlaşmanızı yapmanız halinde toplu alımlarda indirimlerden de yararlanabilme imkanınız da olur. Toplu yaşam alanlarında isimliklere her zaman ihtiyaç duyulur. Bir anlık dahi olsa kapılarda isimliklerin olmadığını düşünelim. Tüm karmaşıklıkların belirdiğini görüyor gibiyiz. Bu karmaşıklıkları önlemek adına herkesin hayatını kolaylaştırmak için kapı isimliği tercih ediyoruz.

Kat Yerleşim Levhasının İmalatı Nasıl Yapılır?

Kat yerleşim levhasının tasarımı yapılıp, müşteri tasarımı onaylandıktan sonra imalat için kullanılacak yere ve zevke göre uygun malzeme ve baskı tekniği seçilmektedir.

Kat yerleşim yönlendirme levhası pleksi malzeme üzerine uv baskı ile üretilebildiği gibi üzerine braille alfabesi kabartma baskısı da uygulanabilmektedir.

Alüminyum, krom, pirinç sac levhalar cnc routerda kesilerek bu levha üzerine dijital baskı yapılır. Asit indirme,gravür baskı,lazer kazıma teknikleri ile şık ve metalize paslanmaz kat yerleşim levhasının imalatını yapabilmekteyiz.

1 Haziran 2020
Kat,Yerleşim,Planı,Braille,Baskı,Asansör,Yönlendirme

Kat Yerleşim Planı

Kat yerleşim planı mağaza,alışveriş,merkezi asansörlerinde gitmek istenilen firmaya ait katı kolayca bulmak için kullanılan tabelalardır. Kat yerleşim planları özellikle kompleks blok yapısına sahip alışveriş merkezlerinde istenilen […]