Baskes Etiket Arşivleri - 333 Reklam Folyo Etiket Baskı Ankara

Baskes Etiket

Baskes Etiket, plotterda basılan etiketin baskı aşamasından sonra basılan kısmının kesilip çıkarılması ile imal edilen folyo etikettir.

Firmamız işine özen göstermesi ile çalışmalarımızı beğenmekte ve tekrar tekrar tercih etmektedir. Etiketin tasarım işlemlerini gerçekleştirirken dikkat etmekle birlikte özen de yanında göstermekteyiz. Özenli baskes etiket işlemlerini gerçekleştirmek içinde belli bir deneyime ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız deneyim sahibi oluşu ile gerek tasarım aşamalarında gerekse basım aşamalarında sorunsuz bir şekilde en iyi hizmeti son kullanıcılara sunmaktadır. Özenli baskes etiketten kastımız firma olarak yüksek çözünürlüklü herhangi bir durumda dayanıklı, baskı ve tasarım olarak da göze güzel gelen şekilde baskılar oluşturmaktadır.  Bu baskılar ile gerek siyah beyaz gerekse yüksek çözünürlükte renkli baskes etiketler üretebilmekteyiz.

Bas kes Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Her iş için makineler olduğu gibi basket etiket üretimi içinde makineler olmaktadır. Bu makinelerde genel olarak ayrılan özellik baskes özelliği olup olmadığıdır. Eğer bir baskes tarzında etiket üreten bir cihazsa daha hızlı bir şekilde sizlere ulaşım sağlanmaktadır. Baskes etiket üretimi yapabilen makinelerde yazıcıya verilen tasarımın baskısının yapılmasının ardından hızlı bir şekilde makine tarafından baskes işlemi gerçekleştirilerek istediğiniz etiketler kullanıma uygun hale gelecektir. Fakat bu üstede belirtiğimiz özellikte bir makine değilse yazıcıya giden tasarımın baskısı yapılacaktır. Sonrasında diğer makineden ayrılan durum ise şudur.

Tasarım makineye gittikten ve baskıdan çıktıktan sonra çıkan baskılar etiket optik okuyucu denilen folyo kesim cihazlarında kesim işlemi gerçekleştirilerek sizlere baskes etiket olarak sunulacaktır. Baskı makinesinin özelliklerinin yanında baskı makinesine entegre edilecek birkaç maddede önemlidir. Mürekkep ve doğru seçilecek folyo ile baskılarınız daha iyi gözükecektir. Sizlerde eğer etiket çıkartılması için kararsız kalıyorsanız, firmamızla iletişime geçerek kolaylıkla istediğiniz etiket hakkında en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Bas kes Etiket Siparişi Nasıl Verilir?

Bizimle iletişime geçmeniz halinde firmamız sizin için istediğiniz baskes etiketi en iyi kalitede sizlere sunacaktır. Başka bir özen gösterilmesi gereken durumda grafik tasarımdır. Eğer grafik tasarım çalışmalarında herhangi bir aksaklık veya gözden kaçan bir hata olursa bu sizin istediğiniz baskes etiket için bir felaketle sonuçlanabilir. Firmamız her zaman bunun gibi aksilikleri minimuma çekerek böyle olayların gerçekleşmemesi için elinden geleni yaparak çalışmalarını sürdürmektedir.

9 Haziran 2020
bas,kes,etiket,ankara,folyo

Baskes Etiket

Baskes etiket, optik okuyuculu plotterda basılan etiketin sadece basılı ürün kalacak şekilde kesilip çıkarılmasıyla üretilen etiket çeşididir. Bu işlem için baskının dizgisine göre hazırlanmış şablon ile […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com