HEMEN ARA WHATSAPP

Tabela
26 Mart 2018 Posted by 333reklam Tabela ,

Tabela

Tabela, kurumların, işletmelerin kendilerini tanıtmak, bilinirliklerini sağlamak, reklamlarını yapmak amacıyla kullandıkları reklam ürünüdür. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi sonucu tabela modelleri gün geçtikçe artmış, eskiden bakkallarda kullanılan sabit tabelalar yerini seyyar tabelalara bırakmıştır. Özellikle de küçük esnafların sıklıkla kullandığı huni tipi tabelalar ve bayrak  tabelası neredeyse geçtiğimiz her yerde karşımıza çıkmaktadır. Bu tabelalar iş yeri için konumu, satılan ürün ve benzeri  gibi özellikleri ile birçok müşteri çekmek için oldukça kullanışlıdır.

Çevremizde hemen hemen her yerde karşımıza çıkan tabelalar çok farklı şekillerde olabilirler. Firmaların reklam ve görsel iletişim adına kullandıkları bu tabelalar firmalara daha kurumsal bir hava katmaktadır. Firmaların şahsi gereksinim ve kullandıkları alanlara göre tabelalar değişiklik gösterebilir. Firmaların bütçeleri ve alanlarına göre bu konuda önemlidir.  Tabelalar konusunda işletmelerin verilmekte olan hizmetin ya da ürünün niteliğini bilmesi, firmalar için çok önemlidir. Aksi halde tabelacının imalatını yaptığı ürün ve hizmetler ne yazık ki beklentilerini karşılamayacak, mal ve zaman kaybına yol açacaktır. Buna dikkat eden kurumlar şu anki tabela modelleriyle beraber birbirinden farklı reklam ürünlerini inceleyip hakkında fikir sahibi oluyorlar, gerektiğinde eleştirel yaklaşarak, en iyi firmayı belirleyip, istedikleri model tabelayı yaptırabiliyorlar.

Tabela Seçimi

Kobi işletmeleri veya daha da küçük işletmelerin bazıları kendilerine lazım olan tabela ve reklam firması ile çalışma konusunda yapmış oldukları aceleci yaklaşımlar sonucu hata yapabiliyorlar. Teknolojik yenilikler sonucu piyasada birçok tabela modelleri ortaya çıkmaya başladı. Müşterilerimiz ceplerini düşündükleri için genellikle en ucuz tabelacı firmasıyla çalışmayı seçiyorlar. Sonrasında yaptırdıkları tabela istedikleri olmuyor veya tabela uzun ömürlü olmuyor. Hem maddi zarar görüyorlar, hem de vakit kaybı yaşıyorlar. Firmalar arası rekabet söz konusu olunca piyasada da kalitesiz tabela imalatı yapan bir çok işletme ile karşılaşmanız kaçınılmaz olmaktadır.

Bu gibi sorunların yaşanmaması için tabela konusunda ilk bulduğunuz ucuz firma ile çalışmak yerine, tabelacı piyasasını araştırıp, 3-4 firmadan fiyat teklifi alıp, bu fiyatları karşılaştırmalısınız.  Tabelacı firmanın referanslarına bakarak, müşteri yorumlarını inceleyerek yaklaşmanız sizin yararınıza olacaktır. 333 Reklam olarak müşterilerimizin memnuniyeti birincil amacımızdır.

Tabelanın Seçiminde Yapılan Yanlışlıklar Nelerdir?

Tabelalar konusunda yapacağınız yanlış tercih tabelanızın görünümü konusunda hüsranla sonuçlanacak ve bu da cebinizi etkileyecektir. İyi bir tabelacı bulsanız bile tabelanın  revize edilmesi nerdeyse tabela maliyeti kadar olacaktır.

333 Reklam, tabela ve reklam konusunda mühendisçe çözümler sunan kurumsal bir firmadır. Telefonda ön bilgilendirme yaptıktan sonra firmanızı ziyaret eder, ihtiyaç duyduğunuz tabelanın modelini, tabelada kullanılan malzemeyi, işletmenizi ve hizmet verdiğiniz mecrayı göz önünde bulundurarak belirleriz. Sonra gerekli ölçümleri alırız,  tabelanın tasarımı konusunda sizin de fikirlerinizi önemseyerek bilgisayar ortamında tabelanın tasarımını yaparız. Siz tasarıma onay verdikten sonra,  tabelanın kutu harf modelini seçersiniz. Fiyat hesaplamalarımızı yapar, size bir maliyet çıkarırız ve fiyat onayınız sonrasında tabelanın imalat süreci başlar.