HEMEN ARA WHATSAPP

Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harf

Krom kutu harf, paslanmaz ve krom malzemeden üretilen, uzun süreli kullanım sağlayabilen bir tabela çeşididir. Krom malzemenin lazerle kesilip, kaynatılarak birleştirilmesi ile üretilir. Fileli kutu harf yapılmak isteniyorsa, krom malzeme ince kesilip, alt kısmına pleksi yapılarak üretim tamamlanır. Fileli krom kutu harf içine led ışık yerleştirilerek, fileli ışıklı krom kutu harf elde edilir.

Krom Kutu Harf Nedir?

Krom Kutu harfler, krom paslanmaz çelik malzeme ile yapılan dayanıklı ve dekoratif bir tabela ürünüdür.  İş yerlerinin, özel işletmelerin ve şirketlerin reklamlarının en iyi şekilde yapılması oldukça önemlidir. Bunun için gerekli olan malzemelerin başında ise reklam tabelaları gelmektedir. Firmaların veya ürünlerin markalarının tanıtılması adına oldukça ihtiyaç duyulan bu ürünler. İstenilen özelliklerde ve fiyat aralıklarında kolaylıkla temin edilebilmektedir.

Krom Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda gelişen teknolojilere bağlı olarak. Işıklı, ışıksız, alüminyum, pleksi, vinil, pilon, totem gibi birbirinden çeşitli tasarımları bulunan bu ürünler arasında sıklıkla kullanılanlardan birisi de paslanmaz kutu harf imalatı olmaktadır. Harflerin lazer kesim makineleri vasıtasıyla hazırlandığı bu malzemelerde, yan yüzeyleri giyotin makası ile işlenerek elde edilmektedir.

Alüminyum Kutu Harf

Altın, alüminyum, gümüş, rosa, fosforlu, buzlu, simli gibi dizaynlarda pleksi cam malzemelerden oluşturulan bu ürünler, krom kaplama kullanılarak özellikle paslanmaya karşı daha dirençli bir yapı kazandırılmaktadır. Böylece olumsuz hava şartlarından etkilenmeyerek uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca herhangi bir darbe sonucunda kırılma, çatlama, göçme, çizilme gibi durumlara sebebiyet vermeyen, son derece sağlam ve dayanıklı yapıda olmalarından dolayı, günümüzde sıklıkla tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır.

Görünüş itibariyle oldukça şık ve modern tasarımlar ortaya koyan krom kutu harflerin üretimleri 3 boyutlu şekilde hazırlanarak birçok kesimin dikkatini çekmekte ve beğeni toplamaktadır. Bunun yanı sıra istenilen renk aralığında boyanarak son derece canlı ve parlak görünümler elde edilerek firmaların tanıtımlarının en iyi şekilde yapılmasına olanak tanımaktadır.

Kutu Harf Led

Işıklı şekilde kullanım fonksiyonlarına da sahip olan alüminyum kutu harf uygulamaları. LED lambalar vasıtasıyla aydınlatılarak geceleri oldukça dikkat çekici yapı kazanmaktadır. Fakat burada özellikle en iyi enerji tasarrufu sağlayan ve su geçirmeyen aydınlatma sistemlerinin kullanılmasına özen gösterilmelidir.

Paslanmaz Kutu Harf

İstenilen tüm harf boyutlarında kolaylıkla üretilebilmekte olan bu malzemelerde, firmaların logoları, amblemleri veya reklamlarını yapacakları ürünler, titiz bir çalışma sonucu birebir formatta hazırlanarak kolaylıkla monte edilebilmektedir. Ayrıca bu sistemden faydalanmak için ihtiyaç duyulan her an 7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri ile iletişime geçilerek arzu edilen standartlarda sipariş verilebilmekte, her bütçeye uygun fiyat aralıklarında teklif alınabilmektedir.