HEMEN ARA WHATSAPP

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi
333 ReklamGenelKorona Mesafeni Koru Zemin Etiketi
5 Nisan 2020 Posted by 333reklam Genel

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi tüketicilerin bilgilenmesi amacıyla üretilen aynı zamanda da son dönemde reklam sektöründe büyük bir rol oynayan etiketler günümüzde kişilerin firmalarının tanıtımını yapabilmesinin en kolay yoludur. Tüketiciler genel olarak gün içerisinde bir çok farklı etiket türü ile karşı karşıya kalmaktadır. Kimi zaman kişiler ürün üzerinde ki kullanım talimatları için veya kullandıkları gıda maddesinin son tüketim tarihini öğrenmek için etiket kullanımında bulunur. Bunun yanı sıra etiketler günümüzde mağaza camlarında, firma tanıtımlarında veya işletmelerin logosunu belirli noktalara koyması ile karşımıza çıkmaktadır. Markalar etiket seçimi sırasında kaliteli malzeme, iyi tasarım ve uygun fiyata dikkat etmeleri gerekmektedir.

Ankara etiketçi firma kişilere uygun maliyetli, kaliteli etiket tasarımları yapmaktadır. Bir çok farklı materyal üzerinden etiket tasarımı yapılabilmektedir, etiket tasarımlarının fonksiyonları kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Etiketler firmaların rekabet gücünü artırmakla beraber bilinirliklerini de en üst seviyede sağlamaktadır. Günümüzde şantiye, kimyasal madde üreten iş yerleri veya sanayi alanlarında ise metal etiket veya uyarı etiketleri kullanımları zorunlu hale gelmiştir. Bu tür etiketler genel olarak makine kullanımı, çevre güveliği ve işçi güvenliği adına yapılmaktadır.

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi Ne İşe Yarar?

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi bilgilendirme  ve uyarı ve ikaz etiketi niteliği taşımaktadır. Koronavirüs hastalığı (COVID-19) grip ve benzeri virüslerden kaynaklanan bulaşıcı ve ağır virütik bir hastalıktır. Bu kronik hastalık kuru öksürük, ateş ve daha ciddi vakalarda nefes almada zorluk gibi semptomlarla birlikte solunum yolu sorununa (grip gibi) yol açmakta. Ellerinizi sık sık yıkayıp, yüzünüze çıplak elle dokunmaktan kaçınarak ve kendisini iyi hissetmeyen şüpheli kişilerle yakın temasta (1 metre) bulunmayarak kendinizi koruyabilirsiniz. Korona broşür baskısı ile bu temel bilgileri edinmiş olursunuz.

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi Avantajları Nelerdir?

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi mağaza, alışveriş merkezleri, bankalar, hastaneler, eczaneler, market vb. alanlarda koronavirüse dikkat çekerek sosyal mesafe oluşturma amaçlı hazırlanmış ürünlerdir. En az 1 metre kuralına uyularak kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu sayede hem müşterileriniz, hem de kendiniz için daha güvenli bir ortam oluşturmuş olursunuz.

Koronavirüs tehditi en çok, hastalığa yakalanmış bireyler öksürdükleri veya hapşırdıkları sırada havadan temasla bulaşmaktadır. Ayrıca kişilerin, üzerinde virüs bulunan bir yüzeye veya nesneye dokunup daha sonra kendi gözlerine, burunlarına veya ağızlarına dokunmaları yoluyla da bulaşır. Bu yüzden dezenfektan la elleri korumak, Covid 19 Siperlik veya Yüz Koruyucu Maske Kalkan  kullanımı çok önemlidir. Sosyal mesafe kuralına uyulmalıdır. Topluluk içerisinde 1 metreden yakın mesafeli yerlerden kaçınılmalıdır. Ciddi bir durum söz konusu olmadıkça hastanelere gidilmemelidir.

Ürün KULLANIMI:

  • Ürünü yapıştırmadan önce, yüzeyi iyice temizleyiniz.
  • Etiketi yapıştırırken, hava kalmaması ve zemine etiketin düzgün yapışması için spatula veya benzer bir düz alet yardımıyla üzerinden geçiniz.
  • Güçlü yapışkanı ve ekstra koruyucu laminasyonu sayesinde 2 aya kadar dayanıklı.
  • Kirlenmesi halinde, bez ile kolayca temizlenebilir.
  • Üründe bozulmaya sebep olacak yoğun su vb. sıvılara maruz bırakmayınız.
  • Düz zeminlerde kullanıma uygundur,girintili  taşlı zeminlerde kullanmayınız.

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiket Hangi Sektörlerde Kullanılmaktadır?

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi önemine ve türüne göre bir çok farklı sektörde kullanılabilir. Folyo veya laminasyon seçeneği mevcuttur.  Bilgilendirme niteliği taşıyan etiketler sektör içerisinde etiketler gıda, kozmetik, sanayi veya tekstil sektörlerinde sıkça kullanılmaktadır. Bu sektörlerin yanı sıra taşımacılık, elektronik, otomotiv veya turizm sektöründe de sıkça etiket kullanımı yapılmaktadır. Korona Mesafeni Koru Zemin Etiket kullanımının en önemli unsuru ise kullanıldığı alan ve verdiği mesajdır. Markanızın ve firmanızın amacına göre iyi bir etiket tasarımı seçmeniz oldukça önemlidir. Özellikle etiketler markanın imajını ve bilinirliğini kaliteli bir şekilde sürdürmesi açısından oldukça önemlidir.

Markanıza göre iyi bir etiket seçimi için Ankara etiketçi firma ile iletişime geçebilir, markanızı en iyi yansıtacak etiket tasarımına karar verebilirsiniz. Markanın ürün ve hizmeti sırasında iyi bilgi aktarması, tüketici tarafından oldukça dikkat edilen konulardan biridir. Bilgi verici etiket tasarımları veya reklam amaçlı kullanılan etiketler birbirinden farklı ve özel olarak tasarlanması gerekmektedir. Firmalar yasal zorunluluk dışında tanıtım veya reklam amaçlı etiket tasarımı talebinde bulunabilir. Yapılacak olan etiketlerin malzemesi ve türü oldukça önemlidir. Ankara etiketçi firma ise kişilere bilinen etiketler ve tasarımlar sunmaktadır kullanılan malzemeler son sınıf olmakla beraber markalara uzun süreli etiket kullanımı garantisi vermektedir.