HEMEN ARA WHATSAPP

Yüz Siperliği Baş Tipi
333 ReklamGenelYüz Siperliği Baş Tipi
15 Ocak 2020 Posted by 333reklam Genel

Yüz Siperliği Baş Tipi

Yüz Siperliği Baş Tipi, yeni nesil korona virüsünden yüz bölgesini korumak için kullanılan, kolay çıkarılabilen koruyucu şeffaf bir siperlik ürünüdür. İnsanların kalabalık olduğu hastaneler, eczaneler, marketler gibi kalabalık ortamlarda çalışanların güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır. Yüz koruyucu maske kullanmanın amacı, yüz bölgesini virüslerden korumaktır.  Yüz koruyucu maske imalatı kolay ve ekonomik bir çözümdür.

Yüz Siperliği Baş Tipi Ne İşe Yaramaktadır?

Yüz siperliği baş tipi, bükülebilir ve dayanıklı şeffaf sert veya yumuşak pleksi materyalden üretilir. Bu sayede kullanımı rahattır. Kullandığınız esnada ürün yüzünüze baskı yapmaz, kullanırken sizi yormaz veya nefes almakta zorlanmazsınız. Gözlük çıkarmanıza gerek kalmadan ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çıkarırken maskeyi yukarı doğru kaldırmanız yeterlidir.

Yüz Siperliği Baş Tipi virüs partiküllerinin yüze yapışmasını, virüsün yüze veya ağıza direk öksürük yoluyla bulaşmasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Üretimi basit ve fiyatı pahalı olmayan bu maskeler kötü niyetli firmalar yüzünden fiyatları oldukça yükselmiş ve stokları da düşmeye başlamış durumdadır.  Özellikle sağlık personellerinin bu ekipmanlara erişiminde zorluk çekmemeleri gerekmektedir. Ayrıca yüz koruyucu maske kalkanlar dezenfektanlarla iyice dezenfekte edilmelidir.

Yüz Koruyucu Siperlik Nerelerde Kullanılır?

Yüz siperlik fiyatları, özelliklerine bağlı olarak değişir, ancak biyolojik tehlikelere, özellikle gündem olan korona virüsüne karşı koruma sağladıkları için kullanılmalıdır. Profesyonel yüz siperlikleri de mevcuttur. Bunlar koronaya yakalanmış entube (solunum cihazına bağlı) hastaları tedavi eden doktorlar ve hemşireler tarafından n91 maske ve özel tulumlar ile kullanılmaktadırlar.

Korona küresel salgını sonrası kanuna uygun olmayan ölçülerde ve kalitesiz ve sağlıksız yüz koruyucu maske kalkanlar da üretilmeye başlanmıştır. Bu tür malzemeleri alırken dikkatli olunmalı ve güvenilen yerlerden yüz koruyucu alınmalıdır.  Aksi takdirde sağlığınızı tehdit edecektir. Kalitesiz yüz koruyucu maske kalkanlar ise kısa zamanda yıpranır ve kullanılamayacak duruma gelmektedirler. Önemli olan kişileri sosyal kalabalıktan izole edip, market,hastane gibi insan popülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda virüsün bulaşmasını ve yayılmasını önlemek olmalıdır.

333 Reklam, hem el dezenfeksiyonunu sağlamak hem de firmanızı bilinir kılmaya yardımcı olmasına yönelik dezenfektan standı imalatı da yapmaktadır. İyi ve dikkat çekici olarak tasarlanmış dezenfektan standları hem el hijyenini sağlıyacak hem de firmanıza müşteri kazandıracaktır.