HEMEN ARA WHATSAPP

Pleksiglas Virüs Koruma Bariyerleri
333 ReklamGenelPleksiglas Virüs Koruma Bariyerleri
5 Nisan 2020 Posted by 333reklam Genel

Pleksiglas Virüs Koruma Bariyerleri

Pleksiglas Virüs Koruma Bariyerleri Korona Covit 19 virüsünden korunmayı amaçlamak için özel olarak üretilmiş şeffaf pleksi ürünlerdir. Pleksiglas bariyerler sayesinde, ülkemizde korona ve diğer virüslere karşı koruma sağlayan ürünlerimizle kendinizi ve müşterilerinizi koruyabilirsiniz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için web sitemizdeki telefon numaralarımızı arayarak veya e-posta ile bize ulaşabilirsiniz.

Pleksiglas Virüs Koruma Bariyerleri Ne İçin Kullanılır?

Pleksiglas Virüs Koruma Bariyerleri yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının koruyucu önlük,bone ve cerrahi maske ihtiyaçlarını karşılamak için firmamız sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktadır. Pleksiglas Virüs Koruma Bariyerleri eczaneler,bankalar, hastaneler  ve laboratuvarlarda korona virüsünden korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Koronavirüsü hastalığı (COVID-19), daha önce insanlarda tanımlanmamış yeni bir virüsle birden fazla virüsün  neden olduğu bulaşıcı bir hastalıktır. Bu virüs öksürük, ateş ve daha ağır vakalarda zatürre gibi belirtilerle solunum hastalığına (grip gibi) neden olur. Ellerinizi sık sık yıkayarak,dezenfektan kullanarak ve yüzünüze dokunmaktan kaçınarak kendinizi koruyabilirsiniz. Dezenfektanların ve %80 saf alkol içeren 80 derece kolonyanın virüsü yok ettiği bilinmektedir.  Korona virüsü, öncelikle hastalığın bulaştığı bir kişiyle öksürdüğünde veya hapşırdığında temas edilmesi ya da tükürük damlacığı veya burun akıntısı ile  yayılır.

Pleksiglas Virüs Koruma Bariyeri Nerelerde Kullanılır?

Sık kullandığımız eczanelerde, hastaları ve eczacıları korumak için ürettiğimiz şeffaf pleksiglas koruyucu paneller sayesinde ülkemizdeki koronavirüs virüsü ile ilgili ek önlemler alınıyor. Hasta ve eczacı arasında bir kalkan oluşturulup, bulaşmanın önüne geçiliyor. Sizde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri eczaneden güvenle alabiliyorsunuz

Eczane çalışanları, kendilerini ve müşterilerini korumak için şeffaf anti-virüs koruma panellerimizi kullanarak sosyal mesafeye dikkat ediyorlar. Böylece güvenle alışveriş işlemi gerçekleştirilmiş olunuyor. Maske ve eldiven giyerek çalışmalarına devam eden eczacılar, pleksiglas virüs koruma paneli sayesinde hasta ile doğrudan temastan kaçınarak ilaç veya tıbbi malzeme alışverişinde bulunabilirler. Koronavirüs ve diğer grip salgınlarına karşı korunmak için eldiven, eldiven ve maske değiştirmek için de tasarlanan bu koruyucu eczane panelleri,  firmalar kendileri ve müşterileri için önlemler alabileceklerdir.

Web sitemizdeki virüs koruma panellerini satın almak için bize whatsapp hattımız veya sabit telefon ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz özel tasarım ihtiyaçlarınız için elinizdeki numune fotoğrafını bize e-posta ile göndererek de istediğiniz ürün imalatı için sipariş verebilirsiniz. Ek olarak dezenfektan standı, covid-19 siperlik, sosyal mesafe etiketi ürünlerimize de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Kendi bünyemizde size özel tasarımla imalatını  yaptığımız dezenfektan standı ile müşterileriniz dezenfektan ihtiyaçlarını gerçekleştirirken, siz de firmanızın reklamını yapmış olursunuz.