HEMEN ARA WHATSAPP

Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantı
333 ReklamVirüsten Korunma EkipmanlarıAyaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantı

Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantı

Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantı, dünya sağlık örgütünün yayınladığı korona virüsünden korunmak amaçlı tedbirleri içeren bilgilendirici yönlendirme ve reklam ürünüdür.

Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantı Nedir?

Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantları, hastaneler,eczaneler ve diğer sağlık kuruluşlarınıın kullandığı korona kovit 19 virüsünden nasıl korunulacağına dair ipuçları içermekte olan pleksi veya dekota levhalardır. Dezenfektan kullanımı, maske kullanımı, kovit 19 siperlik kullanımı korona için olmazsa olmaz eylemlerdendir. Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantı Fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantları Niçin Kullanılır?

Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantları covid-19 salgınından korunma yollarını bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır. Bunların bir kısmı;

Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantları İmalatı Nasıl Yapılır?

Dijital ortamda hazırlanan Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantları el değmeden kısa süre içerisinde dijital baskı makinesi tarafından üretilmektedir. Akla gelebilecek birçok farklı materyal üzerine basım yapamaya müsait olan dijital baskı makineleriyle baskıda yeni bir dönem başlamıştır. Saatler içerisinde yüzlerce baskı yapan dijital baskı Ankara ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantına kısa sürede kavuşmuş olursunuz.

 

Koronadan Nasıl Korunuruz?

Aslında grip gibi yabancı olmadığımız hastalıklar da vardır. Yeni korona virüsü bu hastalıklardan biridir ve bunları önlemek için aldığımız önlemler de bu hastalık için geçerlidir. Ellerimizi temizlerken dikkatli olmalıyız. Virüsler elle kolayca bulaşabilir. Ellerimizi uzun süre sabunlu suyla yıkamalıyız. Sabun ve su yoksa, alkol içeren bir antiseptik kullanabiliriz. Antiseptik ve antibakteriyel içerikli sabun tavsiye edilmez. Temizlik için normal sabun yeterlidir.

Dezenfektanlar elbette sabun yerine dezenfektan kullanmak istiyorsanız da etkilidir. Piyasada birçok ürün var. Ürünün alkol içerip içermediğini ve ne kadar alkol içerdiğini kontrol etmek yeterlidir. Alkol içeriği 70 ile 90 arasında olanları kullanabilirsiniz. Bu dezenfektanlar her yerde mikroplara karşı çalışır. Bu dezenfektanlarda bile bazen “virüslere karşı etkili” olarak yazılır. Bu şekilde yazdığında virüsler tamamen ortadan kaldırılır. Hem ellerde, kıyafetlerde hem de zeminlerde kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce daima dezenfentak etiketleri ni okuyun.

Ancak, hiçbir dezenfektanın sabun yerine geçmediğini unutmayın. Bu nedenle sabun kullanmayı unutmamalısınız.