HEMEN ARA WHATSAPP

Yüz Koruyucu Siperlik
333 ReklamGenelYüz Koruyucu Siperlik
5 Nisan 2020 Posted by 333reklam Genel

Yüz Koruyucu Siperlik

Yüz Koruyucu Siperlik Nedir?

Yüz Koruyucu Siperlik başta olmak üzere yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ağız ve buruna virüs girmesini engellemek ve maskenin dezavantajı olan terleme ve rahatsızlık verme sorununa çözüm olarak üretilmiş şeffaf pleksi koruyucu üründür. Hastanelerde ve eczanelerde sık olarak kullanılmaktadır. Sağlık çalışanlarının koruyucu önlük,bone ve cerrahi maske ihtiyaçlarını karşılamak için firmamız sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktadır. Yüz Koruyucu Siperlik başlıca yunus market,altunbilekler,gimsa,metro,bim,a101 gibi popüler süpermarket ve hipermarketlerde, hastaneler ve laboratuvar,eczanelerde korona virüsünden korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Koronavirüsü hastalığı (COVID-19), daha önce insanlarda tanımlanmamış yeni bir virüsle birden fazla virüsün  neden olduğu bulaşıcı bir hastalıktır. Bu virüs öksürük, ateş ve daha ağır vakalarda zatürre gibi belirtilerle solunum hastalığına (grip gibi) neden olur. Ellerinizi sık sık yıkayarak,dezenfektan kullanarak ve yüzünüze dokunmaktan kaçınarak kendinizi koruyabilirsiniz. Dezenfektan yani doğal antiseptik olan 80 derece limon kolonyasının virüsü yok ettiği bilinmektedir.  Korona virüsü, öncelikle hastalığın bulaştığı bir kişiyle öksürdüğünde veya hapşırdığında temas edilmesi ya da tükürük damlacığı veya burun akıntısı ile  yayılır.

Yüz Koruyucu Siperliği Ne İçin Kullanırız?

Yüz Koruyucu Siperlikler virüs partikülü sıçramasını yada yüze direk öksürük yoluyla virüs bulaşmalarını engellemek amacıyla kullanılıyor. Normalde fiyatı çok pahalı olmayan bu maskeler art niyetli firmalar yüzünden  fiyatları oldukça yükselmiş ve stokları da düşmeye başlamış durumdadır.  Özellikle sağlık personellerinin bu ekipmanlara erişiminde zorluk çekmemeleri gerekmektedir. Ayrıca yüz koruyucu siperlikler dezenfektanla iyi dezenfekte edilmelidir.

Yüz Koruyucu Siperlik Fiyatı Nedir?

Yüz koruyucu siperlik fiyatları özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte biyolojik tehlikelere özellikle gündemimiz olan korona virüsüne karşı koruma sağladığı için mutlaka kullanılmalıdır.

Yüz siperi, yüz bölgesinde bulunan göz gibi organların biyolojik maddeler karşısında korunmasını sağlarken; farklı özellikleri ve modelleri sayesinde korumayı arttırırken fiyatlarda da değişikliğe neden olur. Aşağı ve yukarı hareket kabiliyeti sayesinde farklı renklerde, kolay takılabilme özelliği ile yüz siperleri satışa sunulmaktadır.

 

Yüz Koruyucu Siperliği Nerden ve Nasıl Sipariş Verebilirim?

Yüz koruyucu siperlik siparişini whatsapp hattımızdan, iletişim formu veya eposta adresimiz üzerinden verebilirsiniz. Pleksi virüs koruma bariyerleri özellikle banka,eczane ve hastanelerin kullandıkları etkili ve kolay çözümdğr.

Sosyal medya adreslerinden hemen bizi takip ederek yüz koruyucu siperlik konusunda en iyi hizmetten yararlanma olanağını bulabilirsiniz. Daima müşterisinin beklentilerini karşılayarak onlara hak ettikleri çözümleri buluşturmayı sürdüren firma olarak yenilikçi yaklaşımla uygun hizmetler verilecektir.

Müşterimizin her zaman en iyi koşullarda son derece fark yaratan hizmetlerden anında yararlanmasına imkan tanıyan firmamız Facebook, Twitter, Instagram ve de Whatsapp sosyal medya adreslerinden size hak ettiğiniz gibi dört dörtlük hizmeti ulaştırıyor.

Her yerden kesintisiz bir şekilde dört dörtlük siperlik üretimi sürecine ilişkin olarak 6331 sayılı kanuna bağlı olarak hizmetlerden çok hızlı bir şekilde yararlanma ayrıcalığı bulabilirsiniz.

Whatsapp Hızlı Teslimat Güvencesi

Kurumsal uyarı etiketleri çözümleri konusunda bizden teknik destek alabilirsiniz. Hızlı teslimat güvencesine yer veren işletmemiz Whatsapp hattı üzerinden kesintisiz olarak çalışmalarına devam ediyor.

İşletmemiz müşterisinin beklentilerini bütünüyle karşılayarak 7/24 anlayış çerçevesinde çalışmasına kaldığı yerden devam ediyor. Hemen siz de bizimle irtibat kurarak dört dörtlük çalışmadan anında yararlanma konusunda teknik destek alabilirsiniz.

Firmamız tarafından size özel sunmaya devam ettiğimiz yenilikçi dijital baskı teknolojileriyle her türlü çözümler sizlerle buluşturulacaktır.

Whatsapp iletişim hattımızdan anında bizimle iletişim kurarak kurumsal tüm ihtiyaçlarınız açısından en uygun hizmetlerden faydalanma şansı sizleri bekliyor olacaktır. Böylece müşteri odaklı çalışma ilkesi çerçevesinden ödün verilmeksizin 7/24 anlayış doğrultusunda hızlı teslimat garantisine dayanarak hizmetler sizlere sunulacaktır.

Dijital baskı teknolojileri konusunda yıllardan gelen güven ve güçlü alt yapıya dayanan deneyimimizle firmamız müşteri memnuniyetini arttırmak adına etkin çözümlerini sizlerle buluşturmayı sürdürüyor. Sosyal medya adreslerimizden her zaman yenilikçi kadrosundan taviz vermeden size hizmet vermeyi sürdüren işletmemiz ile sizler de kaliteden taviz vermeden 7/24 kesintisiz olmak üzere en iyi hizmetten anında yararlanma olanağı bulabilirsiniz.