HEMEN ARA WHATSAPP

Işıklı Kutu Harf

333 ReklamAnasayfa HizmetlerIşıklı Kutu Harf

Işıklı Kutu Harf Nedir?

Işıklı Kutu Harf, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliklerini artırmak amacıyla kullandıkları bir çeşit tabela materyalidir. Özellikle mağazanın cephelerine monte edilir. Güzel ve şık bir yapıya sahiptirler. Kısacası  Işıklı Kutu Harf Tabela  olarak adlandırılan çalışma; pleksiglas, paslanmaz krom, alüminyum, bakır gibi malzemeler plaka şeklindeyken, lazer ya da CNC Rother Kesim sistemi ile her hangi bir harf, şekil, logo vb (ve benzeri) kesildikten sonra, yanak kısımlarına aynı malzemeden yapıştırılmasıdır. Bu çalışmanın içine, tercih edilen renklerde led döşenerek aydınlatılmasına denilmektedir. İçerine led dölşenerek tasarlanan bu üründe birden fazla renk kullanabilirsiniz. İçerisine led koyulmadan bitirilen çalışmalar ise ışıksız kutu harf olarak adlandırılır.Ankara Işıklı Kutu Harf 333 Reklam Farkıyla.

Işıklı Kutu Harf Nasıl İmal Edilir?

İmalatında pleksiglas, paslanmaz krom, alüminyum, bakır gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler plaka şeklinde olmaktadır. Lazer ya da CNC Rother kesim makinaları ile harfi kestikten sonra, yanak kısımları aynı malzemeden belli kalınlıkta şerit dönülür. İmalat süreci malzemenin yapısına göre farklılık göstermektedir. Işıklı Kutu Harfler, hızlı yapıştırıcı, ya da kloroform ile harfin etrafına içten yapıştırılır. Silikon amaçlı kullanılması için, kloroform ile pleksi tozunun karışımından elde edilen katı yapıştırıcı pleksi kutu harf etrafına içten enjektör yardımı ile tekrar geçilir.

Işıklı Kutu Harfler Nerelerde Kullanılır?

Genellikle tüm ortamlarda; iç mekan ve dış mekanlarda kullanılabilir. Hiçbir kullanımı kısıtlayan engel bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü genellikle işletme sahipleri tercih etmektedir. Işıklı kutu harfler estetik görünümlü bir yapıya sahiptir. Bu sayede müşterilerinizin / kullanıcılarınızın gözlerine hitap ederek gözleri mest edin.

Işıklı Kutu Harflerin Avantajları Nelerdir?

Arızaları çok nadirdir. Bu sayede ışıklı kutu harfinizi uzun süre boyunca kullanabileceksiniz. Işıklı kutu harfler birden fazla görselleştirme seçeneği sunmaktadır. Yazı ve logonuzu yaptırabilirsiniz. İstediğiniz reknkte kolayca oluşturabilirsiniz. Biz 333 Reklam imalatçı firma olarak müşterilerimize Işıklı Kutu Harfler konusunda tüm esneklikleri tanımaktayız. Uzman kadromuz ve avantajlı fiyatlarımızla 333 Reklam farkını ortaya koymaktayız.

Diğer ışıklı kutu referanslarımızı görmek için buraya tıklayın. İletişime geçmek için lütfen buraya tıklayın.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by