HEMEN ARA WHATSAPP

Işıklı Kutu Harf
333 ReklamIşıklı TabelaIşıklı Kutu Harf

Işıklı Kutu Harf

Işıklı kutu harfler günümüzün en görsel en modern ve en nezih tabela modelidir.  Uzun ömürlü kullanım için üretilmişlerdir. Kutu harf yapımında krom, alüminyum,pleksi ve gold kromdur. Ayrıca fileli krom kutu harf modeli de vardır. Fileli krom kutu harf paslanmaz krom malzemenin ince kesilip, alt tabanına pleksi kutu harf malzeme yapılması ile üretilmektedir. İstenirse fileli kutu harfin iç kısmına led yerleştirilerek ışıklı fileli kutu harf yapılır.

Işıklı Kutu Harf Nedir?

Işıklı Kutu Harf, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliklerini artırmak amacıyla kullandıkları bir çeşit tabela materyalidir. Özellikle mağazanın cephelerine monte edilir. Güzel ve şık bir yapıya sahiptirler. Kısacası  Işıklı Kutu Harf Tabela  olarak adlandırılan çalışma;  pleksiglas, paslanmaz krom, alüminyum, bakır gibi malzemeler plaka şeklindeyken, lazer ya da CNC Router Kesim sistemi ile her hangi bir harf, şekil, logo vb   kesildikten sonra, yanak kısımlarına aynı malzemeden yapıştırılmasıdır. Bu çalışmanın içine, tercih edilen renklerde led döşenerek aydınlatılmasına denilmektedir. İçerisine led döşenerek tasarlanan bu üründe birden fazla renk kullanabilirsiniz. İçerisine led koyulmadan bitirilen çalışmalar ise ışıksız kutu harf olarak adlandırılır.

Işıklı Kutu Harf İmalatı Nasıl Yapılır?

Işıklı Kutu Harfin imalatında pleksiglas, paslanmaz krom, alüminyum, bakır gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler plaka şeklinde olmaktadır. Lazer ya da CNC Router kesim makinaları ile harfi kestikten sonra, yanak kısımları aynı malzemeden belli kalınlıkta şerit dönülür. İmalat süreci malzemenin yapısına göre farklılık göstermektedir. Işıklı Kutu Harfler, hızlı yapıştırıcı, ya da kloroform ile harfin etrafına içten yapıştırılır. Silikon amaçlı kullanılması için, kloroform ile pleksi tozunun karışımından elde edilen katı yapıştırıcı pleksi kutu harf etrafına içten enjektör yardımı ile tekrar geçilir.

Işıklı Kutu Harfler Nerelerde Kullanılır?

Genellikle tüm ortamlarda; iç mekan ve dış mekanlarda kullanılabilir. Hiçbir kullanımı kısıtlayan engel bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü genellikle işletme sahipleri tercih etmektedir. Işıklı kutu harfler estetik görünümlü bir yapıya sahiptir. Bu sayede müşterilerinizin / kullanıcılarınızın gözlerine hitap ederek gözleri mest edin.

Işıklı Kutu Harflerin Avantajları Nelerdir?

Arızaları çok nadirdir. Bu sayede ışıklı kutu harfinizi uzun süre boyunca kullanabileceksiniz. Işıklı kutu harfler birden fazla görselleştirme seçeneği sunmaktadır. Yazı ve logonuzu yaptırabilirsiniz. İstediğiniz reknkte kolayca oluşturabilirsiniz. Biz 333 Reklam ankara tabelacı olarak müşterilerimize Işıklı Kutu Harfler konusunda tüm esneklikleri tanımaktayız. Uzman kadromuz ve avantajlı fiyatlarımızla 333 Reklam farkını ortaya koymaktayız.