HEMEN ARA WHATSAPP

Duvar Tabelası

Duvar Tabelası

Duvar tabelası ihtiyaçlarınız için özel tasarım taş duvar üzeri paslanmaz ışıklı krom kutu harf modelleri ile iç mekan ve dış mekanlar için şık,estetik, göz alıcı ve zengin görünüme sahip duvar tabelaları ile hizmetinizdeyiz.

Tabelalar firmaların günümüzde en çok kullandıkları tanıtım ve reklam araçlarından biridir. Özellikle iletişim alanında kişilerin görsel ve bilgisel olarak akılda kalıcı bilgileri yansıtmak için çok sık tabelalar ile reklam ve bilgilendirme yapılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve bununla beraber tabela sektörünün ilerlemesi sonucunda günümüzde tabelalar bir çok farklı çeşitte kullanılmaktadır. Ankara tabela üzerinden firmanızı en iyi yansıtacak duvar tabelası türünü seçebilir, size özel tasarımlarımızla markanızı daha bilinir bir hale getirebilirsiniz. Tabelalar çeşitli ve farklı olarak bir çok dizayn sahiptir, hemen hemen her sektörde tabela kullanımı mevcuttur. Tabelalar yazının bulunması ile birlikte hayatımıza girmiştir, o dönemlerde daha çok bilgi ve yön vermek amacı ile tabela kullanımı yapılmaktaydı, şu anda ise tabelalar reklam ve tanıtım için oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Duvar Tabelası İmalatı Nasıl Yapılır?

Makinelerin gelişmesi, teknolojinin evrimleşmesi ile birlikte tabelalar hemen hemen her dizayna sahip, farklı görünümlerde tasarlanmaktadır. Dijital baskı makineleri sayesinde çok kısa bir sürede kolay bir şekilde tabela tasarımı yapmak mümkündür. Sizde kaliteli malzemeler ile birlikte tasarlanan bir tabela için Ankara tabela üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz, uzman tasarım kadromuz ve usta ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tabelalar firmaların bilinirliğini artırmakta ve kurumsal kimliklerini tamamlamak adına kullanmaları gereken araçlardan biridir. Özellikle sürekli reklam yapmak isteyen firmalar, sağlam materyaller ile tasarlanmış tabelaları tercih ederek uzun vadede, uygun fiyatlı reklam kampanyalarını yapabilirler. Tabelalar tüketicinin gözüne güzel görünen, ilgisini çeken unsurlardan biridir, iyi tasarlanmış bir tabela tüketicinin aklında iyi bir yer edinmektedir.

Tabelalar bir çok farklı alanda kullanılabilir dış cephe, iç yönlendirme, çatı, uyarı, totem ve benzeri tabelalar bunlara örnek olabilmektedir. Günümüzde diğer en çok tercih edilen tabela türü ise ışıklı tabelalardır. Işıklı tabelalar özellikle kişilerin görsel olarak ilgisini oldukça çekmektedir, farklı ışık türlerini kullanarak markanızı özel tasarım tabela ile daha iyi ön plana çıkarabilirsiniz. Işıklı tabelalar çatılarda, bina girişlerinde veya iç mekan dizaynında kullanılabilir. Uzun vadeli ve uygun fiyatlı tabela kullanımında bulunmak isteyen kişiler ışıksız alüminyum tabela tercihinde bulunabilirler. Işıksız alüminyum tabelaların, ışıklı tabelalardan tek farkı ise gece görünmüyor olmasıdır. Firmalar ihtiyaç durumuna göre ışıksız tabela tercihinde bulunabilir. Ankara tabela ışıksız veya ışıklı firmaların ihtiyaçlarına göre tabela tasarımı yapmaktadır, gelin markanızı en iyi yansıtacak tabelayı birlikte tasarlayalım.

Leave a comment